Življenje

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 01. Maj. 2014 18:04

Pa delat faks samo zato "ker je tam prihodnost" in te ne veseli, je neumnost. Se predstavljas sebe nadaljnih 30-40 let nacrtovat, lotat, programirat itd. vezja in stvari, ki pridejo zraven? Zakaj ne gres potem studirat fiziko/matematiko, ce te bolj zanima?
Uporabniški avatar
Kaliope
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 30. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaliope » 01. Maj. 2014 21:12

Zakaj bi pa on mogu popravit odnose z družino? če ima sam pri sebi razčiščeno, da ni kriv za tako stanje, nevem, zakaj bi bil tak bebec, pa skakov okrog njih in jih prosil za njihovo velecenjeno pozornost :rolleyes: dej, get a life...konec koncev, če sam želi svojo družino, zakaj bi poj rabil vse polbrate in js nevem kaj še vse (sploh pa ljudi s takim odnosom) ... pomojem pa glede na logično razmišljanje (btw. zelo pohvalno - škoda, k ni več ljudi tko racionalnih) tudi s prihodnostjo ne bi smelo bit težav; ambicioznosti maš čist dost, samo odvisno, ali dejansko v življenju izpelješ vse, kar govoriš - namreč, na žalost poznam ogromno ljudi, samo na veliko blebetajo, kaj vse hočjo delat v življenju, pa kam bojo šli, pa to in un in tretje....na konc pa od tega ni prav nič - sam eno nezdravo, preentuziastično navdušenje nad lastnimi plani (in nad sabo), dejanskega rezultata pa ni (in ga tudi nikoli ne bo) .... no, pa upam Ferbc, da ti nisi tak tip :mrgreen:
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 05. Maj. 2014 7:08

Kaliope hvala za vzpodbudne besede :)
V življenju maš na izbiro več poti, jst tehtam kera je bolša, ne rečem da je vojska 100% odločitev, ne še, ampak vse kaže na to, da je to edina sprejemljiva opicja :)
Ta teden grem na razgovor, da se pozanimam še o vseh detajlih Slovenska vojska ali Združeni narodi, kakšne plače, kakšne dolžnosti, kje mi bo zadeva bolj pisana na kožo :) ...predvsem kdaj bi lahko šel, da dobim malo motivacije za diplomo :)

Zaenkrat lahko rečem, da sm v življenju vse spelu kot sem želu, sem sam svojga življenja gospodar, tko sam seb rd pravm ^^
Nisem člouk k sam blebetam, oz. imam velik idej, vidm velik poti in rd to delim z ljudmi, ker me zanima mnenje, vseh se pa seveda ne lotim :)
Če slučajno ne grem v vojsko, bo to zihr zaradi tehtnga razloga, oz. bolšega plana, ker bom našel boljšo, elegantnejšo pot.
Edina stvar k me dejansko skrbi, je ta, da se bom zalubu :/
Nekak pa čutm, da sm dau v življenju dost čez, da s to vojsko preskočm še zadnjo stopnico tega načina življenja k ga živim zdej :)
K bom pa pršou nazaj bo pa pred mano nova serija stopnic, kako se bom spopadu s to serijo, pa lahko začnem razmišlat že v vojski, mogoče celo izredno vpišem magisterij, kaj pa vem kaj se bom spet spomnu :P

Uglavnm, dons sm precej večji optimist, bolj zagnan, bolj odločen, kot tisti dan, ko sem pisal post ;) ...in vem da bom zmogu!

Še enkrat hvala usm za odziv! face ste ;)

lp
Jure
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 05. Maj. 2014 17:48

Najprej probaj prostovoljno sluzenje vojaskega roka, da vidis, ce ti ustreza. Potem pa se lahko zaposlis ali pa ne.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov