Iščem prijateljico[Brez komentarjev]

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Vejsna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 5. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Vejsna » 16. Feb. 2017 14:11

Pozdravljeni !

Tudi meni se lahko katera javi, sem iz okolice Maribora, in iščem koga za klepet in druzbo :D :D
nincy88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 4. 10. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy88 » 30. Mar. 2017 16:04

nincy88 napisal/-a:
nincy88 napisal/-a:
nincy88 napisal/-a:
nincy88 napisal/-a:Pozdravljene.Iscem prijateljico za klepet,sprehodo,športanje.Bodi iz Tolmina ali okolice,kamor se kmalu selim.Če je kaksna za spoznavanje mi lahko pise na rdeca.vrtnica88@gmail.com
_df_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 12. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _df_ » 21. Apr. 2017 14:07

Pozdravljena Vejsna,

prosim,dovoli,da se najprej predstavim.

Ime mi je Doris, stara sem 29 let, živim v Mariboru, kjer tudi delam, čeprav nisem Mariborčanka:)

Otrok (še) nimam, stan?!-trenutno se to sprašujem tudi sama sebe....

Po večletni zvezi in selitvah po Sloveniji, sem izgubila stike z dobrimi prijateljicami, sedaj pa se počutim kar osamljeno,izolirano...skratka, manjka mi prijetna ženska družba za klepet, kakšno športno aktivnost ipd.

V kolikor si še vedno zainteresirana, me lahko kontaktiraš na tel.št.: 070-338-143.

Lep pozdrav in čudovit preostanek dneva:)
Posav'c
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Posav'c » 25. Maj. 2017 18:14

31-letnik iz Posavja iščem osebe za druženja ter nova prijateljstva. Nič bat, ne bom nobene osvajal, saj dekle že imam. Sploh bi bil vesel družbe za iti na BMM - Brežice, moje mesto. :) Kontakt preko zs.
nasmejana_punca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a nasmejana_punca » 26. Maj. 2017 15:10

Haj,

sem 22-letna punca iz okolice Ljubljane (Zasavje), ki je vedno nasmejana in je rada v dobri družbi. Prijateljice imajo večinoma fante in jih nikamor ne spravim, zato bi rada spoznala kakšno punco, ki je sama (ali pa ima fanta in je kljub temu pripravljena na kakšne dogodivščine) in je sproščena, pozitivna.. Najprej za klepet preko spleta, nato pa upam, da se razvije kakšno pravo prijateljstvo.
Če si spontana, če bi rada kdaj na hitro pobegnila recimo na morje, na kakšno žurko ali na sprehod, šoping ali kaj podobnega, mi piši, vesela bom tvojega sporočila. Upam, da si pišemo in se spoznamo. Pozdravčki :)
Teja92
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Teja92 » 04. Jul. 2017 20:12

Iscem prijateljico za druzenje:) Stara sem 25 let, iz Celja. Javite se :D
heartpower
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a heartpower » 12. Jul. 2017 18:59

Pozdravljene :)

Sem 26-letna punca iz okolice Škofje Loke. Tudi meni trenutno zaradi selitve in različnih življenjskih poti manjka družbe. Če je katera za kakšno pijačo, pogovor, ter takšne in drugačne prijateljske stvari, naj se mi javi :)

Lepo se imejte
racha-moi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a racha-moi » 13. Jul. 2017 6:28

Teja92 napisal/-a:Iscem prijateljico za druzenje:) Stara sem 25 let, iz Celja. Javite se :D


hello am from celje to and am looking for friend. am a mum for 2 years 8 months boy. if you want we can meet for coffe
racha-moi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a racha-moi » 15. Jul. 2017 10:56

frka napisal/-a:Iščem kolegico iz Celja ali bližine,za kak sprehod,čvek,pohod,drink,...
Stara sem 31,prihajam iz Celja,tu sem tudi zaposlena,brez otrok,samska.Pišite če je katera za druženje :)



hey,

am from celje to and am looking for friend to if you still looking for friend write me :)
Biba92
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Biba92 » 26. Jul. 2017 19:56

žiujo :)

ee ijst jih mam tut 25 in sem iz okolice celja. se mi javiš v zasebno sporočilo?
:)

Teja92 napisal/-a:Iscem prijateljico za druzenje:) Stara sem 25 let, iz Celja. Javite se :D
marnie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a marnie » 04. Avg. 2017 16:16

hej!

tudi jaz bi rada dobila novo družbo na Primorskem ali v Lj... za klepet, žuranje,
raziskovanje sveta. Imam 26 let, sem prijazna in nekonfliktna. Rada imam modo, knjige in pse.

Študiram v lj, zdaj med poletjem sem tudi na primorskem, rada bi skočila do obale na plažo ali na kakšen koktejl.
:D
ewie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a ewie » 12. Avg. 2017 19:54

Živjo! :mrgreen:
Jz pa prihajam iz Ljubljane. Stara sem 25let, delam in zakljucujem studij v Ljubljani. Rada bi spoznala ksne nove kolegice.
Rada mam kavice, izlete, sopinge, zivali- se posebej kuzke, rada se pogovarjam, sm prijazna, normalna...:D Ce bi se kera podruzla, naj se mi oglasi:)! Lp
yaizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 22. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a yaizza » 15. Avg. 2017 21:26

marnie napisal/-a:hej!

tudi jaz bi rada dobila novo družbo na Primorskem ali v Lj... za klepet, žuranje,
raziskovanje sveta. Imam 26 let, sem prijazna in nekonfliktna. Rada imam modo, knjige in pse.

Študiram v lj, zdaj med poletjem sem tudi na primorskem, rada bi skočila do obale na plažo ali na kakšen koktejl.
:D
Abs
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 22. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Abs » 22. Avg. 2017 17:10

Zivjo, tudi jaz iscem kaksno novo druzbo za sportanje. :) Sem iz Lj, stara 23. :)
Uzivajte ;)
Annalise
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 28. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Annalise » 28. Avg. 2017 20:35

Tudi jaz iščem prijateljice. Kmalu bom dopolnila 22 let, študiram pa v Ljubljani.

Sem zelo zgovorna in rada debatiram o različnih temah. Pri prijateljici mi je pomembno, da se zna sprostiti, da zna zažurati, hkrati pa da je iskrena, zanesljiva in rada pomaga, saj sem takšna tudi sama.
Nekaj izkušenj s spoznavanjem prijateljic že imam, a stiki se niso ohranili, saj so bile punce sicer v redu, a preveč tihe in mirne zame. :oops: Rada se hecam in iščem ljudi ob katerih sem res lahko to, kar sem, hkrati pa imam rada tudi zanimive debate.

Kar se tiče hobijev rada kuham, obožujem živali (sploh mačke in pse), rada imam naravo, sprehode itd.

Super bi bilo, če bi se nabralo več, kakšna majhna skupinica, in bi šle lahko skupaj žurat ali pa ven na kake koktajle. Trenutno sem samska, a tudi ko sem bila v zvezi, nisem prijateljic pustila na cedilu. Skratka sem zainteresirana za druženje pa naj si bo v zvezi ali samska.

Če se katera najde v mojem opisu, bom zelo vesela njenega sporočila. :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]