Kaj narediti če se tvoja ˝prijateljica˝ zaljubi v tvojega...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 12. Sep. 2008 14:24

lp.
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 21:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Cenicienta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 11. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Cenicienta » 12. Sep. 2008 16:41

am no sam tok da javim da sva mi2 mela en doug pogovor in use skp rešla tko k se zagre.Je reku da jo ze neki casa ingnorira, sam pac on se tezi vsake tolk :S.Ampak vazn da sva se zmenla da se zarad takih zensk ne bova kregala, pa od zdej mi bo povedu ce bo se kej hotla.Upam da se bo tega drzu:).Drgac pa punce, pogovor je se zmer najbolsa resitev.Hvala vsem.Njo sm pa itq ze zdavni skenslala in me ne gane kaj se z njo dogaja.
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 12. Sep. 2008 18:50

pomoje bi blo najbolj če bi se pogovorila o tej zadevi s svojim tipom pa boš vidla kaj bo reku...je tud ena možnost d je šu z njo na pijačo sam zato d bi ona nehala morit...nevem..pogovorta se pa se pol odloč kaj bi blo najbolj za vajino zvezo...pa velik sreče in upam d se bo use srečno rešilo...
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 12. Sep. 2008 19:22

Cenicienta napisal/-a:K sm vidla da ji je usec, sm sumnicava ratala pa sm mu precikirala mobi (full grdo vem, ni moja navada drgac, sam se je splacal)

:lol:
Kot da je zato dejanje kej bolj "čisto".
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 14. Sep. 2008 9:58

PeggySue* napisal/-a:Punca,ki jo je spoznal v času najine veze,pa nima delat kaj z njim zunaj,saj gre očitno za velik interes medsebojnega spoznavanja pri obeh.

:lol: Take izjave so neverjetno smešne. "Tega ne bo počel. Nima se kaj tako obnašati! Jaz mu tega ne pustim!"
A pa ven mu je dovoljeno it po 7 uri zvečer? Pa majico si lahko menja enkrat na dan ali si jo mora na tvojo zahtevo dvakrat?

Ne razumem kako si nekateri predstavljate neko dalj časa trajajočo uspešno zvezo. Verjetno polno nekih prepovedi in očitanj (seveda s strani ženske, bog ne daj, da bi tip njej karkoli prepovedal), ki nastajajo zato ker si ona ne zna interpretirati dejanja v skladu z realnostjo ampak v skladu z nekimi svojimi manjvrednostnimi kompleksi.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov