Fant v precepu: punca me ljubi, a ji ne zaupam

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
BHawk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BHawk » 01. Dec. 2015 10:45

Pozdravljeni,

ja, če ne komentiram, še ne pomeni da teme ne spremljam.

Torej, naj najprej odgovorim na nekaj vprašanj:
Mataio_1 napisal/-a:BHawk, kaj je ta tvoja po poklicu? S čim se ukvarja?

Dipl. inženirka tehnične smeri. Klišejsko moški poklic :D

čuftika napisal/-a:sorry avtor, ampak ni videt da ti je zvestoba pomembna.


Okej, verjamem da srce ne more izbirat koga ljubi. Ampak kako definiraš zvestobo?

čuftika napisal/-a:Zgleda da je sex res perfekten da greš prenašat vso to sranje, ki ti ga servira na snevni bazi. Kako se ti da? Se nimaš nič rad?


Pa sej ni samo sex poglavitna zadeva v najinem odnosu. Pravzaprav je ona oseba, katera me je osmislila, me porinla naprej da izkoristim svoje potenciale in presegam samega sebe. Ne, tu ne gre za izkoriščanje, ampak prej sem bil rastlina, vegetiral pravzaprav. Hodil v službo, komaj čakal da je minilo 8 ur in da sem šel domov. Preden sva postala par, sem službo zamenjal - šel drug oddelek. Tam napredujem, se razvijam, sem motiviran in dosegam zavidljive rezultate. VELIK delež ima tudi ona pri temu da sem tako uspešen.

sirova štručka napisal/-a:]...
Priznam da:
- mam punco ki je cela polomija kar se tiče njenega odnosa do mene. (tudi tu je odnos polomija - pisanje bivšemu, pošiljanje lupčkov bivšemu, pisanje bivšemu, da bi zaspala z njim, da se ljubita.....)
- bi jo moral po 4-ih letih zapustit pa nimam jajc. (Jajc je zopet zmanjkalo. Poglej kako dolgo že tole traja in se ni še nič spremenilo.)
- sem našel oporo pri svoji najboljši prijateljici. (tvoja punca jo išče pa pri najboljšemu bivšemu)
- je prijateljica v mojem življenju edina oseba ki ji resnično zaupam. (tvoja punca pa tebi in bivšemu, v izmeničnih intervalih)
- se moje razpoloženje izboljšuje. (to je mogoče doseči tudi zdaj)
- bi moral diplomsko nalogo oddat, pa samo iščem izgovore. (verjetno si že diplomiral, čestitke!)



čisto tako, če vidiš en vzorec.
Ti si veliki rešitelj. Nesigurno punčko si pripeljal iz grdega okolja, v vajin grad, kjer skrbiš za svojo princesko, ki se veselo ukvarja z urejanjem vajinega domovanja. Lepega dne je sama doma in na konju prijezdi drug vitez. Zdolgočasena od samote in čakanja, da se vrneš iz lova, ga povabi na čaj. Nisi več samo ti, tam je še nekdo, ki jo je opazil, se zmenil za njo in ji daje pozornost. Tako se princ in vitez bojujeta za njo, za njeno bližino, naklonjenost... prej pa celo življenje opažena zgolj v negativnem smislu.

Če malo predpostavljam... Koliko si že kaj ti za mamo skrbel. Naredil vse, potem pa ni bilo feedbacka kot bi ga želel... še celo kdo drug je bil tam, mogoče skrivaj, v tebi pa je tlelo nezaupanje, ljubosumje, občutek izigranosti, prevare...

jap. vse se nekje začne in vse se ponavlja. Dokler ne ozavestimo in se ne odločimo presekati tega kroga, prečistiti stare bolečine in si dati priložnost za nov, drugačen začetek oz. nadaljevanje starega na nov način.


Iz naftalina si potegnila post izpred 2+ leti...
V tem času sem se razšel, diplomiral in magistriral, in te kolegice ni več v mojem življenju ter še marsikaj, tko da ta del ne bom jemal resno...

Kar se pa drugih stvari tiče, ja ti dam pa prav. Vedno gledam bolj na druge kot pa na sebe...
Pa tudi to da dekle išče pozornost kjer lahko, sem tudi že sam ugotovil, že zdavnaj nazaj. Jbg, ljudje imamo slabe in dobre lastnosti...

Led Zeppelin napisal/-a:Vidi se da imaš to žensko res rad, in da si si pustil čas da razmisliš in to jezo in negativna čustva pustiš zunaj.

Za to, ti lahko samo čestitam. V vsem kar sem napisal, si ravnal moško in se držal pravil, in bil načelen.

Hvala.
Led Zeppelin napisal/-a:Iskreno, mislim da bi moral iti stran.

1. Kvalitetna ženska, spoštuje svojega moškega, in se ne igra nekih igric.
2. Do njega ima še nezaključena čustva, zato ga tudi hoče "prizadeti".
3. Ne opravičuj nje, ker če tudi ima neko ozadje, to ni razlog, ne opravičilo za dejanje.
4. Ko se v zvezo naseli dvom, in nadzor druge osebe ali obrazlaganje, je to konec. Ker se poseže v dostojanstvo in osebni prostor, in poti nazaj ni več.

In razumem dilemo, tudi jaz sem bil nedavno na podobni situaciji. Obožujem to žensko, je čudovita in prelepa...ampak ni spoštovala mojega časa, energije in prelomila je obljubo. One strike policy, in ona je out za vedno.

Moški ko čutimo iskrena čustva do neke ženske, smo ponavadi pripravljeni požreti drek. In to je napaka, ker si zaslužimo žensko ki nas bo spoštovala in se bomo ob njej počutili kot moški, ne pa kot neki fantki s katerimi se lahko igra.

Jaz osebno, ne bi bil s takšno žensko. Vem da je zajebano, in verjamem da ti tega nočeš, samo dolgoročno se boš izognil drami, že samo indikatorje poglej...tole se ne bo dobro končalo.

Veliko sreče, upam da izbereš kar ti čutiš da je pravilna odločitev.


Sem razmišljal in analiziral pri sebi, pa sem ugotovil da mi dekle pravzaprav pove 99% stvari, problem je tist 1%. Ko mi potem tist 1% obrazloži je pravzaprav vse verjetno in tako tudi naredi...
1. Vem da se kvalitetna ženska ne igra nekih igric, vendar se mi nekako zdi da tudi če se jih gre, je bolje vedeti zanje kot pa si oči zatiskati pred resnico.
2. Ja, tega se zavedam.

=====

Ok, nekaj se je res spremenilo. V petek sem jo postavil pred dejstvo. Naj izbira. On ali jaz. In če izbere mene naj ne dela to samo zato da bi meni ugodila ampak naj sama pri sebi premisli kaj in koga hoče. Odločila se je zame, se z bivšim dobila in povedala za naju ter mu rekla da želi stike z njim prekint.

Baje da je bilo z njegove strani šok (pričakovano), z njene pa isto (spet pričakovano). Sam vem kako je težko naredit tist odločilen korak v življenju, ko nekoga odstraniš v življenju.
V soboto sva se pogovarjala in na koncu se mi je opravičila ker me je prizadela in rekla da me ne želi več prizadet in da je med njima 100% konec.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Dec. 2015 11:01

^^ potem bodi z njo, če si zaradi nje boljši človek in se počutiš boljše, potem tu ni dileme.

Ljudje delamo napake, če je nekdo ki ti lahko odpusti kako, je to bolje za vse.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Dec. 2015 16:12

Če je kontaktirala z njim samo z namenom ga skenslat in prizadet, ne vem zakaj si ji moral postavit ultimat? Meni se to zdi neka zgodbica za lase privlečena od nje, ker si jo zalotil.

Kakorkoli, misija maščevanje uspešno zaključena. :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov