jaz bi nekaj vec, on pa...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 10. Nov. 2012 12:42

vprašaj ga, ni prezgodaj.

če se s tipom ne moreš normalno pogovorit o svojih dilemah/strahovih brez da bo dal rep med noge in zbežal stran, potem pač ni tip zate.

eno je, če si po enem tednu izpoveduješ večno ljubezen, načrtuješ poroko in se kregaš zaradi imen otrok... vidva pa nekaj mutita in sta skupaj - narazen že več kot eno leto. prezgodaj my ass. je pa drugo, koliko on sploh ve kaj hoče..
Vsak raj ima svojo kačo.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 10. Nov. 2012 14:32

Ne da bi bilo prezgodaj, še prepozno se mi zdi!

Eno leto je bilo kot je bilo, zdaj se pa po enem mesecu ne trudi več? Po mojem te je imel samo za seks, končala sta to, ker si se ti navezala, zdaj mu manjaka seks, vedel je, da ne bo dobil kar tako - kot je dobil prvič, zato se je malo trudil, zdaj že razmišlja kje še lahko dobi.

Tole ne zveni kot tip za resno zvezo.
hesvtapi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hesvtapi » 10. Nov. 2012 14:56

hvala za odgovore:) ma ja sej mislim da si tudi jaz ne želim take zveze.. sm bla že na začetku skeptična glede tega, mislim da se čustva do človeka nemorejo spremeniti kar tako v enem letu ko ga ni zraven.
sm pa tut malo zmedena ker me je takoj povabil na morje z njim in z njegovimi starši, planira da bi šli skupaj za novo leto..i.t.d. obenem mam pa ta filing kot da mu je vseeno zame. No ja mu bom povedala kaj si mislim pa bom potem videla kakšna bo reakcija..
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 10. Nov. 2012 15:01

jz tud mislim da te je poklical ker mu je pač manjkal seks in je rekel to kar si pač pričakovala da ga je dobil.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 10. Nov. 2012 15:20

kaj, pa ko bi bila v zvezi in bi si spet "želela svobode"?

punca, najprej se odloči kaj sploh zares hočeš, potem pa išči in reagiraj ;)
hej norci :)
hesvtapi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hesvtapi » 10. Nov. 2012 15:36

ne razumem zakaj si to napisal.. a ni blo iz posta dost očitno kaj jst hočem?
vem kaj hočem tako da to ni problem
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 10. Nov. 2012 15:50

*Abby** napisal/-a:carrie_ : Z mojim sva začela čisto neobvezno, itak sva tudi seksala, ni bilo govora o zvezi, pa je do nje vseeno prišlo. Ja, tudi izrecno je najprej rekel, da naju ne vidi kot par. Sicer je dodal ''še'', ampak seveda to nič ne pomeni. Zdaj trenutno je od takrat nekje dve leti, pa sva par, živiva skupaj, pa svoji mami je rekel, da se bova poročila. Tako da menda že nekaj je na tem.

Po mojem je vse odvisno od značaja ženske: ali se bo tip tudi zaljubil in začel gojiti resnejša čustva ali pa ne.


kristus, tvoj je bil star 18 let ko sta začela. to je smešno.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 10. Nov. 2012 16:16

hesvtapi napisal/-a:ne razumem zakaj si to napisal.. a ni blo iz posta dost očitno kaj jst hočem?
vem kaj hočem tako da to ni problem


pardon, odgovarjal sem avtorici teme ;)
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 10. Nov. 2012 16:58

browneyes napisal/-a:
*Abby** napisal/-a:carrie_ : Z mojim sva začela čisto neobvezno, itak sva tudi seksala, ni bilo govora o zvezi, pa je do nje vseeno prišlo. Ja, tudi izrecno je najprej rekel, da naju ne vidi kot par. Sicer je dodal ''še'', ampak seveda to nič ne pomeni. Zdaj trenutno je od takrat nekje dve leti, pa sva par, živiva skupaj, pa svoji mami je rekel, da se bova poročila. Tako da menda že nekaj je na tem.

Po mojem je vse odvisno od značaja ženske: ali se bo tip tudi zaljubil in začel gojiti resnejša čustva ali pa ne.


kristus, tvoj je bil star 18 let ko sta začela. to je smešno.


In kakšno vezo ima to, koliko je bil star moj fant? (Ki ni bil star 18, ne vem od kod ti to ...)

Sicer mi je pa iskreno žal, da te starši niso imeli dovolj radi, da je tvoj atek zaje*al svojo vlogo itd. itd. da te tudi kasneje ni imel nihče rad in si zato takšna že malček postarana zatežena koklja. Kajpak je povsem nekonstruktiven tale tvoj primitivni napadalni odnos. :wink:
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 10. Nov. 2012 17:09

glede na to kolk odrasla in starejša hočeš bit v glavi in do 25ega leta že poročena, sem mislila da hodiš s kakim 30+ letnikom.

ja, napisala si, da si 22, tvoj tip 21, se pravi ko sta začela je bil nekje 18-19 let. hahah
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 10. Nov. 2012 17:16

mogoče je bil pa 17. :P nima veze.

če sta oba zato in se mata rada bosta mela zelo lep lajf. po mojem boljši kot ena ki se kurbari do 35ga in potem hiti v resno zvezo (oz. kot ti browneyes temu rečeš - varno zavetje) in čimprej otroka preden ji rok poteče.
hej norci :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 10. Nov. 2012 17:37

Meni je pa najbolj bizarno tisto poudarjanje let v vsaki temi :lach: Ne vem, a živimo v svetu dojenčkov, da so ženske že pri 25+ postarane, v eni temi je 22 cvet mladosti, par let več že sramotna starka, hkrati ta 'starka' čuti zmagoslavje, ko se na forumu pojavi celo en starejši moški od nje in mu mora to desetkrat pod nos vreči itd. :D Pa preučevanje starosti uporabnikov, njihovih partnerjev, sester, sosedov:P... Ojoj, pa saj vam ne bo še rok potekel, kaj se tok obremenjujete s številkami o.O

No ja, sicer sem se pa jaz pri 22ih začela staro počutit in nisem upala več povedat, da sem stara 22, meni se ne zdi tako malo... tako da fino, da to še ni taka visoka starost po splošnem prepričanju, še je upanje zame :D

Glede tega zadnjega vprašanja se pa strinjam, bolje prej razčistiti kot potem, ko se po možnosti še bolj zakomplicira :)
_sly_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 14. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a _sly_ » 10. Nov. 2012 19:14

Mlad si vedno, le grušt( telo) se stara. Dokler lahko hodite, tečete, živite polno življenje, nisi nikoli star. Star si samo po razmišljanju o tem da si star, ampak samo pametnejši. Jst se s tem ne obremenjujem, če se ne obrijem mi dajo 28-29, če se obrijem sem pa 20 :) Star sem pa 23 in se ne obremenjume s tem. :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 10. Nov. 2012 21:21

browneyes napisal/-a:glede na to kolk odrasla in starejša hočeš bit v glavi in do 25ega leta že poročena, sem mislila da hodiš s kakim 30+ letnikom.

ja, napisala si, da si 22, tvoj tip 21, se pravi ko sta začela je bil nekje 18-19 let. hahah


Jap, star je bil malo manj kot 20. ;) Ampak se strinjam s slovencem: to, da v naprej gradiš na nekem odnosu je daleč boljša opcija kot iz obupa pri 30-in-nekaj skočit v zakon s prvim cepcem, ki ti je pripravljen zaplodit froca. ;)

Ampak ja - potem fukarjenje okoli odpade in to pomeni, da moraš verjet da obstajajo tudi mladi moški (torej v začetku dvajstetih) ki jim ni do tega, da bi poseksali vse kar hodi okoli in ki imajo v življenju še kaj drugega na spisku priljubljenih dejavnosti. :D
loren
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a loren » 14. Nov. 2012 15:55

slovenc79 napisal/-a:kaj, pa ko bi bila v zvezi in bi si spet "želela svobode"?

punca, najprej se odloči kaj sploh zares hočeš, potem pa išči in reagiraj ;)


s časom ko sva se boljše spoznala sva zdaj oba ugotovila, da si želiva zveze. tako da ja.. nemorš pa vedeti v naprej kako se bodo zadeve razvijale že na začetku, ker je itak vse odvisno od tega kako dva funkcionirata skupaj kot osebi. skratka zdej mi je to res to :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov