Je v vezi in ima otroka, vendar ga ljubim

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

simpaticnaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 18. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a simpaticnaa » 14. Mar. 2008 14:36

Spoznala sem noro dobrega tipa, lep, prijazen, noro simpatičen s čudovitim nasmehom, skratka zame popoln moški. Če bi vrgla moje želje v računalnik bi mi vrglo ven njega.
Vendar je v vezi že nekaj let in ima tudi 3 letnega sina. Vem kaj boste napisale, vendar si ga enostavno ne morem izbiti iz glave, non stop ga imam pred očmi in mislim samo še nanj.
V bistvu šans po mojem tako ali tako nimam, ker sem se pozanimala katera je njegova punca in sem dobila samo še manj vrednostni kompleks. Če sem čist poštena, do mene je bil zelo prijazen, tudi pomagal mi je pri določeni zadevi, kljub temu da mu ne bi bilo treba (ima namreč svoje podjetje) vendar kakšnih namigov da bi mu bila všeč mi ni dal. Vem da sem neumna, vendar ne vem kaj naj storim.
Ali naj ga pokličem in mu vse izpovem??? Bo zaradi mene pustil svojo "prfekt" punco in svojega sinčka???
Slišala sem tudi že da sta skupaj samo zaradi skupnega premoženja in pa otroka? Ali naj verjamem govoricam? Na videz izgledajo kot idilična mlada družinica. Zmešalo se mi bo od vsega razmišljanja!!! Ampak je res tako lep in prijazen in VEM da je on tisti pravi zame! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 14. Mar. 2008 14:49

Veš, da je on pravi zate. Nisi se pa vprašala, ali si ti prava zanj. Glede na to, da ima družino, ki mu verjetno nekaj pomeni, vidim edini realni odgovor NE.

Spravi se k sebi in ga preboli. Dlje časa se boš matrala s tem, slabše bo zate. In res škoda, da bi postala obsedenka z enim tipom, medtem pa spregledala pravega, ki ti lahko v tem času prekriža pot... :)
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 14. Mar. 2008 14:52

Samo ne živet v iluziji.

Zakaj bi si komplicirala življenje? Kakor vidim, ga še vseeno (oz. sploh) ne poznaš dovolj dobro, da bi vedela v kakšni zvezi točno je, poleg tega ti ni dal nobenih znakov, da bi mu bila všeč. Ne prcaj v osje gnezdo, ker boš na tak način samo trpela. Na zadnje boš potegnila kratko. Nimaš nobene garancije, da bo čez nekaj časa s teboj, zato se sploh ne trudi z njim.

Na svetu je zagotovo še nekdo, ki bo prav tako prijazen, lep in ohinsploh, a bo boljši zato, ker je samski.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 14. Mar. 2008 14:54

simpaticnaa napisal/-a:Ali naj ga pokličem in mu vse izpovem??? Bo zaradi mene pustil svojo "prfekt" punco in svojega sinčka???


Ne. In ne delaj si utvar, ker samo škodiš sama sebi. :nein:
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 14. Mar. 2008 15:15

Ljubi raj sebe in ga pozabi.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 14. Mar. 2008 15:23

Nočeš videti realne sitacije. Evo tu je: človek ima družinico in je srečen in očitno nima nobenega namena tega spremeniti. Za zvezo sta potrebna dva, ne more eden ljubiti za oba. Prej se boš nehala smiliti sama sebi in se utapljati v opiju zaljubljenosti, prej boš lahko živela dalje - brez njega.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 14. Mar. 2008 15:33

Slišala sem tudi že da sta skupaj samo zaradi skupnega premoženja in pa otroka?

Toti stavek pa me vedno tak razkuri!!! Ja drugi bolj vejo zakaj si skup s partnerjem kot pa ti sam.Hjoo... Najbolj pa to vejo te ženske,ki se zapletajo z zasedenimi,ja ona2 pa res nista za skup,mata probleme doma....Grrr


to je itak slepljenje same sebe ;) to sam sebi reces,ko neces sprejet realnosti..
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Mar. 2008 15:53

a..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 14. Mar. 2008 15:55

~NIA~ napisal/-a:očitno je da mu pač nisi všeč.. nevem zakaj sploh zapravlaš cajt za neki kar itak nikol ne boš mela..



zato ker je prepovedan sad ze od nekdaj najslajsi :P
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Mar. 2008 15:57

nca
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 14. Mar. 2008 16:01

~NIA~ napisal/-a:
Anelise napisal/-a:
~NIA~ napisal/-a:očitno je da mu pač nisi všeč.. nevem zakaj sploh zapravlaš cajt za neki kar itak nikol ne boš mela..



zato ker je prepovedan sad ze od nekdaj najslajsi :P


seveda, ampak ko ga bo pa dobila (če ga bo) bo pa drugo vse narobe - zakaj je tok s sinom, zakaj se še pogovarja z bivšo.. sploh če je bolj ljubosumne narave, kar sklepam po tem da je dobila manjvrednostni kompleks ko je zvedla kera je njegova punca


i know,i know :)
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 14. Mar. 2008 16:01

Pusti ga pri miru, kako lahko sploh pomisliš, da bi se mu izpovedovala?? :eek: Tip ima punco alii ženo, karkoli, če bo kdo šel karkoli izpovedovati, naj bo to on. Pa pomoje se ne bo šel ;)

Resno, izbij si ga iz glave, popoln nasmeh gor ali dol :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Mar. 2008 16:21

e?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 14. Mar. 2008 16:26

Vprašaj se, če bi sploh hotela biti resno s tipom, ki bi bil sposoben pustiti dolgoletno partnerko in otroka zaradi druge ... mogoče boš ti naslednja. :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Mar. 2008 16:28

---
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:31, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov