Grozljivo

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
macho_man
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 3. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a macho_man » 08. Jun. 2006 11:43

......
Zadnjič spremenil macho_man, dne 11. Feb. 2016 22:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 08. Jun. 2006 11:49

prvo se opravičujem za dva posta! men se zdi msl čudno sicer da se tega ne opazi ampak ok.naj ti bo! zdj pa konc ot!drugač greva v banovce :D
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 08. Jun. 2006 13:22

se strinjam da bi tut sociala lahk kej naredla. Naj povem da so vse prej kot skrbni. Npr. pr nas je socialna delavka živela nasproti našega doma, no pa je vedla kakšne probleme imamo, da mama pije, da je vse prej kot zgledna in skrbna, da je cela štala, da smo clo velikrat ble lačne, da nas je pretepala, puščala ponoči same ipd. No pa kaj je naredla? NIČ!!! enkrat samkrat niso prišli na vrata. Pa bi blo men kr kul če bi nekdo mal moji tastari zagrozil in jo dajal vsak dan na teste za alkohol, ker v nasprotnem primeru bi ji vzel otroke. No pa se ni nč zgodil. Hvala bogu da sm se znala sama kukr tok vzgojit, pa vzet v roke. POmagal nam otrokom ni pa noben.. tko da vsi skupi lažejo kukr pes teče. Socialna kr ni nč dubla- itak ja! tastara in tastar tut nista nič vidla.. Začuda.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
macho_man
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 3. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a macho_man » 08. Jun. 2006 13:27

.....
Zadnjič spremenil macho_man, dne 11. Feb. 2016 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 08. Jun. 2006 13:36

macho_man napisal/-a:štrukeljček...verjamem ja...tu gre vse vedno za lastne interese, tako socialna delavki ni blo do tega da bi kaj ukrepala, ker ji ni blo treba...redki so ljudje ki neki naredijo iz srca in pomagajo drugim ljudem...glavno da je šlo skozi in da si zdej z nami da klepetaš ;)

če pa smo že pri temi...mi pride na misel...zakaj pa sosedje niso nikoli nič ukrepali če so že vidli kakšna je situacija???


hm sej so se ene parkrat eni neki usajal, sam nikol ni noben šel na socialno. Pa itak se noben ni maral kregat z našo mat ker ji ne morš pridet do konca- vid sam sebe in bo trajbala svojo do konca.Jst pa tut nism mela jajc da bi šla zdej sama jo prijavit, ker mi ni blo do tega da bi zgubla svoje sestrce, pa pol bi mela z mat štale, pa s celo familijo ipd. Sm rajš potrpela. Sej zdej je kr kul k je zmanjšala dozo, je večkrat trezna k pa pijana. Se je poboljšala tut kar se skrbi do mlajših tiče. Mogoče je mogla sam tipa dobit.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
pehta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 11. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pehta » 23. Jun. 2006 9:23

www.vecer.si :

Nadaljevalo se je sojenje zakoncema Vodušek zaradi smrti njune hčerke Martine - Senat je zaslišal dve priči, nato pa je bilo sojenje prekinjeno

""Petkrat sem klicala na Center za socialno delo in jih opozarjala, da mati zanemarja otroke in jih pretepa, pa niso nič naredili," je včeraj na mariborskem sodišču pričala Dragica Petek, nekdanja soseda Darinke Vodušek. Nadaljevalo se je namreč sojenje zakoncema, Darinki in Janezu Vodušku zaradi povzročitve smrti iz malomarnosti. Dveinpolletna Marina naj bi bila umrla zaradi posledic materinega pretepanja in dejstva, da je poškodovane ni vozila k zdravniku. Očetu očitajo, da je ženino početje le nemo opazoval. �

Petkova je stanovala v bloku v Mariboru dve nadstropji nad Todorovičevimi, kot se je takrat še pisala Darinka Vodušek. Materi je očitala, da je tri deklice puščala same doma. "Nekoč sem šla mimo stanovanja in slišala pretepanje za vrati. Pozvonila sem in odprla mi je Darinka. Dejala sem ji, da je sramota, da pušča otroke same, pa mi je dejala, da naj se brigam zase. Nikoli sicer nisem videla, da bi katero od hčerk - kasneje se je rodila še četrta punčka - udarila, slišala pa sem udarce," je dodala Petkova.

Tudi soseda Sabina Tiskač, ki je bila soseda Voduškovih v Dvorjanah, je povedala podobno zgodbo. "Vsak dan sem hodila mimo njihove hiše, pogosto sem slišala otroški jok in kričanje. Dogajalo se je, da so takrat, ko sem šla mimo, zaprli okno otroške sobe, spustili rolete in dali radio zelo na glas. Toda otroški jok in žensko kričanje je bilo še zmeraj mogoče slišati," je povedala. Dodala je, da je Martino in njenega dvojčka Janeza redko videla oba skupaj. V vrtec je Voduškova nekoč po starejšo hčerko prišla z Janezom in takrat priči dejala: "S pohabljenko ne moreš nikamor!" Martino naj bi takrat, ko je Voduškove obiskala doma, videla popraskano po obrazu, Darinka Vodušek pa naj bi ji bila dejala, da "se ta hudič le joče in praska". Priča je še povedala, da Janez Vodušek dopuščal ženino pretepanje otrok, saj je bil tako zelo pod ženinim vplivom, da ga je-ta prepričala, da je takšna vzgoja pravilna.

Zaradi lažnega bombnega alarma na sodišču je bilo nato sojenje prekinjeno in se bo nadaljevalo šele po sodnih počitnicah oziroma jeseni.
''...vedno veckrat se mi zdi, da je pehta sem postavljena s strani cosmota da se debate razvijajo ker se folk razpizdi.. '' (A.B.)
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 23. Jun. 2006 9:35

No, to pa je grozno, to je pa res grozno! :(
Takšnem hudiču bi js plinsko al pa električnega dosodla! :(
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 23. Jun. 2006 10:07

Žalostno, da naši sodni mlini tako zelo počasi meljejo tako grozljive primere zlorabe nedolžnega otroka. :cry:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
Malena|8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Malena|8 » 23. Jun. 2006 10:14

to,...da se je otrok rodil prizadet ne odpušča nikakršnega grdega odnosa! Edniko kaj bi lahko bilo,..da je treba posvečati še veliko več pozornosti dakšnemu otroku,..To kar sta naredila je bilo pa res podn...Tudi jaz imam sosedo katera ima prizadetega otroka,..in s tem ni prizadeta,...otrok je tvoj,..pa če je nevem kaj narobe z njim! Tako da si ta mala Martina tega resnično ni zaslužila...

Poleg tega še ko sem brala njene odgovore na vprašanja ,..ko je rekla,...da ko je nihče ni gledal da se je zaletavala z glavo ob steno- kako pri hudiču pa je videla to? pa če pravijo sosedje da je vedno jokala,..zakaj ona2 trdita da ni jokala in da nista vedela da si je kaj naredila? pa da sta ji zvijala nos?

Zo bi jaz vse njeni materi in očetu naredila: zvijala bi jima nos...jih z glavo butala ob steno....

Definitivno si zaslužita dosmrtno kazen-kar se v tem primeru ne bo zgodilo...

Resnično sem zgrožena nad vsem kar je delala ta ženska z svojim otrokom!

Niti ne razumem,...kaj se dogaja z odvetnikom obtoženim da jima pomaga,..jaz jima ziher nebi...pa tudi če bi me država dodelila...

Naj še naredi nevem kaj strašanskega,..ampak da počasi ubijaš svojega lastnega otroka,...to pa je višek vsega :!: :!: :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 23. Jun. 2006 10:23

Joj, groooza :cry:
Res ne razumem, kako lahko človek to naredi človeku, svoji hčerki ... :cry: Kako loh sploh pomisle na kaj takega...

:evil: :evil:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
pehta
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 11. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pehta » 23. Jun. 2006 10:28

Na strani www.vecer.si pod kroniko najdete tudi fotografijo obeh 'staršev'.
''...vedno veckrat se mi zdi, da je pehta sem postavljena s strani cosmota da se debate razvijajo ker se folk razpizdi.. '' (A.B.)
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 23. Jun. 2006 18:18

*melby* napisal/-a:Joj, groooza :cry:
Res ne razumem, kako lahko človek to naredi človeku, svoji hčerki ... :cry: Kako loh sploh pomisle na kaj takega...

:evil: :evil:


Tak folk ni normalen. Men gre kr na bruhanje. Tega nam nikol dojela kako je lah en tajk debil, da lahko to naredi.

Je pa res, das o taki ljude lo neuravnovešeni in če jim to še dokažejo, grejjo sam leo v umobolnico, kjer jim pa ni nč hudega
Uporabniški avatar
*MaŁa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 4. 2006
Kraj: slo

Neprebrana objavaNapisal/-a *MaŁa* » 23. Jun. 2006 20:22

praujo djeotrok psihično bolan...pomoje da je mat bouna :?
Uporabniški avatar
Pika-20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 25. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pika-20 » 18. Avg. 2008 9:07

Poznam soroden primer. v naši vasi živi ženska s 4-imi otroci in ima prav tako enega prizadetega. Zmeraj je najslabši itd. Ko jim je umrl oče je izjavila, da ne ve, če ga bo zraven vzela, da ji bo še na pogrebu sramoto delal..... halo?
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 18. Avg. 2008 9:10

:eek: :eek: :eek: :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov