fant mi laže

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lalala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 17. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalala1 » 17. Avg. 2015 15:29

Pozdravljeni vsi obiskovalci foruma!

Pišem, ker imam čedalje neznosno težavo. s fantom sva skupaj 4 leta, jaz sem stara 20 let on je dve leti starejši. imam pa sledečo težavo, fant mi namreč laže. že večkrat sem ga dobila na laži. laže v zvezi z vsem kar je mogoče, sicer sem ga dobila na laži v taklih stvareh, da sme ga vprašala kaj dela in je pač rekel da ima kosilo, vendar pa je ta čas visel na računalniku. saj ni težava da je bil na računalniku, težava je da s emi je zlagal, in če se laže v takih malih stareh, sklepam da se tudi v čem drugem tudi laže. imam pa jaz tudi eno težavo oziroma je imava midva s fantom, jaz mu namreč nekka ne zaupam, ker večkrat tudi pogleda druge ženske na netu in mi seveda vse zanika, česa da on to res nikoli in počel in nikoli ne počne. in ko se želim z njim pomenit, se skregava in me vedno takorekoč pusti "tam" in odide ali s epa nekaj dni sploh ne meniva.
res ne vem kako bi se lahko to pomenila z njim, ker se jaz res želim pomenit z njim ampak kako če je vedno še potem večji problem iz tega.

sem malce obupana, saj se to že kar nekja časa vleče, sem pa bolj občutljiva oseba glede tega, saj ga imam res zelo rada, ampak ne vem kako naj pristopim k tej težavi.
resnično prosim vse za nasvet ali pa kaj mislite o temm ker ne vem kako rešiti zadevo.

lep pozdrav vsem!
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 17. Avg. 2015 15:40

Mislim, da sta se začela dobivat, ko sta bila še skorajda otroka in da ta zveza nima prihodnosti oz. se ji je - grobo rečeno - iztekel rok uporabe. če ti fant konstantno laže in je morda celo patološki lažnivec (ti ''morajo'' lagat, četudi za to ni nikakršnega vidnega razloga, npr. da bi se s tem nečesa obranili; primer je laž o tem, da ''ima kosilo''), že v osnovi nimaš kaj z njim počet. Spremenil se ne bo (vsaj ne brez resne psihoterapije), iskrenega odnosa pa ni zmožen. Kaj torej? Nadaljnje s teboj grdo ravna: te pušča samo in odvihra, se ni pripravljen/zmožen pogovarjat ... zelo verjetno je, da ti laže tudi glede drugih deklet; ne bi me presenetilo, če te vara. Predlagam ti, da zvezo končaš, ne vidim sploh nobene perspektive v tem.
lalala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 17. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalala1 » 17. Avg. 2015 15:47

MarijaNana napisal/-a:Mislim, da sta se začela dobivat, ko sta bila še skorajda otroka in da ta zveza nima prihodnosti oz. se ji je - grobo rečeno - iztekel rok uporabe. če ti fant konstantno laže in je morda celo patološki lažnivec (ti ''morajo'' lagat, četudi za to ni nikakršnega vidnega razloga, npr. da bi se s tem nečesa obranili; primer je laž o tem, da ''ima kosilo''), že v osnovi nimaš kaj z njim počet. Spremenil se ne bo (vsaj ne brez resne psihoterapije), iskrenega odnosa pa ni zmožen. Kaj torej? Nadaljnje s teboj grdo ravna: te pušča samo in odvihra, se ni pripravljen/zmožen pogovarjat ... zelo verjetno je, da ti laže tudi glede drugih deklet; ne bi me presenetilo, če te vara. Predlagam ti, da zvezo končaš, ne vidim sploh nobene perspektive v tem.


zelo sem se bala takega odgovora, vendar on je res moj prvi fant, ker ga imma zelo rada in ga vsi imajo pri nas doma tudi zelo radi. tudi večkrat sem mu rekla, da bi ga druga dekleta pustila, vendar je on rekel, da ga to ne zanima kaj bi drugi pa kaj ne bi. vedno mi na nos vrže, da mu jaz ne bom nikoli zaupala, niti do zdaj mu nisem, niti dalje mu ne bom. kar je res, da mu ne bom, oziroma mu res ne morem, ker laže, očitno je da laže.
ne morme ga, oziroma kaj naj če ga tudi pustim? ne morme ga pozabiti kar tako, zelo mi je prirasel k srcu, sja v najinem primeru je obdobje 4 let ogromno!
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 17. Avg. 2015 17:36

Vem, da to ni odgovor, ki si ga želela slišat. Ampak verjemi, sem imela res podobno izkušnjo (moj nekdanji fant je bil patološki lažnivec) in tole se res slabo bere. Zdiš se mi prijetna punca, ki se zaveda odgovornosti v odnosu/veš, da je na odnosu treba delat in da se je nujno pogovarjat. Žal ti fant ni dorasel in ima zelo očitno resne psihološke težave (patološko laganje je psihološki obrambni mehanizem), s teboj pa ne ravna pošteno in dobro.
Normalno je, da temu fantu ne zaupaš in če bi mu zaupala, bi bila naivna, ne pa zrela/normalna/karkoli ti že on reče. Razumeš, da ni mogoče in ni logično-smiselno zaupat nekomu, ki konstantno laže? Fant s teboj grdo manipulira.
Tvoja družina pri tem nima nič in ni pomembno, če ga imajo radi ali ne.
Končaj odnos, vzemi si čas zase, preboli ... nimaš rada njega, rada imaš predstavo o njem in to je v tem primeru velika razlika. Čez čas boš spoznala nekoga novega in si z njim ustvarila boljši odnos. Če boš s tem fantom še dolgo vztrajala, boš še toliko bolj prizadeta in bo vsak prihodnji odnos težji. Stara si 20 let, kot pišeš. Ni še konec življenja, še začelo se ni prav. ;) Ne uničuj si ga ob nekom, ki odnosa ni sposoben, resno. Vse bo v redu, boš videla.
lalala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 17. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalala1 » 17. Avg. 2015 17:52

MarijaNana napisal/-a:Vem, da to ni odgovor, ki si ga želela slišat. Ampak verjemi, sem imela res podobno izkušnjo (moj nekdanji fant je bil patološki lažnivec) in tole se res slabo bere. Zdiš se mi prijetna punca, ki se zaveda odgovornosti v odnosu/veš, da je na odnosu treba delat in da se je nujno pogovarjat. Žal ti fant ni dorasel in ima zelo očitno resne psihološke težave (patološko laganje je psihološki obrambni mehanizem), s teboj pa ne ravna pošteno in dobro.
Normalno je, da temu fantu ne zaupaš in če bi mu zaupala, bi bila naivna, ne pa zrela/normalna/karkoli ti že on reče. Razumeš, da ni mogoče in ni logično-smiselno zaupat nekomu, ki konstantno laže? Fant s teboj grdo manipulira.
Tvoja družina pri tem nima nič in ni pomembno, če ga imajo radi ali ne.
Končaj odnos, vzemi si čas zase, preboli ... nimaš rada njega, rada imaš predstavo o njem in to je v tem primeru velika razlika. Čez čas boš spoznala nekoga novega in si z njim ustvarila boljši odnos. Če boš s tem fantom še dolgo vztrajala, boš še toliko bolj prizadeta in bo vsak prihodnji odnos težji. Stara si 20 let, kot pišeš. Ni še konec življenja, še začelo se ni prav. ;) Ne uničuj si ga ob nekom, ki odnosa ni sposoben, resno. Vse bo v redu, boš videla.


se popolnoma strinjam. vendar iskreno napišem, da jaz tega nisem sposobna narediti, žal :/ glede tega moram reči da sme nesposobna, ker mislim, da sem brez njega nič, in da nič brez njega ne bom zmogla-saj ne kot da z njim zmorem kaj več.
zanima me, naj ga postavim pred dejtvo, da vem da mi laže-bi ga mogoče malo prestrašilo, če mi ga postavilo pod dejtvo da jaz tako ne grem z njim naprej? bi to kaj pomagalo? namreč pred kaj nekaj časa se je zgodilo, da sva se zelo skregala, iz zelo podobnega vzroka, pa nisva kontaktirala morda kak slab mesec, in potem se je oglasil, češ da ne more brez mene in seveda sem jaz NASEDLA, žal moram tako reči ja. kaj pa mogoče kakšno gnoriranje njega in bi potem mogoče on ugotovil da je nekaj narobe? iskren pogovor? vendar vem, kaj koli od tega bom ali bi naredila, bom jaz izpadla tista grda grda punca-z njegove strani. me bo spet pustil "tam" s solzami ali brez v očeh, in bo šele on užaljen!
jaz ga nisme sposobna pustiti, žal :/ imam pa občutek, da ga imam rada, njega, ker ko je z mano, ko ga vidim pred samo, ko vem da mi ne laže, no ja, to je zdaj napisano "vem da ne laže"-UPAM, mi je lepo z njim in imava tudi lepe trenutke. recimo sva šla letos prvič na morje skupaj in mi je bilo res lepo-pač ni bilo računalnika zraven-verjetno sem bila mirna zaradi tega.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2015 18:26

Meni je pa zaupanje ena najbolj pomembnih stvari v razmerju, če ne najpomembnejša in če bi fanta enkrat dobila na laži in se stvari ne bi dalo s pogovorom razrešiti,bi zvezo takoj prekinila. Sploh ni pomembno o čem laže,je že samo to da to dela dovolj.

Ne bi rekla, da je starost kakršna koli ovira ali opravičilo, poznam ljudi, ki so ravno tako skupaj od šestnajstega leta in jim zveza lepo laufa in so skupaj že 5 let ali več..

Uglavnem tip ti laže,plus se ni sposoben s tabo normalno pogovorit, res ne vem sploh kaj delaš v taki zvezi,totalno zgrešena za moje pojme.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
lalala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 17. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalala1 » 17. Avg. 2015 18:36

hayley napisal/-a:Meni je pa zaupanje ena najbolj pomembnih stvari v razmerju, če ne najpomembnejša in če bi fanta enkrat dobila na laži in se stvari ne bi dalo s pogovorom razrešiti,bi zvezo takoj prekinila. Sploh ni pomembno o čem laže,je že samo to da to dela dovolj.

Ne bi rekla, da je starost kakršna koli ovira ali opravičilo, poznam ljudi, ki so ravno tako skupaj od šestnajstega leta in jim zveza lepo laufa in so skupaj že 5 let ali več..

Uglavnem tip ti laže,plus se ni sposoben s tabo normalno pogovorit, res ne vem sploh kaj delaš v taki zvezi,totalno zgrešena za moje pojme.

tudi meni je zaupanje rez zelo važno v razmerju, ampak kot sem že napisala, se bojim kaj koli reči njemu, ker vem kaj bo, me bo spet pustil tam in bo on šel s ponosno glavo jaz bom pa v solzah in na koncu bom še sebe krivila, da sem jaz prezahtevna in nesramna :/
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2015 18:53

Ma kje pa prezahtevna,lahko si samo vesela da gre tak proč od tebe. Imaš zelo zgrešen odnos do sebe, ki bi ga morala spremenit,če si želiš dobro. Zveni kot, da se imaš sebe za manjvredno od tega fanta. Po mojem mnenju imaš problem; kot prvo to ni fant, ki ti laže ampak to, da se ne ceniš dovolj.
Prekinitev zveze je običajno zmeraj težka, tako pač je. Ampak s tem, ko veš, da delaš dobro zase,te to žene v tej smeri in odločitvi naprej in slej ko prej prideš do točke, ko preboliš,se stvari obrnejo na bolje, se ti ponovno pričnejo dogajat lepe stvari in dobro se počutiš v svoji koži, ker veš, da si naredila nekaj dobrega zase,si zrasla, pa čeprav je bilo zelo težko.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
lalala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 17. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalala1 » 17. Avg. 2015 19:14

hayley napisal/-a:Ma kje pa prezahtevna,lahko si samo vesela da gre tak proč od tebe. Imaš zelo zgrešen odnos do sebe, ki bi ga morala spremenit,če si želiš dobro. Zveni kot, da se imaš sebe za manjvredno od tega fanta. Po mojem mnenju imaš problem; kot prvo to ni fant, ki ti laže ampak to, da se ne ceniš dovolj.
Prekinitev zveze je običajno zmeraj težka, tako pač je. Ampak s tem, ko veš, da delaš dobro zase,te to žene v tej smeri in odločitvi naprej in slej ko prej prideš do točke, ko preboliš,se stvari obrnejo na bolje, se ti ponovno pričnejo dogajat lepe stvari in dobro se počutiš v svoji koži, ker veš, da si naredila nekaj dobrega zase,si zrasla, pa čeprav je bilo zelo težko.


vedno mi to reče da sme prezahtevna, in da s takim pristopom nikoli ne bom nikoga našla, da je fant popolnoma po mojih merilih.
če bi tudi prekinila zvezo, bi ostala popolnoma sama, namreč nimam nobene pirjateljice pravzaprav, nobenega prijatelja, sva se nekako izolirala v upanju da bom z njim imela vse.
miliš da pogovor ne bi pomagal? naj ga kar tak pustim?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 17. Avg. 2015 19:39

Kaj ti naj potem mi tu rečemo, če ga nisi pripravljena pustit? Če ga nisi pripravljena pustit, pa trpi in bodi tiho. :evil:

Vem, to se grdo sliši, ampak ne: ne bo pomagalo, da ga postaviš pred dejstvo, nima se smisla pogovarjat, tip je gnoj in da z njim vztrajaš, je butasto. V zvezi ni zaupanja in zaupanja ne more bit, ker je on f****** patološki lažnivec. Kaj - a če te bi tepel na mrtvo bi tudi rekla, da nisi nič brez njega? Kristus! A nič ne študiraš, nimaš sošolcev, ne delaš ... ? Punca, življenje si moraš ustvarjat v teh letih, ne pa ga rušit.

Da se pri 22. letih obnaša kot en razvajen otrok pa tudi ni za nikamor. Moja sestra je stara 22 in živi s fantom že eno leto, isto sem jaz s svojim živela od njegovega 20. in mojega 21. leta ... za razliko od tega, da vidva pri isti starosti še hodita na zmenke in te on pušča samo sredi zmenka, če se skregata, potem se pa ignorirata in ne vem kaj ... že mogoče, da je star 22 in ti 20., delujeta pa ko dva najstnika.

edit: Okej ... sem prebrala še nadaljevanje teme. ON TI REČE, DA SI PREZAHTEVNA? Alo, punca. Resno. Nisi prezahtevna, plevel je bolj zahteven od tebe! Oni, ki na betonu raste. In ja, našla boš nekoga, ki bo zmožen bit iskren in te ne bo poniževal. A ne štekaš, da je to osnova vsega? Seveda boš to našla, takih fantov pa res ne primanjkuje! Še vse bolj zahtevna pričakovanja se da izpolnit, verjemi! ;) Razumi, da je on ena grda, grda P***a, ki se boji sam ostat in te zato ponižuje kot te ponižuje!

Daj, resno ... posedi ga, povej mu, da je bil tvoja prva ljubezen, da pa zdaj potrebuješ nekaj več od odnosa. In da hočeš imet sebe rada najprej. In da te on nima rad in da se ti ob njem nimaš rada in da zato odhajaš. In da ne boš sama do konca življenja, naj nikar ne skrbi. Da boš našla enega, ki je sposoben bit iskren in se vest kot odrasla oseba.

Da sta se izolirala, ker bi bilo to najbolj dobro je pa tudi ena taka oslarija! To se ne dela! Ne moreš si zgradit življenja okoli enega lažnivca in se nehat družit z vsemi! A študiraš? A delaš? Nekako menda si v stiku z ljudmi ... če nimaš koga zdaj, boš pa nove stike navezala! Mlada si, še vedno si lahko prijateljstva in odnose zgradiš, ki bodo trajali desetletja dolgo.

Ne delaj si tega. Ta tip je en gnoj. Ja? Prebiraj si to nonstop. Pojdi stran. Ni te vreden. (To redko napišem, ampak v tem primeru sigurno drži.) Ne uničuj si življenja, ne boš dobila teh let (najboljših let) nazaj. Nikoli.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2015 19:56

Kaj točno sploh označuje kot prezahtevnost? Drugače pa sama si moraš določit mero koliko boš zahtevala,se tega držati in ne dovolit, da to nekdo drug vrednoti. Ne zdi se mi to zdrav način, da nimaš svojega socialnega življenja poleg partnerstva, da potem nekako polagaš vse svoje življenje v njegove roke. Glede na to, kar si napisala, da se ti laže, da ne moreta vzpostavit pristnega pogovora glede problemov, bi ga jaz pustila. Pogovorila/razčistila bi se v vsakem primeru, v kolikor še nisi,bi dala vedet,da je laganje nesprejemljivo,.. Ne smeš pa pustit,da te na kakršenkoli način zmanipulira in vpliva na tvoje odločitve. Npr. kakšne izjave, da boš, če ga zapustiš za vedno sama ali kaj podobnega-že veš da so to samo besede,ustrahovanje. Poskušaj se še s kom pogovoriti o tem odnosu z njim,ti bo lažje,npr. s kom iz družine. Začni graditi odnose z ostalimi ljudmi v svoji okolici,nekaj gotovo počneš kjer se srečuješ z ljudmi, to je res zelo nezdravo, da si omejila stike samo nanj.
Zadnjič spremenil hayley, dne 17. Avg. 2015 20:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
lalala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 17. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalala1 » 17. Avg. 2015 20:00

MarijaNana napisal/-a:Kaj ti naj potem mi tu rečemo, če ga nisi pripravljena pustit? Če ga nisi pripravljena pustit, pa trpi in bodi tiho. :evil:

Vem, to se grdo sliši, ampak ne: ne bo pomagalo, da ga postaviš pred dejstvo, nima se smisla pogovarjat, tip je gnoj in da z njim vztrajaš, je butasto. V zvezi ni zaupanja in zaupanja ne more bit, ker je on f****** patološki lažnivec. Kaj - a če te bi tepel na mrtvo bi tudi rekla, da nisi nič brez njega? Kristus! A nič ne študiraš, nimaš sošolcev, ne delaš ... ? Punca, življenje si moraš ustvarjat v teh letih, ne pa ga rušit.

Da se pri 22. letih obnaša kot en razvajen otrok pa tudi ni za nikamor. Moja sestra je stara 22 in živi s fantom že eno leto, isto sem jaz s svojim živela od njegovega 20. in mojega 21. leta ... za razliko od tega, da vidva pri isti starosti še hodita na zmenke in te on pušča samo sredi zmenka, če se skregata, potem se pa ignorirata in ne vem kaj ... že mogoče, da je star 22 in ti 20., delujeta pa ko dva najstnika.

edit: Okej ... sem prebrala še nadaljevanje teme. ON TI REČE, DA SI PREZAHTEVNA? Alo, punca. Resno. Nisi prezahtevna, plevel je bolj zahteven od tebe! Oni, ki na betonu raste. In ja, našla boš nekoga, ki bo zmožen bit iskren in te ne bo poniževal. A ne štekaš, da je to osnova vsega? Seveda boš to našla, takih fantov pa res ne primanjkuje! Še vse bolj zahtevna pričakovanja se da izpolnit, verjemi! ;) Razumi, da je on ena grda, grda P***a, ki se boji sam ostat in te zato ponižuje kot te ponižuje!

Daj, resno ... posedi ga, povej mu, da je bil tvoja prva ljubezen, da pa zdaj potrebuješ nekaj več od odnosa. In da hočeš imet sebe rada najprej. In da te on nima rad in da se ti ob njem nimaš rada in da zato odhajaš. In da ne boš sama do konca življenja, naj nikar ne skrbi. Da boš našla enega, ki je sposoben bit iskren in se vest kot odrasla oseba.

Da sta se izolirala, ker bi bilo to najbolj dobro je pa tudi ena taka oslarija! To se ne dela! Ne moreš si zgradit življenja okoli enega lažnivca in se nehat družit z vsemi! A študiraš? A delaš? Nekako menda si v stiku z ljudmi ... če nimaš koga zdaj, boš pa nove stike navezala! Mlada si, še vedno si lahko prijateljstva in odnose zgradiš, ki bodo trajali desetletja dolgo.

Ne delaj si tega. Ta tip je en gnoj. Ja? Prebiraj si to nonstop. Pojdi stran. Ni te vreden. (To redko napišem, ampak v tem primeru sigurno drži.) Ne uničuj si življenja, ne boš dobila teh let (najboljših let) nazaj. Nikoli.

težke besede so padle, ampak nekje v sebi vem, da je to tako! ampak enostavno jaz ne morme tega narediti ker vem da bi mi vsi očitali to, ker se res razume zt mojimi in vse. in bi jaz izpadla kot neka kuzla-al kajkoli že. študiram, sem prvi letnik, sicer izredno, ampak bom tudi izredno nadaljevala in poiskusila delat ob študiju, če mi bo šlo, delo sem si poiskala zato, da bi mogoče tam našla kako novo družbo, ne mislim fanta li kaj takega, pač mogoče koga s kom bi se lahko pogovorila al kajkoli v tem smisli, nič več. da bi opb dleu in učenju pozabila na to da imam ob sebi fanta ki laže.
bojim se samo tega, da bova res končala in potem bo on našel neko kurvico katera ga bo samo izkoriščala, kak koli se sliši, ampak bi mi bilo zanj zelo žal :/
jaz nisme tak močna oseba, osebnost da bi to lahko naredila, d abi ga pustila, jaz želim, da se mi on ne bi lagal in bi res lahko ta odnos nekak izboljšala, podprla z zaupanjem :/
lalala1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 17. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a lalala1 » 17. Avg. 2015 20:05

hayley napisal/-a:Kaj točno sploh označuje kot prezahtevnost? Drugače pa sama si moraš določit mero koliko boš zahtevala,se tega držati in ne dovolit, da to nekdo drug vrednoti. Ne zdi se mi to zdrav način, da nimaš svojega socialnega življenja poleg partnerstva, da potem nekako polagaš vse svoje življenje v njegove roke. Glede na to, kar si napisala, da se ti laže, da ne moreta vzpostavit pristnega pogovora glede problemov, bi ga jaz pustila. Pogovorila/razčistila bi se v vsakem primeru, v kolikor še nisi,bi dala vedet,da je laganje nesprejemljivo,.. Ne smeš pa pustit,da te na kakršenkoli način zmanipulira in vpliva na tvoje odločitve. Npr. kakšne izjave, da boš, če ga zapustiš za vedno sama ali kaj podobnega-že veš da so to samo besede,ustrahovanje. Poskušaj se še s kom pogovoriti o tem odnosu z njim,ti bo lažje,npr. s kom iz družine.


pogosto mi reče da imam jaz svoj prevelik jaz in da v tem odnosu ne bo vse tako kot jaz želim-saj ne kot da je. lažje se o tem menim z ljudmi ki jih ne poznam, ali pa vsaj ne v taki realni obliki-pa mi ne zamerit to.
vedno sem tudi jaz govorila, da ne bom dopustila da bi kdor koli manipuliral z mano, vendar žal moram reči, da s emi zdaj to dogaja. jaz mu ne upam praktično nič reči, ker s ebojim da s ebova skregala in bo potem spet ignoriranje, bo spet na spletu gledal druge babe-tud zaradi tega sva se ogromnokrat skregala-ampak to je po njegovem še vedno normalno, za njega je vse normalno kar on dela. to pa da želim od svojega parnterja da naj ne laže in nja bo sikren do mene, sem mu rekla da sme pripravljena kajkoli narediti da bi mu ustregla (da ne bi gledla druge babe) ampak to njemu nič.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 17. Avg. 2015 20:26

Punce so ti že dobro napisale, dale nasvet, ti pa še kar trobiš svoje, kako ga imaš rada in ga ne boš pustila, ker brez njega ne moreš živeti.

Okej, tvoje življenje, tvoje odločitve, samo ne vem, kaj pričakuješ, da bomo mi tu rešili tvoj problem, če pa si sama nočeš pomagati? Veš, kaj dela on narobe, kaj delaš ti narobe, pa še kar rineš z glavo skozi zid.

Začni se imeti rada. Samo sebe najprej. Njega imaš še preveč, sebe pa po napisanem sodeč čisto nič. Tip vidi, kakšna copata si, da boš stekla k njemu kot psiček in si vse dovoli. Ti mu sama s svojim klečeplazenjem dovoliš, da pometa s tabo. In jbg, naletela si na prasca, ki to spridoma izkorišča.

Sliši se kruto, ampak tako pač je. Trpi, če ti res toliko pomeni in nisi sposobna biti samska. Izgubljenih let pa ti ne bo vrnil nihče, tudi če se boš kdaj spametovala.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2015 20:38

Bogpomagi to je prav katastrofa od odnosa in si si čisto sama kriva. Takšen odnos kot imaš ti do sebe,bodo imeli tudi drugi do tebe. Tip itak vidi,da se ga držiš kot klop in ti lahko skače po glavi kolikor želi.

težke besede so padle, ampak nekje v sebi vem, da je to tako! ampak enostavno jaz ne morme tega narediti ker vem da bi mi vsi očitali to, ker se res razume zt mojimi in vse. in bi jaz izpadla kot neka kuzla-al kajkoli že.


Lej, če ga boš hotela pustit ga boš, če ne, pa lahko najdeš sto izgovorov zakaj ne. To, kaj si mislijo drugi je proti temu, da si ti srečna in zadovoljna s svojim življenjem čisto irelevantno. V glavnem odrasla oseba si, samo ti odločaš o tem, kakšno bo tvoje življenje,ali se boš imela lepo ali pač ne, če ga hočeš zabit z nekim lažnivcem, ki te ne ceni, ga pa daj. Sploh pa prvo, kot sem že rekla bi si morala pri sebi porihtat pojme v glavi in sebe začet cenit.
Torej zdaj povedale smo ti svoje mnenje,dale nasvete, ne moremo pa fanta pustit namesto tebe.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Majestic-12 [Bot]