Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

OrangeSky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 12. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeSky » 12. Feb. 2013 2:40

Toliko štajerk, da bi lahko imele skupinski žur :D
No, drugače pa tudi sama ne bi imela nič proti kakšni novi prijateljici.. Zanimivo je, da imam jaz najdlje fanta od vseh prijateljic in nikdar nisem imela težav s tem, saj grem rada tudi sama s puncami žurat ampak, ko so druge nato spoznale kakšnega dečka..puuuf, pa je šlo tesno prijateljstvo :lol: Stara sem 24, prihajam iz Maribora, sicer pa sem tipična punca, obožujem shoppinge, zabavo, glasbo, ples, življenje :) če je katera za kakšen klepet, naj se javi ;)
pomaranca99
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pomaranca99 » 16. Feb. 2013 9:59

cao!
tudi jaz iščem prijateljico. stara sem 23, sem iz kranja, obožujem živali, študiram, nisem preveč športni tip
nimam nobene prave družbe za čvek
zelo bi bila vesela punce za kakšen sprehod, čvek...
mavrica84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a mavrica84 » 18. Feb. 2013 20:38

Hey :) Malo sem čekirala to temo in sem se še sama odločila, da pišem vanjo, za kakšen ženski čvek, morda kasneje kakšno debato ob kafeju, druženje. Stara sem 28 let, iz okolice Mb-ja. Veliko mojih prijateljic že ima družino, tako najdejo tudi vedno manj časa za druženje, ena zelo dobra prijateljica se je odselila v tujino... skratka vsaka je šla bolj v svojo smer. No, tudi sama imam fanta, vendar je ženska družba zmeraj dobrodošla :) Sama zelo rada spoznavam nove ljudi, tako da, če si za kakšen čvek piši na ZS :D
pika89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 19. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a pika89 » 19. Feb. 2013 15:25

zanimivooo:)
se pridružujem :)
Stara sem 23 let, sem iz Ljubljane in mi prav tako malo manjka ženske družbe:)
Ker sem zadnje čase začela zelo intenzivno delati na sebi, sem ugotovila, da je družbi, v kateri sem bila do zdaj, večinoma samo do žuranja in pitja....
Jaz pa vedno raje hodim npr. na Šmarno, sprehode, kavice, drsanje in podobne zadeve :)
Če je katera podobnih želja in je iz Ljubjane ali okolice, naj me kontaktira! :)
Pa lep dan vsem skupaj :) :)



*dont worry, be happy!*
Uporabniški avatar
sandry89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 21. 2. 2009
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sandry89 » 01. Mar. 2013 20:42

No jst sem z Lj, stara 23.. Rada bi spoznala kako ki rada hodi ven žurat, na kavice, šoping.. :) ubistvu iščem eno ki bi bila res prijateljica, ne samo znanka.. Pa če slučajno rada posluša elektronsko glasbo, bi bilo fajn ker ponavadi druge nočejo zraven na tak žur :)

Družba se mi vedno bolj porazgublja.. :/ tako da bi bilo lepo spoznati koga novega :)
this is Life not heaven.. you dont have to be perfect..
prijateljico
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 23. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a prijateljico » 23. Mar. 2013 22:48

Zelo kratka bom sem zelo čustvena oseba, ki išče prijateljico.

Bom zelo na kratko, ker več izveš na E- meil rabim.prijateljico@gmail.com
lizika07
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 18. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lizika07 » 24. Mar. 2013 22:05

Hey. Sem 22-letna punca iz Lj, ki išče prijateljico za pijačke, sprehode, šoping, žuranje,..skratka za raznorazne stvari...javijo naj se mi punce iz Lj in gorenjske.. Lp :)
19tina91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 3. 2013
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a 19tina91 » 26. Mar. 2013 10:02

Hei hei.
Stara sm 22 let prihajam iz okolice Ljubljane. Iščem kakšno punco za kak klepet, šoping, pijačko, itd.
Lp Tina
blue sky
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 3. 2013
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a blue sky » 26. Mar. 2013 17:06

Živjo!

Še ena, ki išče prijateljico :) Stara sem 25 let in sem po koncu študija ostala v Ljubljani. V zadnjem času pa opažam, da smo se s prijatelji kar malo porazgubili, nekateri so se odselili iz Lj nazaj domov in smo izgubili stike, tiste prijateljice, ki imajo fanta pa si ne vzamejo več toliko časa za skupno druženje. Ugotavljam, da mi manjka predvsem kakšna prijateljica za druženje, takšna, ki ni zapečkarska ob vikendih, rada preživlja svoj prosti čas aktivno, bi šla na kakšen koncert, prireditev, žur, se povzpela na bližnji hrib, šla na krajši izlet ali zgolj sproščen klepet ob pjački… :)

Če se prepoznaš v napisanem, mi piši na zs! :)
diaMars
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a diaMars » 31. Mar. 2013 8:45

Zdravo,

stara sem 21 let. S fantom že 2 leti živiva v Mariboru, kjer imava dosti znancev ne pa družbe ali prijateljev s katerimi bi preživela prosti čas :) Sva družabna, občasno aktivna in v obdobju ko bi se rajše dobila na pijači in se družila, kot pa šla ven žurat.


Tako zdaj pa še nekaj o meni - ne žuram ravno veliko, zato bi bila vesela prijateljice, ki aktivno preživlja prosti čas , gre na sprehod, se rada pogovarja in je vse kar si želi biti :D

V glavnem, če se sama prepoznaš v katerem koli opisu mi prosim piši, da se spoznamo/va :)
bellina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a bellina » 02. Apr. 2013 17:25

Živjo!
tudi jaz bi rada spoznala nove prijatelje za druženje... stara sem pa 19 let in malo bolj umetniške narave, malo športne rekreacije pa ustvarjanje, malo v naravo pa živali, kakšna kavica, druženje, zabave, izleti, itd...
malo nove družbe, da malo več dogaja uglavnem.. pa še kakšni skupni interesi da se lahko kam gre in kaj počne, da se ne sedi tolko za računalnikom :)[color=black][/color]
EscadaSmell
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 4. 2013
Kraj: heaven*

Neprebrana objavaNapisal/-a EscadaSmell » 02. Apr. 2013 19:16

heej :D

stara sem 19 let in tudi sama bi bila vesela kakšne nove znanke za klepet in če se zaštekava kasneje tudi za šopinge, pjačke itd
have a nice day!
prijateljico
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 23. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a prijateljico » 02. Apr. 2013 20:28

Jaz sem imela pa grozno problemov s starši, stara sem 21 let, zelo rada imam živali, grozno preteklost, ampak pustimo to, rada bi prijateljico, k bi za vedno ohranile stike, da se ne bi ločile, da bi si lahko vse zaupali, drug drugi, sem blizu Nove Gorice na primorskem, čustvena punca, rada imam umetnost, ljudi k te sprejmejo takšen kot si, EMEIL: rabim.prijateljico@gmail.com
his-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a his-girl » 03. Apr. 2013 20:42

Hej. Sem 21 letna študentka, iščem pa prijateljico s pozitivnim razmišljanjem. Sem preprosta, sproščena. Prihajam iz Maribora. če se najdeš v tem piši na: his.girlbuba@gmail.com
Uporabniški avatar
malaa_maya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 6. 4. 2013
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a malaa_maya » 07. Apr. 2013 9:45

Heey! Mi je kr mau hecno pisat :D no pri men je tut podobno... prijateljice so se mi porazgubile oziroma z njimi nimam več toliko stikov... zato bi bla vesela kakšnega poznanstva več...aja stara sem pa 21 let:) če je katera zaiteresirana piši zs:)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov