Fant noče govoriti o resni zvezi

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 25. Nov. 2006 18:12

honeydew napisal/-a:Ah pa dajte no, mogoče se noče pogovarjat o tem ker pač ne more vedeti kaj se bo v bodoče dogajalo???


AphexTwin, jst sm tole citirala, ne tebe.
AphexTwin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a AphexTwin » 26. Nov. 2006 17:26

Ha?

A sm kej zamudila? Saj nism nič tebe, Jullia, kritizirala ...
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 26. Nov. 2006 20:25

ja, res je. samo jst sem čorova pa sem napačen nick prepisala v post :oops:
AphexTwin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a AphexTwin » 26. Nov. 2006 20:30

jullia napisal/-a:ja, res je. samo jst sem čorova pa sem napačen nick prepisala v post :oops:


Nč hudga, se zgodi ;)
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 26. Nov. 2006 20:36

ne, čak mal, sej je blo prov. sam taka ful zakomplicirana debata je tole očitno. honeydew je napisala, da tip noče govorit o prihodnosti, ker ne ve kakšna bo, pa sem ji odgovorila, da itak nihče ne ve kakšna bo, tako da to ni noben izgovor. ti si pa napisala, da vseeno vsak ve, kakšno bodočnost si želi. s tem se strinjam, z unim čudnim postom sem ti pa hotela samo pokazat, na kaj sem prej odgovarjala, da ne bi bilo zmede. pa je samo še večja zbrka ratala. ah...nevermind :)
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 26. Nov. 2006 21:52

ma lej... midva sva bla z bivšim ful dolg skupi, pa sm jest vidla vse ka bo...
ampak on pač ni vsega vidu in me zarat tega tud pustu...

jest mam pa kontra problem... da moj po 1 mesecu hoče govort o resni zvezi, ko jest mogoče še nisem popolnoma prpravlena...
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 04. Apr. 2007 16:15

ja sej res sam useen tut če nisi pripravlen na kej več ... to je treba poveat ne pa d so drugi u negotovosti...
js če bi misla d je prehitr bi fantu povedala...

sam on če ga uprašam... pač nč ne odgovori pa nič... to ni to no :) ...

treba je bit bol vztrajn pa nekak bo ane :cool:
Pravi prijatelj je tisti, ki ve, da si dobro jajce, četudi si malo počen!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Apr. 2007 21:22

take stvari, se po vsaj mojih izkušnjah, slabo končajo. tako da ne ga preveč čakat.sploh ga ne čakat :D
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 04. Apr. 2007 21:48

floribunda napisal/-a:take stvari, se po vsaj mojih izkušnjah, slabo končajo. tako da ne ga preveč čakat.sploh ga ne čakat :D



jooooj a lahk kako vzpodbuno besedo :razz: :wink: :wink: :wink: ?
ne mi podirat upanja no :) ...
sam no drugač je vredi dečko ampak treba ga bo malo zbudit... mah js mislm d je vredno mal počakat... če se bo pa predolg vleklo bo pa treba naredit rez in it svojo pot .... nažalost je tak :roll: :evil:
Pravi prijatelj je tisti, ki ve, da si dobro jajce, četudi si malo počen!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 04. Apr. 2007 22:21

tip je pokazal na vse možne načine, da mu ni biti s teboj v vezi ... ti pa govoriš o nekem prebujanju?

... ajme :D upanje ali zaslepljenost? ... vprašanje je kdo se mora prebudit ...ti al on?
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 04. Apr. 2007 22:24

puma napisal/-a:tip je pokazal na vse možne načine, da mu ni biti s teboj v vezi ... ti pa govoriš o nekem prebujanju?

... ajme :D upanje ali zaslepljenost? ... vprašanje je kdo se mora prebudit ...ti al on?


kake načine misliš to d mi je pokazu d mu ni za bit z menoj? ...
men se zdi k d kaže d mu je sam izrecno noče tega rečt k ga je men se zdi da strah al pa kej takga...
ja lahk pa d sm tut tak zalublena že d sploh ne ločim več rožic od pleveli... :confused: :nixweiss: ?!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 04. Apr. 2007 23:24

strah?

:D

včasih si bomo ženske izmislile tisoč in en izgovor ... kot pa da bi sprejele enostavno dejstvo: mu pač ni do tebe ;)

... v bistvu pa itak sama najbolje veš kako in kaj :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Apr. 2007 23:36

kafrca napisal/-a:najprej en lep pozdravček:)...
se opravičujem če je ta tema že bla sam js je na žalost nism našla...
v glavnem stvar je taka:
s fantom mava neko tako zanimivo razmerje že dle časa... kake 2 leti sma tak nekak ful dobra frenda (ne me narobe razumet ne v stilu "fuckbuddy") ampak na nek način se spoznavama (no zadnje leto in pol ne več) ampak sma se na začetku tut bol mal vidla pa oba sma mela neke veze umes pa sva pol nekak prekinla začenjanje najine zveze...
no pred kake 4 meseci pa sva se začela mal večkrat videvat in izkazovat tut določena čustva drug do drugega :oops: vse lepo in prav če bi se to stopnjevalo... ampak se ne premakneva iz te stopnje izkazovanja!
sej ne rečm d je super pa to sam nekak se mi dozdeva da bi lahk usaj izrazu kake pomisleke če ne druzga glede resne zveze ... tut na taka vprašanja ne odgovoarja rad...
zdej mi je pa mal bad ker se nočm vezat na tipa k bo pol nekak zbežau al pa kej k se bom js totalno zalubla (sej sm se itak že) ...

ok se opravičujem za tak dougo objavo sam ... to me res mori že neki časa in bi rada vedla kako naj mu omenim al pa ga uprašam brez d bi ga prestrašla...

hvala usem k se bote potrudl tole prebrat :)

:roll: :(


glede na to da sploh nimata neke zveze, je pomoje re še prehmal govort za naprej...sicer pa če bi si želel bit s tabo, bi bil..ne pa da že dve leti in 4 mesce odlaša....
vsekakor ne bodi ti tle tista, katera ga kratkočasiš dokler si po njegovo očitno ne najde boljše...
tukej bi se strinjala s pumo....
Uporabniški avatar
*Kitten*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 19. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kitten* » 04. Apr. 2007 23:51

Skenslej ga. Ne v dobesednem pomenu, pač pa tk... ignorirej ga... šele takrat pogruntajo,d je kaj narobe :lol: tk mal nedolžno flirtej... mybi mu bo vzbudilo ljubosumje in se bo mogoče spremenil :cool:
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 05. Apr. 2007 9:29

mogoče pa se enostavno boji takih pogovorov in težkih odgovorov. marsikateri tip se ustraši tega, sam to še ne pomeni, da ni za resno zvezo ali da te nima rad. mogoče pa probaj na drugačen način. organiziraj kaki izlet v naravo, kjer bosta sama, mogoče bo takrat imel kakšen emocialen izliv...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov