fant me ignorira...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
black
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a black » 02. Avg. 2008 18:46

emkica napisal/-a:ha to mi zveni k tip, k nima jajc, da bi ti konc dal...pol pa dela same slabe stvari, da bi mu ti dala konc...da nebi on izpadu svinja..tipično za moške


Če bi ji dal takoj konc, bi izpadu svinja, ker ji je dal konc.

Ko mu bi dala sama konc, bi še vedno izpadal svinja, ker nima jajc, da bi sam dal konc in se je zato obnašal kot otrok te tedne.

Sam sem tako nekje 90% svinja in pa 10% svinja, za skupni seštevek okroglih 100%.

Drugač pa taktika izogibanja je verjetno bolj psihološka - če bi te pogrešal, bi videl, da mu kar nekaj pomeniš s posledico, da boš mal jezna nanj, kar je pa bolj primerno, ko-če ugotovi, da mu ni več do tebe in bi bilo med vama konec. Se prav, tip na koncu dobi tisto kar hoče, kar potrjuje teorijo svinje, katero postavljaš :)
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 02. Avg. 2008 19:17

ko tip začne ignorirat to ne pelje nikamor... ponavadi je to zarad slabe vesti ker je kej nardil narobe, al pa kej noče povedat... pa je njemu lažje enostavno odklopit... pa se delat, da ne obstajaš...punce smo pa ponavadi take, da hočmo prit stvarem do dna, pa tut če se zarad tega "ne cenimo"... pa težimo dokler ne dosežemo svoje...

s tem, da pr men bi se končalo pri enem tretjem klicu/sms/msn(to je moja meja ko folku že začnem tok presedat, da večinoma popustijo in nehajo ignorirat... :twisted: ) pol pa bi bil iz moje strani tut ignor... ker bi se mi zdelo neumno tok prosit za en pof**** pogovor...
LOVE hurts
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 02. Avg. 2008 19:32

jap...moski znajo....sam ucasih se pa tud zajebajo...se mi je zgodil, da sem v sluzbi pozabila mobi za cez vikendi in nisem vedla njegove stevilke...in sva bla zmenjena da se dobiva na eni zurki...in nisem mogla it in mu nisem mogla sporocit...potem sva se pa slucajno srecala u nedeljo pa me je kr mislu ignorirat...pa meni nic jasno...je pa blo to, da je biu na tisti zurki z drugo in je mislu, da se mu ne oglasim na telefon, ker sem ga vidla z njo...se je kar sam izdav :D
Uporabniški avatar
pebbles
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 13. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pebbles » 02. Avg. 2008 20:54

Men se tud zdi da on hoče konc, sam čaka da ti poveš,
pa jaz ga tud na tvojem mestu nebi biti en dan trpela,
ker če ma probleme doma, se ponavadi obrneš na partnerja po tolažbo
on pa tud tega ni nardil, raj gre s frendi kampirat...

pa to, da ga ne kličeš, da čakaš da on tebe pokliče je pa tud
bedarija, ker pol se lah zgodi da da te bo po enem tednu poklical,
in ti se mu boš vrnila, in pol bo vidu da lah manipulira in te pokliče
ko njemu zapaše in bo to skoz delu... jst bi ga odpikala, al bi mu pa postavla
ultimat: al se spremeni al greva pa lah takoj narazen!!!

to je od mene... upam da se bo pr teb vse uredil
Uporabniški avatar
cherrypie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cherrypie » 02. Avg. 2008 23:24

jah...jaz sem trenutno v precej podobni situaciji. samo da sem jaz kr sama od sebe nehala zdele se ukvarjat z njim, ker me je vse minil. če pa človek tud ni tok da bi sam poklicu pol pa nič. sam je pa res, da je blo pr meni že prej bol tko čudno vse skup.
No, honestly, I am dumb. Most of the time I'm playing smart
Uporabniški avatar
tejchaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 13. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tejchaaa » 03. Avg. 2008 15:29

ignoreraj ga nazaj :twisted:
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 03. Avg. 2008 15:39

dasha! a bi seznalna radovedneže kko gre ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 03. Avg. 2008 17:56

se mi zdi da z vsakim dnevom slabš.
kot sem že powedala mi je v petk napisu sms, če bi se lahk u suboto widla.
naslednji dan mi napiše, da je šel z mt v rimske toplice in da ne ve, gdaj pride domov :roll: pa me potem tisti dan ni nič poklical, itak pa tut js nism mela časa pol.
dons se tut nisva nič slišala, sam widla sem na msnju da je v ljubljani.js sem šla pa na bazen s frendicam, da sem se zamotla pa mau razvedrila.

se mi zdi da ga loh čakam v nedogled pa me ne bo poklical...
js pa tut nebom njega. neglede na to kok ga mam rada, pa kok bi rada da bi blo kot je blo, ste mi ve, cosmo bejbe :D , dale mislt, da se tko kot se on obnaša do mene,pač ne obnaša do nekoga, ki naj bi ga imel rad.

čeprav po drugi strani, je pa neumno da se oba neki sprenevedava, in bi blo bolš da bi se pogovorila, sam mam občutek da njemu ni do tega.

tut če se vse to uredi ( čeprav zelo dvomim :frown: ) se pogovoriva in se mi on opraviči in vse, nevem če bo najin odnos še kdaj tak kot je bil. ker takih stvari, js ne pozabm zlahka in bom mela vedno tisti strah, kaj če me spet kar naenkrt začne ignorerat...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 03. Avg. 2008 18:34

Joooj, ta tvoja situacija ne bo očitno nikoli bla boljša. :/ Jz ti predlagam, da se res dobista in se zmenita enkrat za vselej.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 03. Avg. 2008 18:42

pozabla sm oment, da grem v sredo v grčijo za en teden in bi do takrat res rada razčistla tole! ali naj pustim tako kot je, pa se zmeniva ko pridem domov? :?
Uporabniški avatar
black
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 18. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a black » 03. Avg. 2008 18:44

dasha! napisal/-a:pozabla sm oment, da grem v sredo v grčijo za en teden in bi do takrat res rada razčistla tole! ali naj pustim tako kot je, pa se zmeniva ko pridem domov? :?


Uživaj v grčiji :)
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 03. Avg. 2008 18:47

black napisal/-a:
dasha! napisal/-a:pozabla sm oment, da grem v sredo v grčijo za en teden in bi do takrat res rada razčistla tole! ali naj pustim tako kot je, pa se zmeniva ko pridem domov? :?


Uživaj v grčiji :)


Se strinjam totalno ! :lach:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 03. Avg. 2008 19:18

Hmm če mal premislim..sm se js do enga bivšga dost podobn obnašala. Bil mi je všeč pa mela sm ga rada, nism ga hotla pustiti ker bi blo njemu bed, men pa tut..sam sm vedla da ne morm bit več z njim ker sm čutla da to ni to kar js hočm od zveze. In sm se počas oddaljila od njega-nism mela več časa da bi se vidla, napletla sm cele zgodbice zaka sm tk zlo zaposlena, ko me je poklicu sm zmeri mela kak glup izgovor zaka se ne morm menit z njim ipd. Pol čez kaka 2 tedna je začel okol razlagat da nisma več skup :zustimm:
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 04. Avg. 2008 7:40

včeraj mi je spet napisal sms, da mu je žal ker ga ni nč doma,da ma doma probleme, da se je fotr preseliu v ljubljano, in da oba ( fotr in mt) hočta, da je on čimveč z njima, zato se kregata.plus tega skor cele dneve dela, in da naj potrpim še en tedn, pol ma pa konc šihta. pa da bo pol lahk skos pr men... pa da upa da nism jezna, pa da me ma rad za zmeri

:)


sam nečesa ne razumem.a on res misli, da je vse ok med nama, da js nism nič jezna in se nič ne sekiram, ker se nič ne slišva usaj?! :gruebel:
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 04. Avg. 2008 14:22

Lahko bi celo tako razumel, da je vse OK. Koliko pa je sploh star ? Ker če je polnoleten, mislim, da bi lahko staršem postavil neke meje kolikokrat in kdaj bo z njimi. Če pa ni, je pa situacija drugačna. :freak:
In kako se ti sedaj počuti ? Kaj misliš o vsem skupaj ?
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov