fant me ignorira...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 20. Avg. 2008 12:02

No pol pa če ti na tak ( lep ) način sprejela use skupi pol najbrž sama pr sebi potiho že veš kaj in kako. :wink:
Mogoče sm prezrla: kolko pa je tvoj fant sploh star ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 20. Avg. 2008 13:32

čez tri mesece bo star 18.jaz sem pa 17. mlada sva, wem :mrgreen:
in boli da te ne gane, in boli da jz in ti, ne predstavljava pravljice, kot jo morala bi...
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 26. Avg. 2008 7:45

kakor sem obljubila, vas bom seznanila kaj se dogaja zdaj, ko je on prišel iz morja...

domov je prišel v soboto. me klikne na msnju, se mal pogovarjava. v bistvu sem bolj js sprašvala, on je pa zelo redkobesedno odgovarjal.bil je resss slabe vole.aja pa reku je, da je ful bolan.sem ga vprašala če je še zato, da se vidiva in pogovoriva, je reku da, in da lah kadarkol pride... ampak mi ni nič rekel, če mam čas tisti dan :roll:

v nedeljo ga spet js (!) kliknem, je bil že bolš vole, govorila sva kot da se ni nič zgodil. potem je reku da more it neki doma pomagat...in sm mu potem ko je že šel, napisala na msn če se loh vidiva. pa ni nič odpisal cel dan, pa je biu online, še cel večer je bil gor :motz: :motz: takrat je pa počlo.odločla sm se da ga ne bom več kontaktirala ker mam vsega tega sranja dost :!: mi je jasno, da najina zgodba nima srečnga konca ;( , ampak bom čakala, da mi on da konc, kar je pa zgleda prevelka pi*** da bi mi to powedal v faco...

čeprav morm priznat, da sm že razmišljala da bi ga dons poklicala, spet sm jokala,iskala izgorove zanj,upala na preobrat. ampak upam, da bom dost trmasta da ga tokrat res pustim na miru :grosseaugen:

odkar sva bila skupaj sem werjela, da bolšga od njega nebi mogla najdit, zdej pa vidm da tip sploh ni zrel za zvezo!!
vse kar morm zdaj nardit je, pozabt tega otroka pa živet dalje :zwinker:

easier said than done, I guess...
in boli da te ne gane, in boli da jz in ti, ne predstavljava pravljice, kot jo morala bi...
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 04. Sep. 2008 21:15

uf sm se kr v podobni situaciji znasla...samo da mi je se dovolj hitro povedov, da mu ni vec do najine zveze in me popolnoma zlomil...je reku, da ni vec tko zalublen vame kokr na zacetk :( ...ceprov se je to zgodil po enem tednu v zrćah s prjatli...
tally weijl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 27. 7. 2007
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tally weijl » 05. Sep. 2008 0:16

olaa
imam podoben primer. lani decembra sem spoznala fanta ki sem mu očitno že ob prvem srečanju zmešala glavo, no vsaj vedel se je tako. nato so sledili klici, klikanje na msn ampak jaz se z tem nisem toliko ubadala saj sem imela fanta. vendar pa mu je le po 2 mesecih uspelo da sma šla na pijačo. ampak ta večer sem se imela tako lepo da so se najina srečanja začela stopnjevat. to da imam fanta mu nisem skrivala, in to je njega zelo motilo. ga čisto razumem samo če ti kaj ne paše pa se ne rabima dobivat ali ni tako? fanta sem imela rada zato zveze nisem hotela prekiniti. tudi najina srečanja z totim fantom niso bila nič več kot kakšne pijačke, čeprav je vedno napeljeval na to nisem hotela ravno zaradi fanta. vendar me je čisto očaral. tako me je zmedel da sem fanta pustila in se zapletla z njim. bila sem srečna najina srečanja so bila enkratna zdelo se mi da je to to da sem našla fanta svojih sanj, do mene je bil zelo prijazen, pozoren zdelo je da mu pomenim vse, vendar še vedno nisma bila skupaj. nato sem bila en mesec odsotna in sma se videla takoj ko sem prišla nazaj, on je že bil na morju in takrat sem se odpravila k njemu za en teden. ko sem prišla tja je bil zelo vesel, tista noč je bila zelo zanimiva :D :lol: vsaki dan sem bila polna njegovih poljubov in dotikov nakar mi čez 3 dni ni namenil niti enega. ker nisem vedela kaj sem narobe naredila oz. kaj se dogaja z njim sem ga preprosto vprašala. odgovoril mi je da je razmišljal in da mu ni več do tega kaj mama. bila sem v šoku svet se mi je za trenutek podrl, ampak nisem odnehala. vprašanja so z mene kar tekla vednar odogovora ki sem ga hotela slišati ni bilo. odločil se je da me je predolgo čakal, očital mi je tudi kako nisem mogla prej pustiti fanta če mi je bil res tako všeč, začel mi je govorit da je imel za mene čas decembra in ne več zdaj. nič nisem razumela kaj se dogaja še pred 24 urami sma bila oba v objemu drug drugega. ko se pogovor konča reče da gre pod tuš in potem malo dol, sedim na postelji nevem kaj naj rečem, odpravi se v kopalnico ko zaslišim glas prideš poleg in njegov nasmeh na obrazu. nevem ali sanjam ali so bile to le nočne more ne bila je resničnost. nisem se mogla upreti saj ko ga vidim moji metuljčki v trebuhu ponorijo. odpravila sem se v kopalnico in bila deležna polno poljubov, ko sem ga vprašala kaj je bilo tisto prej mi ni več odgovoril, naj pozabim. naslednji dan je bil spet brez njegovih poljubov in objemov nisem več vedela kaj se dogaja. nisem hotela siliti v njega. zvečer sem malo preveč spila in ga tako dobesedno začela napadat kaj si on misli in naj se odloči, tisti dan sma se skregala. zaspala sem z solzami v očeh in se tako tudi zbudila. naslednji dan sem odlšla domov takrat sma si bila že dobra vendar brez poljubov in objemov, ko sem se poslovila je rekel upam da še letos prideš kaj sem k meni( morem povedati da je bil službeno 2 meseca na morju in je imel apartma, kjer sma spala). nisem več vedela kaj bi fant rad enkrat mi pravi da noče met nič več z mano drugič bi rad da spet pridem k njemu. rekla sem samo da se slišima in se bova vse zmenila. zahvalilala sem se mu za to da sem bila lahko pri njemu in odšla polna vprašanj.

ravno danes sem ga klicala pogovarejala sma se čist normalno samo se mi zdi da sm šanse pri njemu izgubila. kaj menite ve?? ali se je fant z mano samo poigral ali je bilo na začetku res kaj več, in mi zdaj to da nisem pustila fanta in izbrala takoj njega kot nekakšno maščevanje?? nevem kaj naj si mislim vendar na njega mislim vsak dan vsako večer preden zaspim nemorem brez nejga. upam da bo kdaj SAMO moj in bo me z poljubi in objemi obdaroval vsak dan ne le takrat ko mu bo.

lep pozdrav in že vnaprej se zahvaljujem vsem ki ste si vzele toliko časa da ste si prebrale mojo zgodbo in mi tudi svetovale.
hvala
funny baby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 23. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a funny baby » 23. Sep. 2008 21:14

Najprej lep pozdrav vsem. Sem v cisto isti situaciji, le da je bila najina zveza lepa skoraj dve leti. Potem pa se je zacelo, da on nima casa in da ga na razumem, da vse gledam v slabi luci. Zdaj pa je tako, ko sem mu rekla, da se jaz takih igric ne grem je imel takoj cas, ze veckrat je bilo tako. Torej, ko sem rekla, da je konec je imel pa takoj cas zame. Sva se dobila, klicala pisala sms-e, maile. Tudi en teden in vcasih vec. Ko pa vidi, da sva stvar poslihtala me spet zacne ignorirat. In tako v krogu...
Ne razumem zakaj se tako rad meni o slabih stvareh, za to ima vedno cas. Ko pa bi jaz rada da se imava lepo pa kar naenkrat spet nima casa.
Vem tudi, da se je isto obnasal do dveh punc, ki jih je imel pred mano. Zal mi je za punce, ki bodo z njim za mano, ker bo verjetno isto.
Se da sploh kako takemu cloveku dopovedati, da ne dela prav?
Naj se povem da sva tako jaz kot on ze starejsa - on 30, jaz malo manj.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 24. Sep. 2008 8:35

dasha! napisal/-a:sploh nevem kaj se dogaja z nim, zmer je bil ful pozorn do mene, mi pošiljal smse za lahko noč, prišel k men tut če sam tko da me vid. teh 6 mescu je blo res najlepših, nikol se nisva prepirala al pa kej.zdej se je use spremenil in še kr ne morem wrjet, da je tak do mene..saj mi še reče, da me ma rad pa da me pogreša ampak jaz pač nimam tega občutka ;(


vem kak se počutiš :/ ampak v takih primerih je najboljše stopit do njega pa ga iskreno vprašat kaj je narobe,..

:wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 24. Sep. 2008 19:14

spet js :)
hotla sm vm sam povedat, da sva se nekak zmenila in pustila vse to za nama. za njegovo obnašanje je bla res kriva njegova familija & ves šit, ki ga je prenašu.sam še zmer werjamem,d a ni blo sam to.sam on pravi da je.

sej je tut zdej dostkrt slabe vole, redkobesedn.in pol je še men težko, k ga gledam takega.samo se trudim potrpet pa ga u bolšo volo spravt. nevem, vsaka stvar povezana z njegovim očetom ga dotouče..sj kar on dela svojmu lastnmu sinu.. :roll: svašta :?

upam, da tut ostale s podobnim težavam rešite svoje zveze :wink:
in boli da te ne gane, in boli da jz in ti, ne predstavljava pravljice, kot jo morala bi...
funny baby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 23. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a funny baby » 24. Sep. 2008 20:15

dasha! napisal/-a:spet js :)
hotla sm vm sam povedat, da sva se nekak zmenila in pustila vse to za nama. za njegovo obnašanje je bla res kriva njegova familija & ves šit, ki ga je prenašu.sam še zmer werjamem,d a ni blo sam to.sam on pravi da je.

sej je tut zdej dostkrt slabe vole, redkobesedn.in pol je še men težko, k ga gledam takega.samo se trudim potrpet pa ga u bolšo volo spravt. nevem, vsaka stvar povezana z njegovim očetom ga dotouče..sj kar on dela svojmu lastnmu sinu.. :roll: svašta :?

upam, da tut ostale s podobnim težavam rešite svoje zveze :wink:


dasha! tvojega nekako razumem, ko ima take probleme doma in ti tudi vsaj pove da ima probleme. Moj pa nic, vedno govori kako nima casa, prej nikoli ni govoril, da nima casa, ce pa ga ze ni imel pa me je vprasal, ce grem z njim uredit stvari. Zdaj pa recimo, ko se kao pobotava mi na koncu se rece naj ga kaj poklicem in mu napisem kaksen sms. Ko ga poklicem pa se ne javi. To razumem, lahko da nima mobitela pri sebi, ampak lahko bi pa potem on mene nazaj poklical ali odg. na sms. Nic. Zakaj zaboga mi potem rece naj ga poklicem?
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 24. Sep. 2008 23:30

funny baby napisal/-a:Najprej lep pozdrav vsem. Sem v cisto isti situaciji, le da je bila najina zveza lepa skoraj dve leti. Potem pa se je zacelo, da on nima casa in da ga na razumem, da vse gledam v slabi luci. Zdaj pa je tako, ko sem mu rekla, da se jaz takih igric ne grem je imel takoj cas, ze veckrat je bilo tako. Torej, ko sem rekla, da je konec je imel pa takoj cas zame. Sva se dobila, klicala pisala sms-e, maile. Tudi en teden in vcasih vec. Ko pa vidi, da sva stvar poslihtala me spet zacne ignorirat. In tako v krogu...
Ne razumem zakaj se tako rad meni o slabih stvareh, za to ima vedno cas. Ko pa bi jaz rada da se imava lepo pa kar naenkrat spet nima casa.


Tip po vsej verjetnosti ni več zainteresiran za tebe - ohladil se je in zadeva zna pripeljati do konca. Prav tako verjetno nekaj skriva oz. zgolj mu ni več da bi vse delil s teboj. V tej situaciji je tako - manj boš silila vanj, manj boš želela stvar popravit - bolje bo za oba ... ampak zakaj se mi dozdeva da ne bo tako :roll: :D :wink:

Zakaj zaboga mi potem rece naj ga poklicem?


Ker meni, da bi ti to rada slišala.
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
DrFreud
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 277
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a DrFreud » 24. Sep. 2008 23:33

dasha! napisal/-a:spet js :)
hotla sm vm sam povedat, da sva se nekak zmenila in pustila vse to za nama. za njegovo obnašanje je bla res kriva njegova familija & ves šit, ki ga je prenašu.sam še zmer werjamem,d a ni blo sam to.sam on pravi da je.


Tudi jaz mu ne bi verjel. Res ne. Če imaš punco, prideš k njij po uteho, se pogovorit o problemih, ne pa da jo zapostavljaš ... Vse skupaj se mi zdi nekako izključujoče ...
Jaz imam vedno prav.Slika
Uporabniški avatar
sweety87
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 383
Na forumu od: 26. 5. 2008
Kraj: pod svobodnim soncem

Neprebrana objavaNapisal/-a sweety87 » 25. Sep. 2008 7:25

DrFreud napisal/-a:
dasha! napisal/-a:spet js :)
hotla sm vm sam povedat, da sva se nekak zmenila in pustila vse to za nama. za njegovo obnašanje je bla res kriva njegova familija & ves šit, ki ga je prenašu.sam še zmer werjamem,d a ni blo sam to.sam on pravi da je.


Tudi jaz mu ne bi verjel. Res ne. Če imaš punco, prideš k njij po uteho, se pogovorit o problemih, ne pa da jo zapostavljaš ... Vse skupaj se mi zdi nekako izključujoče ...


jst mu pa verjamem, ker vsi ne "prebavljamo" težave na enak način.
dasha upam da vama rata to pustit za seboj. pa srečno!!!! :)
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 25. Sep. 2008 10:53

nisem šla vsega brat, ampak glede na prvi post bi rekla da mu preveč težiš in je tega naveličan.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
funny baby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 23. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a funny baby » 25. Sep. 2008 13:58

DrFreud napisal/-a:
funny baby napisal/-a:Najprej lep pozdrav vsem. Sem v cisto isti situaciji, le da je bila najina zveza lepa skoraj dve leti. Potem pa se je zacelo, da on nima casa in da ga na razumem, da vse gledam v slabi luci. Zdaj pa je tako, ko sem mu rekla, da se jaz takih igric ne grem je imel takoj cas, ze veckrat je bilo tako. Torej, ko sem rekla, da je konec je imel pa takoj cas zame. Sva se dobila, klicala pisala sms-e, maile. Tudi en teden in vcasih vec. Ko pa vidi, da sva stvar poslihtala me spet zacne ignorirat. In tako v krogu...
Ne razumem zakaj se tako rad meni o slabih stvareh, za to ima vedno cas. Ko pa bi jaz rada da se imava lepo pa kar naenkrat spet nima casa.


Tip po vsej verjetnosti ni več zainteresiran za tebe - ohladil se je in zadeva zna pripeljati do konca. Prav tako verjetno nekaj skriva oz. zgolj mu ni več da bi vse delil s teboj. V tej situaciji je tako - manj boš silila vanj, manj boš želela stvar popravit - bolje bo za oba ... ampak zakaj se mi dozdeva da ne bo tako :roll: :D :wink:

Zakaj zaboga mi potem rece naj ga poklicem?


Ker meni, da bi ti to rada slišala.


Nop, jaz bi rada slisala resnico. Se ko je bilo med nama vse ok sva si rekla, da si vedno vse poveva po resnici.
Kako naj jaz vem, da on hoce konec, recimo, ce tega ne pove direkt? A so res tipi tok zabiti, da ne znajo rect da je konec, ce hocejo konec? Tako se to lahko vlece v nedogled. Ne razumem kako moskim to ne zacne presedat, to pretvarjanje? Saj ce logicno pogledas so oni na slabsem, oni se morajo pretvarjati. Samo ne vem kako se jim da. Saj lahko jaz recem, da je konec ampak v tem primeru bo on vedno prisel nazaj pa me skoraj prosil naj ostanem. Ce pa nic ne recem pa je tako kot da me ne pozna. Ali pa ga ze skoraj pozabim pa pride nazaj in odpre vse spomine...
dog
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a dog » 24. Feb. 2016 9:52

no ja...tudi jaz imam vprasanje in prosim da mi čim bolj hitro odgovorite :!: jaz imam problem mam fanta dopisujema si prek Facebooka in si dopisuje tut z eno punco ona punca pa ma skos neke objave na zidu in sem zelo ljubosumna...ker je nekam šov in je na počitnicah jim vzamejo telefone mi je reko da jim vzemejo telefone že ob 20:00 in je šel dol iz Facebooka potem pa ob 22:00 je bil spet gor ko sem mu pisala je samo pogledav in nič napisal no pisal je potem pa je dol zbrisal pa nič ni blo nazaj no zvečer mi bo spet kaj napisal ampak jaz ne prenesem laganja :!:
moje vprašanje je to :?: :arrow: ali bi mogla bit ljubosumna na punco ki si z njo ves čas piše in ona objavla na njegov zid nekaj :arrow: in ali mislite da mi laže in kaj naj naredim :?: :?:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov