Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 10. Sep. 2017 19:41

Pozdravljene punce ;)

Sem 26 letna študentka ki študij zaključuje na obali.
Na forumu sem z vidika spoznavanja tistih pravih prijateljev/ic, ki te nikoli ampak res nikoli ne pustijo na cedilu. Sama kot oseba rada pomagam, sem na voljo, se prilagodim, prisluhnem, poskušam svetovat. Poleg tega sem rada v dobri družbi, naravi, ob morju, rada imam sprehode, globoko pogovore, druženje ob kavicah, alkoholu, zabave, šport, živali, otroke in še marsikaj ;)

Izkušnje z ljudmi so me pripeljale do spoznanja, da je v stiski res teško najti pravega prijatelja, saj sem bila v situacijah, ko sem koga potrebovala, pa nikjer ni bilo nobenega. Prave ljudi se danes res steška dobi. Kot bi jih moral iskat z lupo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tako, da če se najde kakšna osamljena duša, s podobno zgodbo je dobrodošla z sporočilom in seveda tudi druženji.
Fajn bi bilo, da si primorka oz.da vsaj občasno zahajaš dol, ni pa to pogoj. Pripravljena sem na redna in pogosta druženja. Trenutno samska ;)

Lep večer še naprej...

by by
Logistka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Logistka » 16. Sep. 2017 20:51

Živjo :)


Ker je dandanes težko najt dobro prijateljico, bom probala še tukaj :) čvek, smeh, zabava, druženje, rekreacija... Stara sem 28 let in iz Prekmurja :D
potovalabi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a potovalabi » 26. Sep. 2017 17:52

Hojla punce,

sem 22-letna študentka, ki rada potuje. Vsi bi potovali zraven, ko pa je treba rezervirati karte, pa so polni izgovorov. Vesela bi bila kakšne družbe na krajših ali daljših potovanjih in seveda tudi za kakšno kavico :)
Če te zanima, se novembra odpravljam na Malto in bom vesela družbe - low budget potovanje :) Če pa si za kakšno kavico, klepet, pa mi tudi lahko pišeš, bom zelo vesela :)
Tiger
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiger » 01. Okt. 2017 13:38

Očitno res ni nobenih ljudi iz Maribora ali okolice za chillanje pa hangout al kaj? :o
Scarlett87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 1. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Scarlett87 » 05. Okt. 2017 12:26

Kak te ne :) jaz sem za!!!!
Tiger
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiger » 05. Okt. 2017 23:36

Scarlett87 napisal/-a:Kak te ne :) jaz sem za!!!!


Te pa preberi zasebno sporočilo :D
linkyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 19. 10. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a linkyy » 19. Okt. 2017 16:10

Ojla,

jaz sem tudi iz Mb in z veseljem za vzpostavljanje novih prijateljstev, da imaš tudi nekoga s katerim lahko greš ven, na kake dogodke, kavico, sprehod, klepetaš itd. :)
saryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a saryca » 21. Nov. 2017 21:22

Pozdravljene punce.

Ponovno se oglasam z enako situacijo kot ve. Po novem nisem vec toliko na obali, z izjemami seveda. Spoznavam nekoga iz Lj.in bi mi v bodice prisla prav tudi druzba iz Lj.ali okolice. Pi rodu primorka. Stejem 26 let. Studentka Predsolske vzgoje. Rada imam nasmejane, pozitivne osebe, ki niso ravno najbolj umerjene, znajo bit tud kdaj mal divje, zazurat, imeti globoke in zaupne pogovore, naravo, sprehode, soping, morje, druzenje ob druzabnih igrah, branje in se marsikaj. Ce se kdo najde v tem opisu mi lahko toplo pise na gmail. Rada se srecujem na stiri oci in ne samo dopisujem preko neta ali smsov. Lep vecer se naprej.

Rada bi spozala res tisti pravo pristno prijateljstvo, zaupanja vredno in vecno ki nikol ne zamre.

vodopivecsarah@gmail.com
talija_900
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 2. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a talija_900 » 22. Nov. 2017 13:48

Linkyy, jaz sem tudi iz Mb. Ce zelis se mi lahko javis.
sonce123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a sonce123 » 01. Dec. 2017 4:43

Lubenica001 napisal/-a:Hejla :)
Po končani zvezi sem se preselila nazaj k staršem v okolico Maribora. Ker sem tukaj ostala brez prijateljic ki bi imele kaj časa, iščem nekoga ki mu lahko zaupam. V glavnem, iščem prijateljico za kavice, šoping, zabave, sprehode, …
Stara sem 25 let, samska, brez otrok. Sem komunikativna, prijetna in sproščena punca.
Če te zanima ali pa tudi ti potrebuješ prijateljico mi piši.

Zdravo, tudi sama sem iz okolice mb, iscem nekoga ki mu lahko zaupam, prijateljico za druzenje...
sonce123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 11. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a sonce123 » 01. Dec. 2017 4:49

linkyy napisal/-a:Ojla,

jaz sem tudi iz Mb in z veseljem za vzpostavljanje novih prijateljstev, da imaš tudi nekoga s katerim lahko greš ven, na kake dogodke, kavico, sprehod, klepetaš itd. :)



Zdravo
rak1980
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a rak1980 » 10. Dec. 2017 20:37

pozdravljeni
ker je naneslo, da se je zveza končala in so se v večini vsi prijatelji poparčkali, iščem tudi kakšna nova prijateljstva, star sem 37 let sem pa iz okolice Ptuja
lep pozdrav
anci
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 3. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a anci » 03. Jan. 2018 17:47

Hej punce :)

Stara sem 22 let in študiram v Lj. Iščem pa punce za druženje in nova prijateljstva. Za kakšno kavico, klepet, žuranje ali pa družbo za šport :)
sa_ndra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 3. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a sa_ndra » 22. Apr. 2018 10:11

pintarsandra013@gmail.com

pišite vse, ki bi rade koga na novo spoznale za druženje v živo, ali samo za klepet preko neta. Stara sem 29 let, iz Gorenjske :)
nincy88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 4. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy88 » 18. Jul. 2018 12:42

Pozdravljeni.

Sem Nina stara sem 29 let živim v Tolminu kamor sem se preselila.Iščem prijateljico iz okolice Tolmina.Rada imam sprehode,obiskujem tudi fitnes.Vesela bi bila da bi spoznala prijateljico z podobnimi interesi.
Moj mail:rdeca.vrtnica88@gmail.com

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov