Imam fanta, ljubim drugega

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 10. Apr. 2008 13:44

Lej če mu prej nisi upala povedat svojih čustev mu jih tud zdj ne boš.Pa prvo pusti svojega fanta,ker mu delaš zelo veliko krivico,sploh pa če sama pravš da ga nimaš rada.Pol se pa used al pa ulež pa mau razmisl o vsem tem.
Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 10. Apr. 2008 22:17

moj nasvet: pusti oba! tvoj "princ" pričakuje družino, tvoj sedanji fant pa si ne zasluži da ga vlečeš za nos! umakni se stran od obeh in malo razmisli vse skupaj, prespi in nadaljuj življenje sama, boš videla da bo prišel mimo boljši od njega ki bo imel oči le zate! :wink:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 11. Apr. 2008 18:00

Damyanchyka napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Pri 19ih bo imel otroka? Svašta.

Sploh ne vem kaj pričakuješ od nas. Pozabi ga? V bistvu oba. Malo več racionalnosti in samonadzora. Kam je šla čustvena inteligenca ...


Kje si pa to zasledila?


Tukaj:

natykka napisal/-a:stara sem 19 let ...... on je star prav toliko kot jaz ...
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 11. Apr. 2008 18:59

Ne razumem zakaj takšno zgražanje ob podatku, da bo fant pri 19ih postal oče :? . Ne poznate ga in čisto možno je, da je bolj zrel kot marsikateri 30letnik.

natykka - samo upam, da boš dojela, da ti ta tip očitno ni namenjen, prav tako pa ti svetujem, da zapustiš svojega fanta, ker si najbrž ne zasluži punce, ki bi ljubila nekoga drugega, kaj šele njegovega prijatelja. Najdi si nekoga, ki ti bo dostopen in verjemi, da boš srečna v zvezi, kjer bo prisotna obojestranska ljubezen. Ne delaj neumnosti :wink: .
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 11. Apr. 2008 21:11

iluzija napisal/-a:Ne razumem zakaj takšno zgražanje ob podatku, da bo fant pri 19ih postal oče :? . Ne poznate ga in čisto možno je, da je bolj zrel kot marsikateri 30letnik.

Ja in potem svizec zavije čokolado v folijo. Koliko 19-letnikov je sposobnih, da sami preživljajo sebe, punco in svojega otroka? Čeprav ne izključujem možnosti, da je zrelejši od kakšnega 30-letnika, danes lahko res že vse doživiš.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 11. Apr. 2008 21:26

g00fy_qa napisal/-a:
iluzija napisal/-a:Ne razumem zakaj takšno zgražanje ob podatku, da bo fant pri 19ih postal oče :? . Ne poznate ga in čisto možno je, da je bolj zrel kot marsikateri 30letnik.

Ja in potem svizec zavije čokolado v folijo. Koliko 19-letnikov je sposobnih, da sami preživljajo sebe, punco in svojega otroka? Čeprav ne izključujem možnosti, da je zrelejši od kakšnega 30-letnika, danes lahko res že vse doživiš.

Obstaja tudi varianta z dobrim finančnim zaledjem staršev, ki so ti pripravljeni pomagati.

Nekateri 19letniki pa so si (celo?) sposobni poiskati zaposlitev in s tem poskrbijo za reden pritok financ. Pri 19ih menda že lahko zaključiš s srednjo šolo in ni nujno, da s šolanjem nadaljuješ. Sicer pa ni vse v financah...

Ne rečem, po logiki današnje družbi nisi odrasel tam nekje do petnajstega leta, ampak to še ne pomeni, da pred dvajsetim letom nisi sposoben starševstva.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 11. Apr. 2008 21:52

^^ Sem nameravala poudariti, da mislim na vzgojo otroka brez izdatne finančne pomoči staršev, pa sem pozabila... No seveda je teoretično možno, da 19-letnik lahko skrbi za otroka. Ampak realno...recimo da je končal šolo in je finačno vsaj približno neodvisen. Kaj pa čustvena zrelost? Težko verjamem, da je kdo v današnji postmoderni družbi čustveno zrel pri 19ih za otroka.
Sicer pa to tak daleč niti ni pomembno; otrok bo tu in očitno se je odločil, da bo 'moški' in ga bo vzgajal. Svaka čast ...
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Apr. 2008 21:56

jullia_ napisal/-a:Sej to! Življenje ni telenovela in večina nas ne sanjari cele dneve s solzami v očeh, kako bi bilo lepo, če bi ljubljeni moški (ki se sploh ne zaveda njenega obstoja) prišel na vrata in rekel "mi amor, pustil sem punco, naj sama previja mulca, midva pa se bova odpeljala v sončni zahod". Tega ni!

Tud če bi blo, je prava svinja ženska, ki bi vzela tipa, ki je zapustil svojga novorojenčka :roll:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 11. Apr. 2008 22:13

g00fy_qa napisal/-a:Ampak realno...recimo da je končal šolo in je finačno vsaj približno neodvisen. Kaj pa čustvena zrelost? Težko verjamem, da je kdo v današnji postmoderni družbi čustveno zrel pri 19ih za otroka.

No, glede čustvene zrelosti pa mislim takole - na grobo v procentih:
- 70 odstotkov zagovarja tipično "vrsto" mularije, ki o zrelosti nima pojma (danes sem na primer v čakalnici pri zdravniku čisto popiz*ila nad dvema mulcema, ki sta se obnašala skrajno otročje, na videz pa sta mi dajala vtis 20letnikov - polovica takih bi se lahko razvilo v tiste nezrele 30letnike, katerim bi prisodili pubertetniško mentalno zrelost),
- na drugi strani pa recimo obstaja 30 odstotkov 19letnikov, ki so za svoja leta izredno razsodni, vedo kako ravnati s plenicami, imajo mogoče kar nekaj "ta življenjskih" izkušenj (ja, niso vsi današnji otroci rojeni v zlatih zibelkah) in kar je pomoje tisto ključno - znajo ljubiti.

Nekateri trdijo, da v najstniških letih nisi zmožen prave ljubezni, ne veš kaj pomenijo besede "ljubim te" - mi vsi bi te trditve najvrjetneje ostro zavrgli, ker kaj pa ti "nekateri" vedo o nas, da lahko sodijo o čem takem? No in na tak način tudi ne moreš trditi, da nekdo, ki ga niti ne poznamo, ni sposoben biti zrel in odgovoren starš.

Jei, sem se zaštrikala spet :oops: . Torej, ja. Svaka čast mu za to odločitev. In upajmo, da sodi med tistih 30odstotkov zrelih oseb, ki lahko računajo na finančno podporo staršev :D .
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 11. Apr. 2008 22:30

jullia_ napisal/-a:Če si nočeš narest totalnih bruk, bodi tiho. Mislim, postavi se v njegovo kožo - ves vesel in ponosen, da bo očka, ob sebi ima žensko, ki ga ljubi, potem mu gre pa prijateljeva punca razlagat, da ga ona tud. Dosegla ne boš nič drugega kot posmeh in jezo vseh vpletenih.

Aja, ne ni nobene šanse, da ima v resnici potihem tebe rad in da bo zaradi tebe pustil svojo nosečo punco.


Se strinjam s to izjavo. Poleg tega ti predlagam, da pustiš svojega fanta, saj ga očitno nimaš dovolj rada, glede na to, da zraven razmišljaš še o drugem.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Apr. 2008 22:53

g00fy_qa napisal/-a:
iluzija napisal/-a:Ne razumem zakaj takšno zgražanje ob podatku, da bo fant pri 19ih postal oče :? . Ne poznate ga in čisto možno je, da je bolj zrel kot marsikateri 30letnik.

Ja in potem svizec zavije čokolado v folijo. Koliko 19-letnikov je sposobnih, da sami preživljajo sebe, punco in svojega otroka? Čeprav ne izključujem možnosti, da je zrelejši od kakšnega 30-letnika, danes lahko res že vse doživiš.

ma ja sej se da zgodit, da je ta 19-letnik zrela oseba...so tudi taki, veš...odvisno od situacije...ne moremo ocenjevat, če osebe sploh ne poznamo...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov