Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

belokranka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a belokranka » 03. Avg. 2016 16:02

ČAUUUUU IZ POSAVJA


sem Barbara in nimam nobenega za družbo za vn.

iščem izključno samo prijateljice iz posavja in dolenjske. Stara sem 27 let.

Imam punčko staro 3 leta.

Lahko mi pišete tudi na mail: nature1988@gmail.com :D
yaizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yaizza » 19. Avg. 2016 13:47

Punce pozdravljene
kako ste kaj?
Ja tud js sem tukaj z istimi razlogi kot vse ostale, prisla bo jesen, mrzli, dezevni dnevi, novo studijsko leto...torej konec norega poletja.
Sicer imam fanta ampak pogresam zensko druzbo, klepete ob kavici, sprehode v naravi, druzenje, shoping, zuranje...
Rada bi spoznala nove ljudi, sklepala nova prijateljstva...
Ce je se katera v takem stanju, si zeli novega poznanstva, preganjati dolgcas v druzbi in narediti dneve bolj zanimive, naj se oglasi :)
Stara sem 26 let, studiram v Lj, rada sem v naravi, med dobrimi ljudmi, rada se zabavam, nakupujem...se katera? :) :D
frka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a frka » 24. Avg. 2016 18:13

Iščem kolegico iz Celja ali bližine,za kak sprehod,čvek,pohod,drink,...
Stara sem 31,prihajam iz Celja,tu sem tudi zaposlena,brez otrok,samska.Pišite če je katera za druženje :)
dreams
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 19. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dreams » 13. Sep. 2016 19:13

Hej :)
Iščem novo druščino z zanimivimi osebnostmi :D stara sem 22, živim v Lj in imam rada nerdy stuff...
Če imaš rada računalniške igrice ali športne aktivnosti, mi piši. :D
Čau
punca97
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 13. 2. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a punca97 » 17. Sep. 2016 13:49

Iscem punco sprva za dopisovanje in spoznavanje, kasneje pa tudi za resno zvezo.
Ce si podobnih misli in zelja mi pisi.
:rolleyes:
always happy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a always happy » 29. Sep. 2016 22:19

Žiuuujooooooooooo jaz bi študirala fizioterapijo v Murski soboti in bi rada koga spoznala od tammmmm. :))
Freya21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 1. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Freya21 » 01. Okt. 2016 13:42

Hejla! :)
Stara sem 21 let iz okolice Celja, študiram pa v MB. Tudi jaz iščem kakšna nova spoznanstva, tako da če je katera za kakšno druženje, kofetkanje, kakšne žure, karkoli, mi naj piše. :D
nincy88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 4. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy88 » 04. Okt. 2016 9:42

Pozdavljene.Sem stara 28 let in sem iz Gorenjske natancneje iz Jesenic.Iscem prijateljico za klepet,kak sprehod.Bodi iz Jesenic ali Tolminu,kamor tudi pogosto zahajam..Če je kaksna za spoznavanje mi lahko pise na rdeca.vrtnica88@gmail.com
Zadnjič spremenil nincy88, dne 30. Jan. 2017 11:32, skupaj popravljeno 1 krat.
pikica676
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica676 » 06. Okt. 2016 19:00

Zdravo,

ewo se javlja še ena, ki bi si želela še kakšno poznanstvo, prijateljstvo več ..za druženje, da gremo kdaj kam skupaj ven, čvek in podobno..Tako da puščam svoj mail, pa upam da se katera javi. Življenje je lepše ko imaš ob sebi prijatelje :) sem pa iz osrednje slovenije, tako da pride v poštev ljubljana, dolenjska, zasavje ...

xyxy676@gmail.com

Pozdravček
Oxytocin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Oxytocin » 26. Okt. 2016 7:27

Oj:) stara sem 23 in studiram farmacijo v lj. Iscem prijateljico za tek, jogo in druge sportne aktivnosti. Pa tudi za kak zur ali potep v neznano, zelim si dogodivscin :) imam rada konje in se z njimi ukvarjam, ce si osamljena in se "najdes" v opisu mi prosim pisi.
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 23. Nov. 2016 21:07

Hej punce!

Tudi jaz bi rada spoznala kako novo kolegico, sem iz Lj, stara 28 :)

Sem za kavice, čvek, šoping, savno.. in seveda kak dober žur :)

Z leti se je moja družba malce porazgubila, tako da bom vesela, če se mi oglasi katera, ki si želi isto kot jaz.

Pozdravček
happyDream
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 11. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a happyDream » 23. Nov. 2016 22:30

Čau vsem :)

Tole je moja prva objava...
Sem pa pristala tukaj, ker iščem nekoga, ki mogoče včasih nekje izgubljeno tava po tem svetu in se kdaj pa kdaj počuti kot da ne spada med te ljudi, kakršni so postali danes :)

Lahko je punca ali fant, ki bi me občasno zamotil/a s kakšnim zasebnim sporočilom ali e-mailom, da malo podebatiramo o življenju in vsemu, kar se dogaja okoli nas :)
Sem nedavno končala 3-letno zvezo in včasih rabim pogovor o čemurkoli, lahko so to tudi izkušnje z razpadi zveze ali pa debate o življenju nasplošno ... karkoli, da je le zanimivo :)

Prijateljev je dosti, ampak vsakdo ima svoje življenje, so poparčkani ali zaposleni in včasih pride tisti trenutek, ko se počutiš samega in bi prav prišel nekdo, da mu malo pojamraš, se malo zasmiliš drug drugemu in dan je takoj lepši :)

Imam 29 let in vesela bom vsakega sporočila :)

Lepo se imejte, čau čau
Tiger
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiger » 28. Nov. 2016 2:05

Je tu kdo iz Maribora, ki uživa v sprehodih, športanju in podobno? Vedno manj ljudi je takih in vedno več takih kateri so dandanes non stop po cele dneve za računalniki, in resno primankuje neke normalne družbe :D tako da če je kdo tak, mi naj piše.
ninjaxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 2. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ninjaxx » 02. Dec. 2016 21:06

Pozdravljeni,
bom tukaj napisal, sicer sem moški, star sem 21let, prihajam iz Maribora. Pred kratkim sem končal dvoletno zvezo (tako da izključno iščem samo prijateljstvo, rabil bi nekoga, ki mu bi lahko zaupal). Skozi zvezo so se moji kolegi nekako razgubili, nekateri delajo, drugi imajo punce in si težko vzamejo kaj časa. Nekako sem skozi zvezo ostal v stiku samo z kolegi od punce, zdaj pa še z temi nimam več stika. Študiram strojništvo, sem zadnji letnik, v razredu se z vsemi vredu razumem, nimam pa nekega kolega, kateremu bi se lahko zaupal.
Zdaj če je kdo za kakšno pijačo, oz. športa, bom zelo veseli kakšnega zs-ja
robirobi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a robirobi » 06. Dec. 2016 2:56

Sem dober po srcu, prijeten pokliči, rad bi prijateljico 040/353-223, lepo se imej

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov