Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pipstudio
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pipstudio » 09. Apr. 2013 17:16

Živjo!

Stara sem 22 let, študiram v Mariboru, in iščem prijateljico. Zadnje čase pogrešam babji čvek, saj so se mi prijatelji porazgubili... zato naj piše vsaka, ki ima podobno zgodbo.

Sem bolj mirne sorte, tako da bi si želela spoznati kakšno punco, ki mi je podobna :) Za šoping, za športne dejavnosti.... :)

piši na zs :D
prijateljico
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 23. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a prijateljico » 17. Apr. 2013 19:10

Zelo kratka bom sem zelo čustvena oseba, ki išče prijateljico.

ker več izveš na E- meil rabim.prijateljico@gmail.com

blizu Nove Gorice
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 18. Apr. 2013 10:14

tudi sama se spopadam s tem problemom, me pa "tolaži" dejstvo, da očitno nisem edina.
Mam širši krog prijateljic, ko pa povzamem vse skup, pa vidim da nobena ni "prava". Sem iz prekmurja, živim pa v mariboru, ker sem tu zaposlena. Stara sem 27 let. vse kolegice ki jih mam, ali imamo preveč različne interese, ali imajo fanta, ali pa se jim enostavno neda.
in tako ostajam "osamljena". zato iščem nekako nova poznanstva, za kakšne športne aktivnosti, tek, pohode, izlete, pa kaka kavica, shoping, seveda tud kak ženski žur...pač raznolike stvari...sem pa zelo zgovorna in imam preveč prostega časa :wink:
Zadnjič spremenil PlayLejdi, dne 03. Maj. 2013 21:05, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 18. Apr. 2013 16:59

Hej :D

Da se (spet) malo "dam na trg" :P ...

Sem 24-letna bikica s Koroške, zadnje čase sem bolj v Celju pri fantu in bi blo fino spoznat kakšno podobno mislečo kolegico:

-eno "down to earth" punco, ki se zanima še za kaj več, kot za mejkap in clubbing
- ki je nora na serije
- ima rada živali, pa ne v smislu "the cat lady" :D
- rada bere
- gre na kakšno predstavo...

kontakt na ZS ali na aikaterina18@hotmail.com
I am not an enigma, just a contradiction!
vuckolara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a vuckolara » 21. Apr. 2013 18:15

Živjo..

na kratko bom razložila..stara sem 24 let in prihajam iz Ljubljane. Tako kot večina punc tukaj predvidevam imam tud jaz problem s tem da je veliko mojih kolegic že poparčkanih in preprosto nimajo več časa za žuranje shopping,kofetkanje itd. in ker sem samska imam kar veliko prostega časa ki ga sama na žalost vsega ne morem izkoristiti sem se odločila da poskusim srečo tukaj če ima mogoče kakšna podoben problem in ji je za žur ter ostale zgoraj omenjene stvari pa nima nikogar za to...nism zahtevna se prilagajam in rada prisluhnem. Lahko ste tudi iz okolice LJ wink

Javite se mi lahko na vuckolara@gmail.com
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 01. Maj. 2013 16:20

Hei, stara sem 24let in rada spoznavam nove ljudi, tako da če je katera za lahko piše na privat, sem pa iz okolice Ljubljane.

Lp
miki miška :)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 3. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a miki miška :) » 01. Maj. 2013 21:29

Hej. Tudi jaz potrebujem družbo. Danes mi je res prav manjkala med tem ko se mi je zdelo da so vsi ob morju, v hribih.. tako da če je katera iz štajerske, dolenske, okolica, naj piše.
Uporabniški avatar
Baleaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 4. 4. 2010
Kraj: MB okolca

Neprebrana objavaNapisal/-a Baleaa » 02. Maj. 2013 11:18

Zdravo,

stara sem 19 let, prihajam iz okolice MB, z fantom sva že več kot eno leto skup, iščeva par za druženje, kakšne pijačke, kino,...
Sva družabna, bol umirjene sorte. :D

če je katera zainteresirana, mi lahko piše na cvetka.vslo@gmail.com :D
chocolate.kid92
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 26. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a chocolate.kid92 » 04. Maj. 2013 16:49

Hej :) Sem punca z Obale, 21 let, pač rabim prijateljico za čvek, shopping itd. :) pa mam filing, da se lažje zaupam neznanki :) zs
Uporabniški avatar
KberryS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 9. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a KberryS » 07. Maj. 2013 14:39

Sem 23 let stara mlada mamica, ki dopoldne hodi v službo, popoldneve pa rada preživlja s sinčkom na sprehodih. Če si tudi ti mlada mamica iz Ljubljane, ki si želi družbe in deljenja izkušenj in nasvetov o otrocih me kontaktiraj. :)
MasaSweps
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 10. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a MasaSweps » 10. Maj. 2013 22:32

Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 10. Maj. 2013 23:29

nehaaaaaaaaaaaaaj s teeeeeeeeeeeeeeeem
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
kr1samska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kr1samska » 12. Maj. 2013 18:15

a je tle mogoce kaksna punca, ki je stara kej vec kot 21 let?:) mogoce okoli 30? in rabi prijateljico? :) anyone?
lolita_aeterna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita_aeterna » 25. Maj. 2013 7:29

Živjo,
rada bi spoznala kakšno vredu osebo, s kero bi se zaštekala, in bi posledično postali prijateljici. Osebo, ki bi ji lahk tud zaupala, se z njo družla in tud zabavala. Sicer se mal nerealno sliš, da iščeš prjatle na netu, sam mogoče je tud to včasih vredno poskusit. :)
Če je katera/i zainteresirana naj piše. :D :D Drugače sm pa večino cajta v Lj in sem stara 23.


:) :)
lolita_aeterna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 5. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita_aeterna » 25. Maj. 2013 7:29

Živjo,
rada bi spoznala kakšno vredu osebo, s kero bi se zaštekala, in bi posledično postali prijateljici. Osebo, ki bi ji lahk tud zaupala, se z njo družla in tud zabavala. Sicer se mal nerealno sliš, da iščeš prjatle na netu, sam mogoče je tud to včasih vredno poskusit. :)
Če je katera/i zainteresirana naj piše. :D :D Drugače sm pa večino cajta v Lj in sem stara 23.


:) :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov