Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ElectroBlue
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ElectroBlue » 30. Sep. 2013 12:59

Ojla, stara sem 23 let, sicer imam fanta vendar vcasih pase tudi zenska druzba :-) tako da ce je katera iz Lj in okolice, za kaksne sprehode, kavice, lahko tudi obiske gledalisca in raznih prireditev naj pise, da se spoznamo :-)
I'm one of those regular weird people (Janice Joplin)
pika89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 19. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pika89 » 30. Sep. 2013 14:35

Hey :)

no, se bom pa še js malo oglasila :)
bi mi prou pršla kšna nova družba :)
sem pa iz Ljubljane drugače, mam fuul rada živali, sploh pse :)
zelo rada tudi kuham in pečem, ustvarjam kakšen nakit itd :)
iščem predvsem kakšno družbo za sprehode, kavice, pogovore ... :)
če se najde katera--- lahko tudi na mail :)) petras.supratravel@gmail.com

lep pozdravček vsem :* :)
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 22. Okt. 2013 9:20

A je katera/kateri iz Maribora ali okolice, ki bi jo zanimama umetnost, kakšne razstave, gledališče in podobno. Bi res šla na kaj takega, ampak z nekom, ki ga to res zanima :)
sanna86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 11. 8. 2011
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna86 » 28. Okt. 2013 10:00

Hej dekleta, tudi jaz sem že pisala pred nekaj časa... z prijateljicami pač nimam sreče, vse gledajo na svojo korist in njihove probleme in ne rečem ni mi težko poslušati ampak tudi jaz sem človek in bi se rada komu zaupala, kar pri mojih kolegicah nimam takega občutka da bi jih zanimalo moje življenje...

Torej, jutri bom stara 27 let, prihajam iz okolice Ptuja, trenutno brez službe, živim pri fantu, rada berem, se zanimam za modo itd... :D

Pišite mi na alexiaz59@gmail.com

:D LP

S.
Uporabniški avatar
sandry89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 21. 2. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sandry89 » 07. Nov. 2013 18:01

Hey:) sem 24letnica, študiram v Ljubljani.. Iščem prijateljico, ki bi imela še kaj več časa kot samo za 1urco kavice na teden :D

Rada kofetkam, grem kdaj v kino, šoping pa tudi športat se spravljam :) bi bilo fajn imeti družbo pri vsem tem ..
this is Life not heaven.. you dont have to be perfect..
Uporabniški avatar
Baleaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 4. 2010
Kraj: MB okolca

Neprebrana objavaNapisal/-a Baleaa » 10. Nov. 2013 9:05

Hey,
stara sem 20 in prihajam iz okolice Mb. V Mb študiram. Iščem prijateljico za druženje. Fajn bi bilo, če bi imela fanta, da bi lahko kdaj šli skup ven in to. Če katero zanima, mi naj piše pod zs :D
Lunca25
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Lunca25 » 10. Nov. 2013 13:23

Živjo :)

Sem 18 letnica, iz okolice Ljubljanje, rada spoznavam nove ljudi, razni sprehodi, kavice, pijače, kino, predstave, šport, predvsem tek, kolesarjenje in hribi :D

Tko da če se ker/a najde v tem, piši v zasebca ali pa na nina25kociper@gmail.com ;)
lolikaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 17. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lolikaa » 17. Nov. 2013 23:50

hejla:)..sem 23 letna punca iz maribora,mamica dveh otrok:)..iščem prijateljico ali kaksno mamico za druzenje,pogovor..rada bi se obcasno odklopla od druzinskega zivljenja,sla mogoče na kak koncert ali kaj podobnega:)..skratka če se najdes mipiši:D

pozdravček:)
tamejhna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 13. 9. 2008
Kraj: Dobrna

Neprebrana objavaNapisal/-a tamejhna » 18. Nov. 2013 8:39

Hei :)

Iščem prijateljico iz okolice Celja za klepete, druženje, shopping, kavice itd.
Sicer imam fanta, ampak vseeno pogrešam ženske klepete in druženje. Stara sem 26 let, prihajam iz okolice Celja, zelo rada imam živali, predvsem konje in pse. Če katera išče prijateljico me naj prosim kontaktira :)
alixx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 3. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alixx » 18. Nov. 2013 8:53

Ejla!

Sem 19letna študentka, ki išče prijateljico iz ljubljane ali okolice za kavice in dolge klepete, športanje, obisk kine ipd. :D žuranje :roll:
Uglavnem če tudi ti iščeš družbo piši na zs :D
tadejchy89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a tadejchy89 » 20. Nov. 2013 20:48

Evoga punce, moja stran na kateri si punce dopisujemo, če vas zanima, treba je samo zaradi reklame počakat 3 sekunde pa potem v zgornjem desnem kotu klikniti skip ad. :D

POVEZAVA
Transformer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: neznano :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Transformer » 22. Nov. 2013 18:27

nevem če je to prava tema (ker sem tip). ampak vseen. sem iz celja, star 26. nimam veliko prijateljev, včasih še za kino ne najdem nikogar:) zato iščem prijatelja ali prijateljico za kakšno druženje, kino al pa drink (nič kaj več, da ne bo pomote)
izkloplena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 15. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a izkloplena » 22. Nov. 2013 19:59

...
Zadnjič spremenil izkloplena, dne 05. Feb. 2016 16:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Tissa0tissa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Tissa0tissa » 23. Nov. 2013 21:59

Haj:)

Sem študentka (23) iz Mb, sveže samska in si prav tako želim spoznati še kakšno študentko, ki prav tako rada raziskuje nove kotičke mesta:) sicer takšnega spoznavanja ponavadi ne prakticiram, ampak nikoli ne veš...... v bistvu si v zadnjem času velikokrat rečem, pa saj, zakaj pa ne?

Zelo rada hodim na pijačke, v kino, na aerobiko, sprehode, v gledališče, v šoping, zvečer ven... vse se najde:D kot prava Cosmo bejba:D

V glavnem, če bi si katera zaželela kdaj čvek ali druženje s čist enostavno, zgovorno punco..... tole je moj mail: tissa0tissa@gmail.com :) upam da se slišimo.......

Sem pa vesela, ker vidim da nas je veliko takšnih, ki se radi družimo:D hihi...
natashha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 11. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a natashha » 27. Nov. 2013 16:32

ElectroBlue napisal/-a:Ojla, stara sem 23 let, sicer imam fanta vendar vcasih pase tudi zenska druzba :-) tako da ce je katera iz Lj in okolice, za kaksne sprehode, kavice, lahko tudi obiske gledalisca in raznih prireditev naj pise, da se spoznamo :-)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]