Kaj naj storim, da ga dobim?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 05. Mar. 2008 19:13

sanjaanja napisal/-a:A misliš, da bo to tebi rekel ali kaj. To se opravlja za hrbtom. Mnenj o takšnih puncah sem tudi jaz že mnogo slišala! :eek:
Sama pa vem, da sem zmeraj lahko dobila resnega fanta in se mi takšnih for ni bilo treba it. :)


Kdo je pa rekel, da jaz nisem mogla dobit resnega tipa??? Zdaj če sem se "lizala" vsak teden z drugim še ne pomeni, da sem to počela ker nisem mogla dobit fanta..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 05. Mar. 2008 20:19

sanjaanja napisal/-a:Marypa a se ti kar tako z enim poljubljaš, al kaj :roll:

Jaz moram najprej nekaj čutiti do njega, da to sploh storim :!:
Welcome to the club. :o
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 06. Mar. 2008 14:56

kajira napisal/-a:to z lahkimi ženskami mi gre tud na živce, sploh če gre zgolj za poljubljanje. se še zabavat ne sme na tak način, če ji tako paše, ker že dela kao sramoto predstavnicam ženskega spola. :roll:
sem tud jst naredila marsikatero takšno 'neumnost', pa to ne pomeni, da ne morem imet resne zveze. naša domnevno moderna družba je še vedno precej krščanska v teh pogledih.


No jaz nisem krščanski. Sem ateist. Vseeno pa menim, da se s čustvi drugih ni dobro igrat!
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 06. Mar. 2008 14:58

ANGELgirl napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:A misliš, da bo to tebi rekel ali kaj. To se opravlja za hrbtom. Mnenj o takšnih puncah sem tudi jaz že mnogo slišala! :eek:
Sama pa vem, da sem zmeraj lahko dobila resnega fanta in se mi takšnih for ni bilo treba it. :)


Kdo je pa rekel, da jaz nisem mogla dobit resnega tipa??? Zdaj če sem se "lizala" vsak teden z drugim še ne pomeni, da sem to počela ker nisem mogla dobit fanta..


Ja, če imaš pa resnega fanta in se z drugimi poljubljaš, potem sem pa sploh brez bresed.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 06. Mar. 2008 15:24

matjazd napisal/-a:
No jaz nisem krščanski. Sem ateist. Vseeno pa menim, da se s čustvi drugih ni dobro igrat!


nisi me dobro razumel. vpliv krščanstva je zelo očiten v naši družbi, kljub sekularizaciji in ateizmu. določene norme so še vedno precej 'krščanske'.

jst se tudi ne igram s čustvi drugih. zame zalizovanje v diskaču, kjer sta oba pod dozo, ni igranje s čustvi.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 06. Mar. 2008 15:55

sanjaanja napisal/-a:
ANGELgirl napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:A misliš, da bo to tebi rekel ali kaj. To se opravlja za hrbtom. Mnenj o takšnih puncah sem tudi jaz že mnogo slišala! :eek:
Sama pa vem, da sem zmeraj lahko dobila resnega fanta in se mi takšnih for ni bilo treba it. :)


Kdo je pa rekel, da jaz nisem mogla dobit resnega tipa??? Zdaj če sem se "lizala" vsak teden z drugim še ne pomeni, da sem to počela ker nisem mogla dobit fanta..


Ja, če imaš pa resnega fanta in se z drugimi poljubljaš, potem sem pa sploh brez bresed.

Mislim, da je nisi prav razumela. :wink:

Pa še to... 1. Opravlja za hrbtom? So what?? Če me kdo želi opravljati naj me. Tudi ko vem, da me opravljajo (kar se dogaja on daily basic recimo) mi po domače dol visi, ker so mnenja meni nepomembnih ljudi enostavno nepomembna. Sicer pa največ opravljajo prav tisti ki so ti faušni.
2. Poljubljane 'za brezveze' ni nobena bedna fora in znak, da ne moreš dobiti resnega tipa. Je samo način zabave. Tako kot tenis in branje.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 06. Mar. 2008 16:59

Zame pa je poljubljanje pod npr. vplivom alkohola nepremišljeno dejanje. To pomeni, da tudi, ko imaš resno zvezo, se ti dogaja, da ko se ga napiješ ne veš kaj delaš in isto pride do nezavednega poljubljanja.
Zame to ni opravičilo!!!
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 06. Mar. 2008 17:25

sanjaanja napisal/-a:
ANGELgirl napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:A misliš, da bo to tebi rekel ali kaj. To se opravlja za hrbtom. Mnenj o takšnih puncah sem tudi jaz že mnogo slišala! :eek:
Sama pa vem, da sem zmeraj lahko dobila resnega fanta in se mi takšnih for ni bilo treba it. :)


Kdo je pa rekel, da jaz nisem mogla dobit resnega tipa??? Zdaj če sem se "lizala" vsak teden z drugim še ne pomeni, da sem to počela ker nisem mogla dobit fanta..


Ja, če imaš pa resnega fanta in se z drugimi poljubljaš, potem sem pa sploh brez bresed.


:D - tukaj govorimo o preteklosti in sedanjosti, ki sta ločeni. Kar si nekaj let nazaj delal, sploh ni nujno, da tudi sedaj.

orhideja1 napisal/-a:Zame pa je poljubljanje pod npr. vplivom alkohola nepremišljeno dejanje. To pomeni, da tudi, ko imaš resno zvezo, se ti dogaja, da ko se ga napiješ ne veš kaj delaš in isto pride do nezavednega poljubljanja.
Zame to ni opravičilo!!!


Niti ni nujno, da do takih poljubov pride pod vplivom alkohola. Sama sem doživela nekaj fantastičnih poljubov, ko sem bila popolnoma trezna. Sedaj pa povej, če ni en čuten poljub ob morju s človekom, ki ga verjetno ne boš videla nikoli več v življenju, lep?

In če padeš v resno zvezo - "resno" v pravem pomenu besede - ti na misel ne pride, da bi se poljubljal s "kar eno osebo". Če imaš že potrebo po varanju, do tega pride tako pod vplivom alkohola kot tudi v treznem stanju.

V bistvu ti tukaj celo trdiš, da ljudje z "živahno" preteklostjo niso sposobni imeti resne zveze, ker bodo partnerja tako ali tako prevarali, ker so se pač navajeni poljubljati z "mimoidočimi"??
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 06. Mar. 2008 17:41

jaz sem se poljubljala s "kar enim" tudi že popolnoma trezna. no seveda ni bil kr en, men more bit kr ful všeč da sem lahko z njim, in jz sm se mela čis fino.. se mi ne zdi nč narobe, dvomim da bi bila katera tuki res z nekom ki ji sploh nebi bil všeč, razen če bi bla reeees fajn pijana, kar pa jz itak nikol nisem.
tko da men se s tem ne zdi nič narobe s tem, če ti je ta všeč...
pa tisti fantje ki se ne morte poljubljat z žensko s katero niste skupi al neki tazga... haloo? a pol bi kr zavrnil eno ful lušno punco sam zrd tega ker nista skupi? :?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Mar. 2008 17:49

ene morate resno stopit v stik z realnostjo, kjer ni vsak poljub izraz dosmrtne ljubezni.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 06. Mar. 2008 18:30

Nadine napisal/-a:pa tisti fantje ki se ne morte poljubljat z žensko s katero niste skupi al neki tazga... haloo? a pol bi kr zavrnil eno ful lušno punco sam zrd tega ker nista skupi?
To je že druga stvar.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 06. Mar. 2008 18:47

Pa moj odgovor je bil namenjen punci, ki je pisala od alkohola, ne pa vsem ostalim.

Jaz osebno se pa kar z enim ne poljubljam, tudi če sem samska, ker v tem res ne vidim nobenega smisla.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 06. Mar. 2008 19:58

orhideja1 napisal/-a:Zame pa je poljubljanje pod npr. vplivom alkohola nepremišljeno dejanje. To pomeni, da tudi, ko imaš resno zvezo, se ti dogaja, da ko se ga napiješ ne veš kaj delaš in isto pride do nezavednega poljubljanja.
Zame to ni opravičilo!!!


ko se napijem, v 90% vem, kaj delam, le da mi je bolj vseeno za posledice. ne vem, zakaj bi bilo poljubljanje pod vplivom alkohola nepremišljeno dejanje ... to sem itak počela samo takrat, ko sem bila samska ali v odprti zvezi. kadar sem bila v resni zvezi, se mi še ni zgodilo, da bi prišlo do nezavednega poljubljanja (to je zame varanje). ampak tako ali tako se še nikoli nisem poljubljala nezavedno. z alkoholom ničesar ne opravičujem, ker se tudi za nič ne počutim krivo.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 06. Mar. 2008 21:01

g00fy_qa napisal/-a:2. Poljubljane 'za brezveze' ni nobena bedna fora in znak, da ne moreš dobiti resnega tipa. Je samo način zabave. Tako kot tenis in branje.


...ta je bla pa dora primerjava :lol: ...sam nej bo taka zabava samo takrat, ko nimš resnega tipa :wink:
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 19. Mar. 2008 19:27

Mene je tudi en par tipou razglasilo za lahko, samo zto ker sem bla v kratkem času s 3 z iste klape. Sm bla z enim kateremu sm bla ful všeč in pol še z njegovim frendom in so vsi govorili da kaka sm, da ku sem svinja da kar z njegovim frendom itd. Tisti frend pa jih sploh ni slišal, noben mu ni reku da kaki frend je pa to.
Meni se mi ni zdelo fer, ker sploh nism prevarala prvega, k nism misnla nikoli neč resnega z njim in to sem mu tudi povedla (on se je pač stirnju in reku da me ne more prisilit v neč).. samo ja.. moški pač, k ne razumejo 3/4 reči oz. razumejo samo tisto kar hočejo. No, pol sm bla s še enim k je bil povezan s temi dvemi in sm bla nazaj svinja oz. so padale pripombe ku npr: "jah sej to je blo za pričakovat od nje.." :roll:
Sej me ne briga kaj drugi govorijo, ker sama vem kaj čutim kaj kaj se mi zdi prow, samo vseeno te nekako zabijejo te izjave..
Meni se mi zdi da je to del življenja, da tudi take stvari moreš dat skozi, ne pa da si omejen na to da se poljubljaš z osebo s kateirm misliš resno.
In če mi je tip všeč zakaj pa ne?! :gruebel:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov