Je v vezi in ima otroka, vendar ga ljubim

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 15. Mar. 2008 22:04

Toliko je ribic še v morju, da res raje izberi enega takega, ki te bo imel rad in bo zate naredil vse. Pa čeprav bo imel otroka, tak naj se pa 100x bolj potrudi zate kot pa en samski moški (naj pusti punco, si uredi preživnino, si uredi stanovanje, te razvaja..)[/list]
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 15. Mar. 2008 22:09

Sploh ne razumem zensk, ki se zagledajo v moskega, ki ima dekle/zeno in malega otroka. A sploh pomislis kako bi tebi bilo, da te nekdo pusti samo z malim otrokom?? Vrjetno obupno! Zato pozabi na ta absurd, da bi bilokaj bilo in se spravi k pameti.
:evil:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 15. Mar. 2008 22:49

okej...eno je, če je punca samo malo zagledana, in to tudi hitro preboli...pač-nimam šans in konc...
in drugo je, d je punca zaljubljena u zasedenega in pri tem še vztraja!!! d si misli, d dela prou in d so pomembna samo njena čustva... :?
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 15. Mar. 2008 22:52

to, da se zagleda v takega moškega, je povsem razumljivo. to, da ga skuša dobit, tudi na nek način, nikakor pa ne opravičljivo.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 16. Mar. 2008 2:49

Mnja... Naj se trudi a ne, ce zeli. Sam glede na to, da ji tip na noben nacin ni pokazu svoje naklonjenosti, nima smisla. Ker ga vec kot ocitno ne zanima.

Mi je pa smesno ko kle nabijate, da je porocen in ma otroka. Ja in? Ce bo on zainteresiran, se bi spustu v se eno zvezo poleg ne glede na to. In nc se ne bo zgodil, ce z moske strani ni interesa. Ne vem zakaj bi kle use zensko pokrivile :roll: Pac zenska ga nej skusa osvojit. Kje pa pise, da ji mora on ustrec? Sej ji lahk rece ne in ji obrazlozi zadevo, da je srecen v svoji zvezi in da ma druzino.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 16. Mar. 2008 3:39

Iz tega posta jaz razberem, da tega tipa sploh ne poznaš, veš samo, da je ful prijazen, noro dober, lep, pa še lepo se posmejčka? Hm neke hude argumente imaš, ni kej, da pa kar veš da je on the one zate. :roll:

Ne kliči ga in se mu ne izpoveduj, kar so tak že vse napisale.
Če pa bi slučajno on kaj hotel imet s tabo, bi pa že konkretno namignil, bodi prepričana.
_tejcha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 20. 9. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _tejcha » 16. Mar. 2008 12:50

habibi7 napisal/-a:Iz tega posta jaz razberem, da tega tipa sploh ne poznaš, veš samo, da je ful prijazen, noro dober, lep, pa še lepo se posmejčka? Hm neke hude argumente imaš, ni kej, da pa kar veš da je on the one zate. :roll:

se strinjam s tabo :)
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 16. Mar. 2008 15:14

habibi7 napisal/-a:Iz tega posta jaz razberem, da tega tipa sploh ne poznaš, veš samo, da je ful prijazen, noro dober, lep, pa še lepo se posmejčka? Hm neke hude argumente imaš, ni kej, da pa kar veš da je on the one zate. :roll:


To je bilo prvo, na kar sem jaz pomislila. Na podlagi cesa tocno ves, da je on pravi moski zate? Ker dobro zgleda? Kolko casa tocno si prezivela v njegovi druzbi, v koliko situacijah si ga spoznala?
Lahko reces, da je tip hudo dober, da te je cisto zmesal s svojim videzom, ampak za moje pojme, na podlagi tega ne mores reci, da je pravi moski za tebe in celo iti tako dalec, da bi mu zaradi tega (s tvojo morebitno izpovedjo) unicila druzino.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 1:56

_Petra_ napisal/-a:na podlagi tega ne mores reci, da je pravi moski za tebe in celo iti tako dalec, da bi mu zaradi tega (s tvojo morebitno izpovedjo) unicila druzino.


Zakaj bi bla ona kriva za uniceno druzino? ON je tisti, ki se mora ubrant drugim zenskam in bit zvest zeni. Pa tud ce okol njega skacejo gole zenske je ON tisti, ki ne sme podlezt.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 17. Mar. 2008 8:42

^ Ja, se strinjam. Ampak ce bi jaz bla na njenem mestu, bi vedno imela v mislih, da sem tudi jaz pripomogla k temu. Sploh ce bi bil zraven se otrok.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Mar. 2008 11:56

bouhica napisal/-a:
_Petra_ napisal/-a:na podlagi tega ne mores reci, da je pravi moski za tebe in celo iti tako dalec, da bi mu zaradi tega (s tvojo morebitno izpovedjo) unicila druzino.


Zakaj bi bla ona kriva za uniceno druzino? ON je tisti, ki se mora ubrant drugim zenskam in bit zvest zeni. Pa tud ce okol njega skacejo gole zenske je ON tisti, ki ne sme podlezt.


pa dobr, seveda je on tle tist taglavni krivec, ampak men ornk živc potegne ko se gredo abbe neki za brezveze vmešavat.Če ne druzga tud če tip ne prevara punce/žene in ne vidi interesa v tisti drugi je precej neumno, da se ona zaganja vanga in gnoji življenej vsem skupaj!
zame sta kriva oba in ženska in moški, čist enako.In bi rada vidla kako potem bi vi sprejele tisto tretjo žensko.sej je lahko govort, d abi ble vesele ker veste zdej kakšen je pa tralala, sam to bi bil največji nož v hrbet.Še huje je če je ta ta tretja kakšna vaša znanka, bognedej kolegica.ma jst jo po celi ljubljani za lase vlečem :roll: kva se ma sploh za usajat??
pa tolk stvari sm že vidla, ko so pristopile do zasedenih pijanih tipov in jih zažvalile.In tud dec se je umaknu, ampak očividci so potem to vse raztrobili naokol in je tak par končal za brezveze.men so take ženske, sam bruh!
še večji bruh so pa une ki se silijo h tipom ki majo otroke, pol na konc pa pizdijo nad otroci in so jim odveč.mislm kr neki no.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 17. Mar. 2008 13:06

Ma jst mislm,da se nimaš kej umešavat.Sama si rekla,da ti ni dau nobenih znakou naklonjenosti,ampk ti je sam POMAGOU pr neki zadevi.Velik je še moških k so samski.Ne rabš se zdej neki štult,kljub govoricam,da sta skupej kao sam zarad otroka pa dnarja.Drugo bi blo,če pč res neb bla skupej pa mela pač sam otroka skupnga..tko pa k si rekla zgledajo hepi femli pa temu ni tku.Tku da tace stran,pa mal odrast.Ne vrti se use sam okol tebe ;) !!
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 17. Mar. 2008 13:32

Če bi bla jst na tvojem mestu bi ga pustila na miru. Pa četudi bi mi bil noro všeč in bi bil popoln moški zame. Tipson je pač zaseden, ma bejbija in punco s katero se ma najbrž lepo drgač ne bi bil z njo.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 13:59

*purple* napisal/-a:pa dobr, seveda je on tle tist taglavni krivec, ampak men ornk živc potegne ko se gredo abbe neki za brezveze vmešavat.Če ne druzga tud če tip ne prevara punce/žene in ne vidi interesa v tisti drugi je precej neumno, da se ona zaganja vanga in gnoji življenej vsem skupaj!


Okej neki druzga je, ce je tip cist brez interesa zanjo in se dobesedno vlaci po njemu al je pa tud on zainteresiran. Ampak js sem pac pomislila tud na to, da recimo da v tej zvezi res skripa, da je on v tej zvezi res se sam zarad otroka. Ne vem, men je nesmiselno v zvezi vztrajat sam zarad otroka, sama bi pa trpela zarad tega. Konc koncev na otroka slabse vpliva non stop prerekajoca se druzina po moznosti z nenehnim varanjem kot pa da sta starsa locena.

Drgac pa tko kot sem ze rekla v enmu izmed prejsnjih postov. Ocitno ni zainteresiran zanjo, zato naj ga pusti pri miru. Ce bo on kaj hotel, bi tko al tko nakazal kakor koli.

*purple* napisal/-a:zame sta kriva oba in ženska in moški, čist enako.In bi rada vidla kako potem bi vi sprejele tisto tretjo žensko.sej je lahko govort, d abi ble vesele ker veste zdej kakšen je pa tralala, sam to bi bil največji nož v hrbet.Še huje je če je ta ta tretja kakšna vaša znanka, bognedej kolegica.ma jst jo po celi ljubljani za lase vlečem :roll: kva se ma sploh za usajat??
pa tolk stvari sm že vidla, ko so pristopile do zasedenih pijanih tipov in jih zažvalile.In tud dec se je umaknu, ampak očividci so potem to vse raztrobili naokol in je tak par končal za brezveze.men so take ženske, sam bruh!!


Itak da bi bil noz v hrbet, ce bi se mi to zgodilo. Ampak ce bi se mi to zgodilo takrat, ko bi v zvezi ze mocno skripalo, bi usaj vedla, da se ne splaca vec trudit in da je prevara dokaz, da je resnicno konec. Konec koncev mors bit v lajfu zmer prpravlen na to, da je lahk usega lepega enkrat konec, tud ljubezni :wink: Ce bi se pa to zgodilo brez da bi nama skripalo v zvezi, potem pa... Bi ga najbrz nalomla k prasca in mu nikol vec pogledala v oci! :evil: Sej itak da take stvari bolijo. Ampak lajf je pac tak, da te zmer lahk kej presenet, tud bliznji in ti lajf pac obrnejo na glavo.

Se mi zdi da zenske niso tok mocne, da je tip kljub temu ne bi mogu odrint, ce bi ga tok napadla. Ce bi slo samo za poljub in pac res moznost, da je ona tolk silila vanga, bi js o tem morala posteno razmislit. Ce se pa nc ni upiru, hja... Ocitno je potem blo tud njemu do tega a ne. Glede ocividcev je pa tako... Drugmu folku js sploh ne zaupam, sploh ce jih ne poznam in so zame sam znanci, ker so usi cist prevec skodozeljni. Itak da te zaboli, ce se zgodi kaj takega in se po moznosti uso stvar se napihuje, ampak usaka zenska bo sama morala presodit kaj naj bi blo res - njegova zgodba al pa zgodba ocividcev. Ce si pa z nekomu v zvezi, pa sklepam, da se partnerja usaj tolk pozna, da ves prblizn kdaj se zlaze in celo kaj prblizn bi bil zmozen.

*purple* napisal/-a:še večji bruh so pa une ki se silijo h tipom ki majo otroke, pol na konc pa pizdijo nad otroci in so jim odveč.mislm kr neki no.


Huh o tem pa mora zenska prej razmislt, preden se zaplete z nekom k ma otroka. To treba pac uzet nekak v paketu z njim. Take zenske so pa res bruh, se strinjam s tabo!
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
mala zvezdica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala zvezdica » 21. Mar. 2008 11:12

Moje mnenje je, da bo najboljše, da ga pozabiš. Ne vmešavaj se v mlado družino, ker ti ne bo prineslo nič dobrega. Veliko je samskih moških, ki bi bili verjetno zelo radi s tabo!!!!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron