Fantovščine in dekliščine...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Jun. 2011 19:58

Pa kaj potem, če je striptizeta tam... navsezadnje ne bo nobeni pojedla tipa, ne vem zakaj sekirancija, pač mala popestritev?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 26. Jun. 2011 20:16

če je "naj bo" je pa lahko tudi "naj ne bo".

ne bo pojedla ženina, bo pa lazla po njem. sori, po mojem tipu ne. tudi po meni ne bo lazil noben striptizer. odvisno od para kako imata zmenjeno. midva imava vlačenje kurb po njem za varanje.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 27. Jun. 2011 16:32

Gorenjci fantovščino in dekliščino zastavimo teden ali 14 dni pred poroko, ker ponavadi je res tako, da rabiš par dni, da se spet sestaviš skupaj :D

Striptizete in striptizerji so mi brezvezna stvar. Isto mi je butasto eno non stop siljenje z raznimi igricami, ki imajo seksualno vsebino. Boring! Ko se pa v resnici da pripraviti čisto zabavne zadeve tudi brez tega, pa bolj z osebno noto :) Seksa in podobnih for bo še v zakonu tko al tko dost :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 27. Jun. 2011 20:42

Jaz bi se skrajno neumno počutil, če bi mi prijatelji na fantovščino pripeljali striptizeto... :roll:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 29. Jun. 2011 8:41

Js sm za, da sta dekliščina in fantovščina - in to ločena...je pa res, da pri nas ni v navadi, da bi se počele neumnosti kot sem jih brala tukaj (križ itd..), za striptizeto se pa tudi ne bi strinjala, kr bi tud js zapustila svojo dekliščino, če bi mi striperja pripeljale...to se mi zdi čist nepotrebno in bedno...pomoje pa mora bit ena žurka pred poroko, lih tok da si še zadnjič pred poroko daš duška s svojimi prijatlcami/prijatli...js sm bla recimo 2mesca nazaj na eni dekličini in je blo super...15babnic na kupu, mal zajebancije in je blo super....dočim lani sm bla na eni, ko je blo pa milijon enih iger in nalog (ala previjanje, spraševanje naključnih žensk zakaj se poročit itd.) in mi je blo čist bedn...in če bi men to kolegice nardile, ne bi bla niti najmanj zadovoljna in tud počela ne bi niti ene te stvari... :D
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 29. Jun. 2011 14:30

HopeStar357 napisal/-a: lih tok da si še zadnjič pred poroko daš duška s svojimi prijatlcami/prijatli...


Kot da po poroki, pa več ne greš nikamor sam.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 29. Jun. 2011 15:38

Greš, ampak ne več kot gospodična, samo še kot gospa :P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 29. Jun. 2011 16:33

Ni mi jasno, zakaj nekatere govorite o striptizetah in jih kar poimenujete kurbe. 'Po mojem se pač kurbe ne bodo vlačle'.. od kod vam take ideje. Vaši dedi NIMAJO ŠANS pri teh puncah. To je tak, koda bi se sekirale, da si bo ginekolog vašo lulo zapomnil. Ne bo si je, ker jih vidi 50 na dan. Tak tudi ta striptizeta ne bo sexala z vašimi fanti in se ne bo niti malo brigala za njihove poglede in morebitne dotike. Zelo diskriminatorno te slačipunce imenujete za kurbe.

Jaz sem za to, da mi na mojo dekliščino pripeljejo stiptizerja, moj pa tudi naj na svoji fantovščini jo ima. Sem večkrat videla, kako tak nastop zgleda in vem, da se morem bolj sekirat, da ga bo zapeljala kaka kelnarca, kamor hodi med službo na kosilo, kot pa plačana slačipunca.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 29. Jun. 2011 19:08

v-e-s-n-a napisal/-a:
HopeStar357 napisal/-a: lih tok da si še zadnjič pred poroko daš duška s svojimi prijatlcami/prijatli...


Kot da po poroki, pa več ne greš nikamor sam.


Pa sej greš tud po poroki še kam sam, itak (no, razen če si kot en moj znanc, k po poroki nikamor več ne sme brez žene...kr neki)...ampak pomoje je to pač zarad tega kr sm navajena tega, da pač to nekak mora bit :D
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 30. Jun. 2011 7:08

Ne ne seveda. Jaz sem tudi za to, da so fantovščine/dekliščine....ampak če se le da brez striptizet/striperjev. Meni tudi nebi bilo ql, da bi se ena po mojmu vlačla...
Uporabniški avatar
HopeStar357
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 18. 5. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a HopeStar357 » 30. Jun. 2011 8:36

Tud js bi bla zlo vesela, če bi blo brez striperjev in striptizet...čeprav, ne bi se pa po trepalnicah metala, če bi jo že pripeljali mojmu tko da on ne bi vedu...pač, pasal mi ne bi, da se tm ena vlač po njemu (to se lahk sam js :P ), ampak ne bi pa pol pizdila zarad tega...js pa striperja ne bi mela in tud, kot sm rekla, če bi mi ga pripeljale, bi js kr šla... :)
~ The greatest trick that devil ever pulled, was convincing the world he didn`t exist ~
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 30. Jun. 2011 9:55

flesherka_ napisal/-a:Ni mi jasno, zakaj nekatere govorite o striptizetah in jih kar poimenujete kurbe. 'Po mojem se pač kurbe ne bodo vlačle'.. od kod vam take ideje. Vaši dedi NIMAJO ŠANS pri teh puncah. To je tak, koda bi se sekirale, da si bo ginekolog vašo lulo zapomnil. Ne bo si je, ker jih vidi 50 na dan. Tak tudi ta striptizeta ne bo sexala z vašimi fanti in se ne bo niti malo brigala za njihove poglede in morebitne dotike. Zelo diskriminatorno te slačipunce imenujete za kurbe.

Jaz sem za to, da mi na mojo dekliščino pripeljejo stiptizerja, moj pa tudi naj na svoji fantovščini jo ima. Sem večkrat videla, kako tak nastop zgleda in vem, da se morem bolj sekirat, da ga bo zapeljala kaka kelnarca, kamor hodi med službo na kosilo, kot pa plačana slačipunca.


se strinjam ja. ampak kolikor je meni znano je ravno "dati se dol še zadnjič pred poroko" glavna fora celotne striptizete na fantovščinah. bolani kolegi itak. zato se pri nas fantje res upirajotemu. povejo že naprej. da tega sranja ne bodo tam gledali in basta. veš kaj, če hoče videt babo kak pleše, je to škoda denarja. ja več ali manj se vlačijo. govorimo o fantovščinah. saj tudi striperji si celo na vsakem bednem nastopu potegnejo tri koze na oder in se ob njih onegavijo. ne hvala.
glej vsak par ima drugje meje. moj za striptizeto na svoji fantovščini niti slišati noče (če bo kdaj sploh imel fantovščino :) ). tvojemu mu jo boš pa po možnosti še ti zrihtala. ok. samo ne sanjat, da so fantovščine nedolžne, če bi to res bile, bi povabljeni primitivci ne imeli tako veliko željo plačat striptizeto. pa še "izgovor" doma je kul. "to je za miho". aha. jaz sem pa blond.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Jun. 2011 10:01

Sam sej se striptizete ne dajejo tam dol z njimi no. Pa še z varnostnikom zdraven.
Nazadnje ko gledala striptiz, je bil le lap dance. Potem se je pa striptizeta otipavala z eno punco/gostjo :D

Mah dejstvo je, da moški radi gledajo gole punce. Koliko pa roke steguje po njej, je pa fantov problem (oz. bi se blo za vprašat, kakšnega fanta mate to, da bi tam prešlatal striptizeto in jo najraje poseksal, če bi mu ona pustila).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 30. Jun. 2011 10:13

^^ pa no ja. kaj pa vem. veš. pri nas je to res tako nekako- križ čez striptiz na fantovščini. ker je veliko parov potem zapadlo v krizo namesto v predporočno vzhičenje. žalostno.+ pri nas je pravilo- na fantovščini fantje, na dekliščini punce. pri nas ni mešano. torej bitje z lulo nima kaj iskat na fantovščini. že od nekdaj. da mi je vedet res kdo si je izmislil striptizeto na fantovščino. ponavadi- kot sem že rekla- pač prizadeti frendi.

sori glej. tip sigurno sedi na stolu pred njo in ona mu sedi v naročju in ga rajca (to je minimum- in jaz rečem temu ne. ker mojemu tudi ne bi bilo prav, da bi jaz ležala, striper bi pa skaka po meni v tangicah. midva si pač ne delava takih scen.) ne mi govorit da fant, ki se moži, kuka iz zadnje vrste, okrog striptuzete pa skačejo njegovi trije samski kolegi. ali da ona tam densa za 300€ 30 min in pol jo 2 varnostnika odneseta v kombi. ker- kaj je pol dejansko fora?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 30. Jun. 2011 10:36

@claire: Imam občutek, da ne govorimo o isti stvari. Poslušala sem zgodbe iz vsaj 10 fantovšin, pa bila na par dekliščinah pa še noban par zaradi striptizete ni razpadel, nobena poroka ni bila odpovedana, še najmanj pa je par zapadel v krizo. Si kdaj bila na kakem striptizu. Jaz ne vem kje ste bili in kaj ste gledali, ker to kar sem jaz slišala, se je bodočemu ženinu povedalo, da lahko sedi na stolu, roke pa naj drži pri sebi. In se ni punce NITI DOTAKNIL kaj šele, da bi kdo od njiju počel kake neprimerne stvari. Če pa ti tvojemu ne zaupaš, da gleda golo punco, ki se je ne sme dotaknit, potem pa ne vem, kako ga pustiš samega v trgovino ali pa na morje, kjer so.. POZOR!!! topless dekleta. Bog ne daj, da se kaka v kopalkah-tangicah pripogne, oziroma skloni, da kaj pobere iz tal.

Menim, da so take zabave zadnja samska čaga ženina in ne zadnji f** pred poroko. Ker striptizeta ne da sexat. Ne vem sploh od kot vam te ideje. Rezen če na striptize hodite v ilegalne zakotne lokale, kjer po možnosti deklice niso niti polnoletne, niti ne govorijo slovensko. Tega pa tudi jaz ne podpiram.
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov