Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bella1988
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 1. 1. 2011
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a bella1988 » 09. Dec. 2013 19:13

Pomota
Do not look back and grieve over the past, for it is gone; and do not be troubled about the future, for it has not yet come. Live in the present, and make it so beautiful that it will be worth remembering.
SupraGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a SupraGirl » 15. Dec. 2013 20:26

:D
Zadnjič spremenil SupraGirl, dne 25. Mar. 2014 2:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Sagitt*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 10. 3. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sagitt* » 02. Jan. 2014 0:31

Pozdravljene ... tako tudi jaz rada sklepam nova poznanstva ... prihajam iz okolice ptuja in sem stara 24let ... valda samska ... vedno naletim na idiota ..:( torej želim spoznat prijateljico/ja (ker vse moje kolegice imajo partnerje, druzino itd. ) za druženja, klepet, kavico ob teh turobnih zimskih večerih ... da si skrajšamo čas in si pomagamo tako ali drugače ... pišite v inbox.. lp :)
Some things end, some things begin and some things never change ..
TanjaS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a TanjaS » 02. Jan. 2014 15:00

tudi meni je super všeč tale tema :D mal spoznat nove ljudi in se družit z njimi, ne pa met vse življenje en krog starih prijateljev (sej je lepo,samo je tud fajn koga novga spoznat in ga vključit v ta krog) :D

jaz sem iz okolice Ljubljane, januarja bom dopolnila 20 let, vedno optimistična, nasmejana...uglavnem če je katera za kakšno kavico, šoping oz za stvari ki jih počnejo prijateljice naj piše v inbox al pa na mail (tanja.strubelj@gmail.com) pa se bomo še bl spoznale ;)
kozoroginjaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kozoroginjaeva » 02. Jan. 2014 19:48

hej!
tud js iščem frendice :)
mam pa 19 let sm iz okolice ljublajne.
lahko bi skup čvekale žurale pa tko :)
use zainterisirane mi pište na girlwithdreamsevca@yahoo.com al pa u inbox kle :)
fsm-ejte :D
Akynom
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Akynom » 03. Jan. 2014 12:26

Živjo. Iščem prijateljico, ki ima veliko časa, za klepet, pijačke, šoping, druženje na splošno. Želim da si pozitivna oseba saj imam negativnosti in slabe volje v svojem življenju preveč. Rada ustvarjam, poslušam rock, rada imam živali. Zanima me tudi zdravo življenje, predvsem pa si želim prijateljice s katero se lahko nasmejem in pogovarjam cele dneve o raznih stvareh. Tako ki je dosti na računalniku, hkrati pa gre rada tudi ven. Stara sem 22 iz Ljubljane. Če se najdeš v tem in se ti zdi da imave kaj skupnega prosim piši ZS. :)

p.s.: imam fanta ampak me to nikoli ni ustavilo za druženje s prijateljicami, nasprotno.
Lubenica001
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Lubenica001 » 07. Jan. 2014 19:57

ojlaa :)

iscem prijateljico za kavice, šoping, pogovore.

stara sem 22 let iz Maribora, imam fanta (sicer iz celja), sem kar umirjena in.custvena, koncujem studij.
v glavnem, rabim prijateljico kateri lahko zaupam svoje cilje, želje, skrbi, .....
pisi v inbox ;-)
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 13. Jan. 2014 20:21

Hej punce!

Oglaša, se še ena z enakimi problemi,kot ve.

Moje ime je sarah, stara sem 22 let, prihajam iz Goriške regije.

Sama vidim,da je v življenju pomembno imeti zaupne prijatelje ob sebi.

Ko sem bila mlajša, sem jih imela veliko, sedaj, ko sem stara 22 let, pa vidim,da gre vsaka prijateljica po svoje( nekatere imajo fanta, druge službo,faks, itd.) in zame nimajo časa niti urco v tednu..

Počutim se zelo osamljeno..
Če je še katera takega počutja,kot jaz in ve kako je,ko te vse prijateljice zapustijo, mi lahko piše..

vesela bi bila,če bi se našla katera iz gorške regije..

Lepo se imejte..

pišite mi na gmail : vodopivecsarah@gmail.com

lp
barbara33
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a barbara33 » 16. Jan. 2014 18:42

Hej punce :)

Vidim, da vas je kar nekaj s podobnim problemom, kot ga imam jaz :? .

Živim v Mariboru, stara sem 33 let in sem zelo pozitivna oseba. Bila bi zelo vesela, če bi se našla katera iz Maribora, ki rada kofetka, sopingira, hodi na sprehode, se rada pogovarja..... Med drugim rada hodim na koncerte, v kino, raznorazne skupinske telovadbe, rada potujem, kolesarim itd. Sem prijazna :) , nasmejana, pozitivna, direktna :) ..... Bila bi zeloooooo vesela približno isto stare Mariborčanke, ki bi mi delala družbo v prostem času :) :) :)

Torej, če je katera zainterisirana, pišite na naslov:
barbara.barbi33@gmail.com
cherry22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cherry22 » 19. Jan. 2014 19:54

Ola!

Kot vse ostale tudi jaz iščem kakšno prijateljico. Upam da se oglasi kakšna s Ptuja. Za kakšen čaj, sprehod, pogovor...
Stara sem pa 21. Pišete pa mi lahko na: tigrica150@hotmail.com

:) Nič bat ne grizem. ;)
Uporabniški avatar
Baaaby.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Baaaby. » 21. Jan. 2014 13:42

Moja prijateljice so se tudi nekako porazgubile, tiste, ki smo še v stiku pa živijo bolj daleč in se ne vidimo pogosto. Nekako se ne morem povezati z ljudmi iz mojega mesta. Sicer hodim na faks v Ljubljano, živim doma, ampak bi se vseeno našel čas za nova poznanstva. Stara sem 20 :)
Uporabniški avatar
bluesea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 21. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a bluesea » 24. Jan. 2014 17:28

helow... :)
rada spoznavam nove ljudi in morda bo iz tega prišlo prijateljstvo. stara sem 26 let, prihajam iz dolenjske. obožujem šport. kaj več pa po zs-ju.
rainbow315
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a rainbow315 » 28. Jan. 2014 9:16

Zdravo! Odločila sem se, da tukaj poskušam najti kakšno prijateljstvo... stara sem 22 let, prihajam iz okolice Ptuja ... iščem družbo za kakšno kavico, žuranje med vikendom ...če se še najde katere podobna, mi naj piše na zs.
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 01. Feb. 2014 15:43

..
Zadnjič spremenil trust, dne 23. Feb. 2014 13:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Tashy99
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tashy99 » 08. Feb. 2014 16:49

Pozdravljene punce :) Tudi jaz iščem družbo iz gorenjskega ali ljubljanskega konca za kofetkanje, šopinge, sprehode, koncerte, kino večere, kakšno telovadbo, izlete, potovanja, karkoli pač :D Stara sem pa 23 let :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron