Je v vezi in ima otroka, vendar ga ljubim

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 21. Mar. 2008 14:02

kr.ena napisal/-a:Vprašaj se, če bi sploh hotela biti resno s tipom, ki bi bil sposoben pustiti dolgoletno partnerko in otroka zaradi druge ... mogoče boš ti naslednja. :wink:


se strinjam!pusti ga in bejži naprej, sam ti ni dal povoda da bi kaj mislila in ali si res želiš razdret družino?? sej veš že sama odgovor...odpri oči, da ta pravi ne odkoraka mimo tebe pa ti bo žal...
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 21. Mar. 2008 14:49

Ljubiti nekoga pomen to, da če vidiš, da je z nekom srečen, da ga pustiš na miru in mu pustiš, da je srečen .... nared to tud ti. Če mu pa pr njegovi kej ne bo všeč, bo pa že sam šu od nje, brez tuje pomoči (se pravi, brez pomoči druge ženske).
Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 21. Mar. 2008 17:04

jagodka85 napisal/-a:Ljubiti nekoga pomen to, da če vidiš, da je z nekom srečen, da ga pustiš na miru in mu pustiš, da je srečen .... nared to tud ti. Če mu pa pr njegovi kej ne bo všeč, bo pa že sam šu od nje, brez tuje pomoči (se pravi, brez pomoči druge ženske).


Bravo, se strinjam s tem postom....sploh pa ne smemo pozabiti na samospoštovanje.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 21. Mar. 2008 19:33

Men se zdi prov nesramno to kk se nekateri sploh ne ozirajo na čustva drugih ampak vidjo sam sebe. Sj njegova punca oz. žena ma tud čustva,pa tud če ne bi mela otroka,ne morš sodit kakšna je njuna zveza,če ju ne poznaš dost dobr.Omenla si da zgledajo lepa družina,torej vrjetn tud srečna,tak da se ne vmešavat v to.Kr se ti prehitr vse vrne.
Pa če bi slučajn zdele bil s tabo,pa bi pustu svojo punco,ka misliš,da bi bla srečna?Ves čas bi se sprašvala kdaj bo to teb naredu.
I'm an angel, I'm a devil..I am sometimes in between..I'm as bad it can get..And good as it can be..Sometimes I'm a million colors..Sometimes I'm black and white..I am all extremes..Try figure me out you never can..There's so many things I am..
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 22. Mar. 2008 19:56

oh.. lahko bi se mu izpovedala, sam nikol ne bos smela pricakovat, da ti bo reku da te ma rad. Sicer js na tvojmu mestu tega nikol neb nardila..
ce bi blo tko, da bi kr vsaka lahko dobila svojga popolnega moskega, bi se lahko tud vsaka druga porocila z bradom pittom, tud ce ma familjo, pa svojo zensko.
sprijazni se vendar, da le ne mores dobit lih njega, se posebej ker je v zvezi, pa se povrhu vsega ima otroka. skoda se obremenjevat pa mislt nanjga. pozabi, obrni se, se ga poskusi izogibat, pa se potrud in ga pozab. Popoln moski gor al pa dol..
Uporabniški avatar
kAtz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kAtz » 23. Mar. 2008 23:29

js ti povem, da pojdi daalec stran od njega. Mogoc niso lepa druzinica, sam on NE BO pusto svoje zene in otroka zarad tebe.. Pa da dobis njega, bos pol dobla se otroka, in mogoc ko mali odraste, bo tebe krivo za vse skup..
Najbolj res pa je, da na tak nacin, ko bo sel k tebi, lahk gre tud naslednji..
....Thousands of years ago, cats were worshipped as gods.Cats have never forgotten this.....
Uporabniški avatar
anahirbd
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 20. 10. 2007
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a anahirbd » 23. Mar. 2008 23:51

zaplet z poročenim/vezanim moškim in po možnosti s takim, ki ima otroka se meni zdi res zadnja odločitev za katero bi se odločla.
Najbolj se mi pa zdi, zarad otroka. Jst bi ga mela celo življenje na vesti.
Pač je to ful taka zakomplicirana težka situacija. Pa še ena je rekla, da je veliko samskih moških, k si želijo bit s tabo. S tem se res strinjam.
Mislim da si ti glih na napačnega vrgla oči.

p.s ful je kruto če je otrok starejši in se zave kaj se dogaja.
npr. od moje kolegice oče se je z eno drugo žensko zapletu in je ta hči vedela za kero gre in se je vedno pol za njo drla kur** pa še hujš stvari.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 24. Mar. 2008 9:50

Jest pa sploh ne morem vrjet kok vas je takih, ki bi v takem primeru (kao) pomislile na njegovo punco in otroka :eek: ... jest ne vem no sam meni v taki situacije tista druga sploh ne igra ključne vloge, ON je tisti, ki odloča pa če tudi se ona meče po njemu mora biti ON tisti, ki reče ne ali da.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 24. Mar. 2008 10:20

Ma nism nč brala, ampak po naslovu sodeč stran od njega!Če pa maš že kej šans, te bo pa on sam poiskal
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Mar. 2008 13:41

MIGRENA napisal/-a:Jest pa sploh ne morem vrjet kok vas je takih, ki bi v takem primeru (kao) pomislile na njegovo punco in otroka :eek: ... jest ne vem no sam meni v taki situacije tista druga sploh ne igra ključne vloge, ON je tisti, ki odloča pa če tudi se ona meče po njemu mora biti ON tisti, ki reče ne ali da.


poudarek je na kao :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 24. Mar. 2008 13:48

Ok...jaz sem pač moški...ampak bom vseeno podal svoje mnenje...jaz če naletim na žensko ki ima tipa(kje šele da bi imela moža) je zame no go...in si naredim zid! Edino v primeru da bi res imela ful težave in bi bila ful nesrečna...ampak bi bil z njo šele ko bi zaključila poglavje z njim...pa še to vem da je jeba, ker beg iz ene veze v drugo ni rešitev...rabi oseba da spuca sama s sabo ne da se name obesi in sem ji "kao" ena rama za zjokati se...pričakujem od ženske da ima pač spucano v glavi in srcu.
Itak ji stojim ob strani...pa itak je vse odvisno od situacije.
Mi je lahko oseba še ne vem kako hot in huda...če ima moškega ali pa moža, pa da želi biti z mano mi moja načela ne dajo!Tudi s tako žensko ne morem biti, ker če hočem z žensko nekaj ustvarjati v prihodnosti moram imeti spoštovanje do nje in jo ceniti kot osebo...in oseba ki je lahkoživka in prešuštnica pač ne spada v moje življenje :sport:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Evča
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 6. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Evča » 24. Mar. 2008 16:17

ne ne, tole ne bo in ne bi šlo.
vzemi vse skupi kot preizkušnjo v življenju, ki te bo samo še utrdila in ko boš prebolela, šla naprej, nekoč srečala tistega res pravega zate boš sposobna bolj ljubiti in se truditi za SVOJO zvezo.
Vem da je težko take stvari dat skoz, ker maš v glavi da je on tisti pravi, ampak ko bo mimo boš vidla da boš še močnejša in boljša. ter z izkušnjo več.
glavo pokonc in nasmeh na ustnice punca :wink:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov