Imam fanta, ljubim drugega

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

netline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 10. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a netline » 10. Apr. 2008 6:21

natykka napisal/-a:živio imam en velik problem. stara sem 19 let in imam fanta skupaj sva že kar nekaj ćasa, vendar sem zaljubljena v nekoga drugega. vem da ni prav da sem z njim če ljubim drugega, vendar sem tako bliže njemu saj sta prijatelja on je star prav toliko kot jaz in ima punco prb. pol leta.
danes sem zvedela da bo postal očka. moje sanjarjenje da bova nekoč skupaj je šlo po gobe. rabim ga nočem da postane oče nočem.. ljubim ga ne smem ga izgubiti. novica me je pretresla ne vem kaj naj nardim um mi pravi naj ga pustim naj ne iščem problemov z njim saj bo čez 9 mesecev imel družino vendar mi srce govori nja mu izlijem čustva. Kaj naj naredim? prosim za kakšen nasvet saj sem z živci na koncu. lp natykka


Še enkrat preberi, kar si napisala in se vprašaj, če je to človeško.
Po mojem v resnici sploh ne veš, kaj bi rada. Praznino v zvezi z sedanjim fantom bi rada zapolnila s fatamorgano drugega fanta.
Uporabniški avatar
ma.me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ma.me » 10. Apr. 2008 7:43

če ga imaš rada, ga pusti pri miru. bi res rada uničila družino zaradi tvojih sanjarjenj? ej, no... fant že ima punco, ki jo ljubi. ne vem, kaj se pol sploh še vtikaš vanj. in zelo neresno se obnašaš tudi do svojega seanjega fanta. si res to zasluži od tebe?????
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 10. Apr. 2008 9:25

Anelise napisal/-a:
Damyanchyka napisal/-a:Če želiš bit "fer" oba pust na miru ;) Prvi si ustvarja družino(lahko tut da se je otrok ponsereču,sam to ni tvoj problem)..z drugim si pa sam zato,da si lahko u bližini unga..Sicr si neumno pot ubrala ;) K poznam velik fantov,k neb nikol bli z žensko svojga prjatla..prej bi mogla bl premišljeno raunat ;)



se strinjam :!:
nehaj sanjarit o tem drugem,k ce do zdej nisi nc ukrenla,tud zdej ne bos-si zamudla vlak.tvojga fanta pa pusti-jst res ne razumem,kako so lahk nekateri v kao resni zvezi,istocasno pa zaljubljeni v drugega :roll:


Se strinjam. Nočem te napadat, ampak res mi ni jasno, kako si lahk tak sebična, da misliš samo na sebe in na stvari, ki ugajajo tebi. Na svojega fanta pa sploh ne pomisliš, kaj šele na otroka tega drugega. :roll:
So give me your forever.
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 10. Apr. 2008 9:33

res je da to ni fer do tvojega fanta, nevem pa zakaj si čakala tako dolgo! drugače pa vsi ki ji pišete naj ga pusti pri miru, ker ima drugo in pričakuje otroka itd, a bi v podobni situaciji dejansko gledali najprej na srečo drugih, pol pa na sebe?prosim vas lepo, življenje ni telenovela...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Apr. 2008 9:39

Sej to! Življenje ni telenovela in večina nas ne sanjari cele dneve s solzami v očeh, kako bi bilo lepo, če bi ljubljeni moški (ki se sploh ne zaveda njenega obstoja) prišel na vrata in rekel "mi amor, pustil sem punco, naj sama previja mulca, midva pa se bova odpeljala v sončni zahod". Tega ni!
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 10. Apr. 2008 9:45

suspicious_ napisal/-a:drugače pa vsi ki ji pišete naj ga pusti pri miru, ker ima drugo in pričakuje otroka itd, a bi v podobni situaciji dejansko gledali najprej na srečo drugih, pol pa na sebe?

Ja, js bi gledala na srečo njega, njegove punce in še posebi njunga otroka! Še posebej zato, ker ji on ni dal nobenga znaka, da bi med njima lahko kj blo. Kaj bo pa ona mela od tega? Čist nč. Sam izpadla bo bit**, ker mu gre to govort takrat, k si on ustvarja družino.
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 10. Apr. 2008 9:47

ah daj no...kje pa piše da morata dva ki imata otroka ostati skupaj?pri nekaterih je celo bolje za otroka da se razidejo!in ravno v telenovelah se dogajajo prizori ko punca joče za fantom in govori naj bo srečen z drugo :lol:
res me zanima koliko vas je dejansko tako "poštenih" da vam je na prvem mestu sreča drugih...
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 10. Apr. 2008 9:49

*sanja* napisal/-a:Ja, js bi gledala na srečo njega, njegove punce in še posebi njunga otroka!


živjenje niso le besede
Zadnjič spremenil suspicious_, dne 10. Apr. 2008 9:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 10. Apr. 2008 9:50

puma napisal/-a:če čutiš, da je prav da mu poveš ... mu to tud povej ...
No ja, saj lahko pove, ampak kljub temu bo ona izpadla taneumna.
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 10. Apr. 2008 9:58

suspicious_ napisal/-a:kje pa piše da morata dva ki imata otroka ostati skupaj?pri nekaterih je celo bolje za otroka da se razidejo

Od kje pa teb ideja, da on s svojo punco ni srečn?

suspicious_ napisal/-a:
*sanja* napisal/-a:Ja, js bi gledala na srečo njega, njegove punce in še posebi njunga otroka!


živjenje niso le besede


Ne, niso samo besede. Da ti povem svoj primer. Zalubla sm se u enga fanta in sva se ful dobr razumela kot kolega (bla sva sodelavca). Ampak nikol nisva govorla o kkšnih bl osebnih zadevah, tko da sm šele čez kkšn mesec zvedla, da ma on punco in da sta že kr neki let skupi. Čeprov mi je biv res ful všeč, mu nism hotla tega pokazat, ker ne bi prov nč dosegla. Oziroma verjetno bi-zgubla bi ga kot kolega.
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 10. Apr. 2008 10:02

ker vsi pišejo da ga naj pusti ker ma punco! saj konec koncev bo ji že on rekel da ga ne zanima!
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 10. Apr. 2008 10:06

^^Sj na nek način maš prov... Sam če je že tok časa čakala, bi blo nesramn od nje, da gre to povedat zdj, k ona prčakuje otroka.
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 10. Apr. 2008 11:43

natykka napisal/-a:živio imam en velik problem. stara sem 19 let in imam fanta skupaj sva že kar nekaj ćasa, vendar sem zaljubljena v nekoga drugega. vem da ni prav da sem z njim če ljubim drugega, vendar sem tako bliže njemu saj sta prijatelja on je star prav toliko kot jaz in ima punco prb. pol leta.
danes sem zvedela da bo postal očka. moje sanjarjenje da bova nekoč skupaj je šlo po gobe. rabim ga nočem da postane oče nočem.. ljubim ga ne smem ga izgubiti. novica me je pretresla ne vem kaj naj nardim um mi pravi naj ga pustim naj ne iščem problemov z njim saj bo čez 9 mesecev imel družino vendar mi srce govori nja mu izlijem čustva. Kaj naj naredim? prosim za kakšen nasvet saj sem z živci na koncu. lp natykka


omg pa si ti ziher da si stara 19? ker meni se tole zdi veliko preotročja situacija.
ne vem, vsaj meni se zdi logično, da si z nekom zato, ker ti je všeč on, in ne ker ti je všeč njegov prijatelj. in če se glede tega drugega fanta, ki ga "ljubiš" nisi zganila ves ta čas, zakaj bi se vrinila med njega in njegovo punco ravno zdaj, ko je punca noseča? vse, kar ti lahko rečem, je: odrasti. :roll:
to infinity and beyond!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Apr. 2008 11:46

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
88.vesna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a 88.vesna » 10. Apr. 2008 13:23

Draga natyka!

Stara si 19 let...dost, da veš, kaj pomeni otrok. Ne sanjari o neki prihodnosti z njim, ker je NE BO. Če bo, bo pa to samo eno neumno rinjenje z glavo skozi zid, ker v podzavesti boš vedno vedela, da ne delaš prav. Na čemu je lažje spat? verjetno na čisti vesti. Tako da se potrudi in čimmanj razmišljaj o njem. Kupi si kakšnen seksi kos oblačila in uživaj v pozornosti svojega fanta. Verjetno te nima kar za okras. Ima te zato, ker mu nekaj pomeniš. Začni to cenit! Srečno

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov