jaz bi nekaj vec, on pa...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

loren
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a loren » 06. Okt. 2012 13:21

Živjo!
Stara bom 19 let in pred dvema mesecoma sem spet prišla v stik s fantom (on je star 20), s katarim se nisva slisala ze dve leti, prej pa sva se parkrat dobila na pijaci, vendar takrat to ni slo dlje od prijateljskega odnosa. Kot sem že omenila, sva potem nekako izgubila stike. Po naklučju pa imava skupno prijateljico. Nek vecer sva bili skupaj zunaj in ga srečali. Skupaj smo šli na pijačo in isti večer je prijateljici rekel, da sem mu ratala "čist huda". Tisti večer je bil res kul, vesela sem bila da sva spet prišla v stik, saj je vredu dečko. Ko mi je kolegica zaupala, kaj ji je rekel o meni, sem bila seveda navdusena,saj se je tudi on meni zdel super za pogledat pa tudi nasplošno. Dva dni po tej pijači me je povabil ven.. Tako so si pijače sledile ena za drugo, precej sva se videvala in kmalu je bilo jasno, da tokrat nobeden od naju ne želi zgolj navadnega,prijateljskega odnosa. Kmalu sva zamutila. Res je, da sem že eno leto samska, saj mi je po prejšni resni zvezi dejansko pasal odmor kar se fantov tiče in se nism imela namena zapletati v karkoli resnega,da ne bi bila spet razočarana. Tudi z njim čisto na začetku nisem mislila, da bo iz tega kaj resnega. Kolegicam sem ves čas govorila, da bi si rada najdla spet nekoga za "mutit", da hočem na prvo mesto dajati šolo,kolegice,potem pa tipe, in da nočem zveze. Ker sem res razmišljala tako, so stvari šle prehitro predaleč. Nisem mu seveda dala ob prvi priložnosti, je bilo pa vseeno dokaj hitro. To danes malo obžalujem,čeprav sem se imela takrat zelo fino. Ker se po karakterju po mojem mnenju zelo ujameva in sva se pogostokrat videvala in se skupaj imela fajn, sem se nanj nevede navezala. Precej na začetku sva imela pogovor kar se najinega odnosa tiče, in je rekel,da je vesel,da sva se spet "najdla",da sva u tok kratkem času tok zanimivih stvari dala skoz,ampak da noče tok hitet v zvezo. takrat sem se s tem povsem strinjala, res mi je blo prehitro v nekaj rinit po treh tednih. situacija pa se je zdaj spremenila. pred parimi dnevi se je do mene ohladiu. to se je najbolj opazilo po sms sporočilih. Prej je bil do mene veliko bolj "sladek",potem pa se mi je zazdelo,da mi odpisuje samo zato,da mi pač nekaj odpiše. vprašala sem ga kaj je narobe, čutila sem da nekaj ni več isto. Odpisal mi je, da ga skrbi glede faksa, pa tudi to, da se nisem nanj preveč navezala in da ne bi bila kdaj mogoče žalostna zaradi njega. Ko sem to prebrala, me je ubistvu rahlo sesulo. o tem sva se potem pogovorila tudi v živo in rekel mi je, da se mu zdi fer da mi pove, da slučajno ne bi bila razočarana če mi česar koli ne bi mogel vračati u taki meri,kot bi si jaz morda želela, ampak da problem ni v meni,ampak da si nasplošno trenutno ne želi zveze, da rabi "svobodo", ki pa nebi vključevala tega, da bi imel poleg mene tudi druge ženske. Po eni strani ga razumem, ampak problem je v tem, da sem si potihom sama vsaj čez nekaj časa želela zveze. Rekel je sicer,da tega v prihodnosti ne izklučuje, samo da si tega zaenkrat še ne predstavlja. Nevem kje je problem, on pravi, da ga v meni kot osebi ni. Razumem ga, saj je v obdobju, ko ima kar nekaj skrbi,sploh kar se faksa tiče ampak vseeno.. verjetno noče neke odgovornosti. odločila sva se,da bova nadaljevala tako kot je bilo do zdaj,ampak moram priznat,da mi je čuden filing,ker imam stalno v glavi, da jaz do njega čutim nekaj več,kot on do mene. odločiila sem se, da z njim ne bom seksala,dokler me ne bo začel obravnavat na drug način. nevem kaj naj naredim, saj se bojim,da če bova nadaljevala s takim odnosom se bom jaz samo še bolj navezala, on pa ne,in bom na koncu spet jaz tista, ki bo prizadeta. ma katera kakšno podobno izkušnjo? mislite da je možno, da se bo čez čas tudi on bolj navezal name in želel kaj več? (sicer mi je že rekel,da se je name navezal)-samo kot kaže res ne dovolj. Naj prekinem stike,in ga pozabim? vse bi bilo lažje, če mi vmes ne bi dalajl vtisa, da mu je dejansko do mene, in se do mene obnašal po mojem mnenju dejansko zaljubljeno.:/
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 06. Okt. 2012 14:02

kaakšen spis :eek:
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 06. Okt. 2012 14:04

dvomim,da bo se navezal na tebe (če se še zdaj ni) in dvomim,da bo kdaj nate začel gledat kot na potencialno punco. pomoje te on vidi bolj kot prijateljico oz. fukfrendico. dokler ga lahko ''namoči'' mu je tako čisto ok,kaj več pa se mu pač ne da.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Okt. 2012 14:15

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Okt. 2012 14:34

Nekako se mi zdi logično, da če si dobivala zaljubljena sporočilca in sladke smsje dokler mu nisi dala, potem pa se je ohladil, rabi svobodo, jadajadajada, ampak bi vseeno rad bil s tabo "do neke mere", zelo očitno kaže na to, da te gleda kot na očesu prijetno pakungo za njegov najljubši del ženskega telesa in ne kot na potencialno partnerko.
Po mojem nima smisla računat na to, da se bo nekoč nesmrtno zaljubil vate.
Moj nasvet je, da uživaš v tem kar imata, ali pa prekineš in začneš iskat nekoga ki mu ne boš samo za prijetno rekreacijo.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Okt. 2012 14:40

FF se lahko spremeni v resen odnos samo če on ugotovi da ne more več brez tebe, ampak zaljubljeno verjemi da se ne bo obnašal.
To da pa ne seksaš z njim pa ne bo pomagalo, ker je že itak dobu in ni vrč radovednosti kaj pričakovati...

druga opcija pa je da te po dolgem premoru ko se ne vidita - npr. dodatni dve leti, vidi drugače. Ampak problem je da boš ti takrat že prebolela in misila da je kreten. :)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Okt. 2012 14:40

...
loren
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a loren » 06. Okt. 2012 15:02

hvala za usa mnenja punce... drugače pa ne, take smse sem dobivala od njega tudi potem, ko je ze dobil,kar je hotel, tudi obnasau se je do mene se bolj zaljubljeno po tem.. tako da ja. pa ko se en teden umes nisva vidla je bil ful veseu ko me je spet vidu, vidlo se mu je, res. mogoce je tut problem,da sva se prevec videvala
Sarena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarena » 06. Okt. 2012 18:46

Moj prvi post, moram pokomentirati, ker sem imela ful podobno situacijo pred kratkim. Glej, seks je glavno orožje žensk in dokler se tip ne zaljubi, ga je škoda uporabiti. Pa fajn je, da sama pri sebi veš kaj hočeš, po eni strani praviš, da si govorila prijateljicam, da bi rada našla samo nekoga za mutit, po drugi strani pa si si potiho želela resne zveze. Nič ni narobe s tem, da si želiš resno zvezo in ne rabiš se pretvarjat, da temu ni tako.
Predlagam ti pa, da prekineš stike z njim. Tako kot pravijo ostale, mogoče bo ugotovil, da te pogreša. Nikakor pa se ne smeš sprijazniti z manj resnim razmerjem, kot si ga želiš, samo zato, da bo še vedno del tvojega življenja (v smislu, da se prepričaš, da ti je ok, če samo seksaš z njim ali kaj takega).
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Okt. 2012 19:16

seks je glavno orožje žensk in dokler se tip ne zaljubi, ga je škoda uporabiti.

Boris Ivan Tadej Cesar Hine
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
sui
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sui » 07. Okt. 2012 21:03

draga loren,
me veseli da ti lahko mogoče vsaj jaz pomagam.. imam podoben, zelo isti problem.. s tem da moj frajer pa ni samski, ampak ima bejbo :)
v glavnem je pa stvar zelo ista.. tudi meni je rekel podobne stvari, da mu ugaja ta bejba zato, ker se še ni pripravljen tako zresniti kot sem se pripravljena jaz, isto sem se v teh mesecih jaz hudo zelo navezala nanj, in tudi on name.. isto mi je rekel, da želi bit z menoj, ampak ne še kar takoj, da rabi čas, svobodo ;)
da ti povem kako so se stvari iztekle pri meni: mogoče sem res preveč naivna, ampak jaz imam upanje in moje upanje umre zadnje.. nekaj moraš vedeti, če še kontaktira s tabo te ima rad, mu nekaj pomeniš, ker drugače, zakaj bi se sploh ubadal s teboj? razčistiti pa moraš sama pri sebi, ali te ima samo za seks, ali gre za nekaj globljega.. in razčistiti moraš tudi nekaj, ali boš čakala, se dobivala z njim, leprav ne boš dobivala odziva kot si želiš? ti je vredno tvegati in trpeti dan za dnem? mogoče bo na koncu hudo samo zate, saj se boš vanj še bolj zaljubila, mogoče pa se bo on tako navezal nate, da bo že samoumevno da sta par..
kaj sem naredila jaz? jaz bom čakala, ker sem v ''mojem'' zasedenem frajerju našla nekaj, kar nisem še pri nobenem do zdaj, in vem da nimam ničesar več izgubiti, razen še kakšen delček že tako zlomljenega srca ;) in če misliš ti isto, potem ti polagam na srce, da počakaš, ne tečnariš in daš času čas.. če pa nisi dovolj močna pa čimhitreje stran.

vse dobro :kuss:
here's here's to love!
Uporabniški avatar
sui
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sui » 07. Okt. 2012 21:03

draga loren,
me veseli da ti lahko mogoče vsaj jaz pomagam.. imam podoben, zelo isti problem.. s tem da moj frajer pa ni samski, ampak ima bejbo :)
v glavnem je pa stvar zelo ista.. tudi meni je rekel podobne stvari, da mu ugaja ta bejba zato, ker se še ni pripravljen tako zresniti kot sem se pripravljena jaz, isto sem se v teh mesecih jaz hudo zelo navezala nanj, in tudi on name.. isto mi je rekel, da želi bit z menoj, ampak ne še kar takoj, da rabi čas, svobodo ;)
da ti povem kako so se stvari iztekle pri meni: mogoče sem res preveč naivna, ampak jaz imam upanje in moje upanje umre zadnje.. nekaj moraš vedeti, če še kontaktira s tabo te ima rad, mu nekaj pomeniš, ker drugače, zakaj bi se sploh ubadal s teboj? razčistiti pa moraš sama pri sebi, ali te ima samo za seks, ali gre za nekaj globljega.. in razčistiti moraš tudi nekaj, ali boš čakala, se dobivala z njim, leprav ne boš dobivala odziva kot si želiš? ti je vredno tvegati in trpeti dan za dnem? mogoče bo na koncu hudo samo zate, saj se boš vanj še bolj zaljubila, mogoče pa se bo on tako navezal nate, da bo že samoumevno da sta par..
kaj sem naredila jaz? jaz bom čakala, ker sem v ''mojem'' zasedenem frajerju našla nekaj, kar nisem še pri nobenem do zdaj, in vem da nimam ničesar več izgubiti, razen še kakšen delček že tako zlomljenega srca ;) in če misliš ti isto, potem ti polagam na srce, da počakaš, ne tečnariš in daš času čas.. če pa nisi dovolj močna pa čimhitreje stran.

vse dobro :kuss:
here's here's to love!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Okt. 2012 21:19

^^ šolski primer kako tip vrti žensko okoli prsta.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 07. Okt. 2012 21:21

^^in kakšne globoke odnose hočejo potegniti iz golega seksa, medtem pa se ne zavedajo,da so objekti za res grdo rečeno moško praznenje you know what.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
sui
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sui » 07. Okt. 2012 21:23

-> jap, če se gre samo zato ;) pri meni se ne gre zato :) sej je dolga in zakomplicirana zgodba, pa ne gre se tu zame, samo povedala sem ji iz svojega primera.. vsak zase ve, koliko tvegat.
here's here's to love!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov