fant me ignorira...

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 02. Avg. 2008 9:42

Če ma res kake hude probleme doma, je čist možn da to mal pripomore k njegovemu obnašanju. Ampak dvomim da je sam to krivo. Če se s teb zarat tega noče/ne more dobit, je mal čudn da kampirat pa gre. Mislim da njegovo obnašanje ne pomeni nujno da te vara, mogoč mu sam zle ne paše bit s teb. Sej ne morš pričakovat da bo v zvezi skoz vse z rožicami postlano, vsak par ma svoje probleme in vsak tip svoj prav :D Bi ga pa js na tvojem mestu nehala klicat pa pisat, pa čeprav vem da je to težk nardit če maš nekoga rad in če se je tko hitr vse spremenil. Če mu je (še) kej do tebe te bo že sam tut kej nardil-sicer ti je pa tko pisal če bi se lahk dobila dons..poskusta se na lep način zmenit. Pa velik sreče :flower:
Freedom is just another word for nothing left to lose..
Uporabniški avatar
Agape
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Agape » 02. Avg. 2008 10:04

Mogoče pa še ni za resno zvezo.
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 02. Avg. 2008 10:35

ha to mi zveni k tip, k nima jajc, da bi ti konc dal...pol pa dela same slabe stvari, da bi mu ti dala konc...da nebi on izpadu svinja..tipično za moške
Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 02. Avg. 2008 10:52

ja mam js tut čezdali bolj tak občutek ;(
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 02. Avg. 2008 11:18

če ti je napisal, da če se lahko dobita...pojdi. In ga postavi pred ultimat: ali ti pove kaj je narobe in probata to rešit....ali pa je konec. Pa boš že s tem videla kakšna bo reakcija in ti že to lahko dosti pove.
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
MaLicKa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MaLicKa* » 02. Avg. 2008 13:18

pri meni je blo isto, na koncu mi pove, da me še ima "rad" ampak ne more bit več skupaj z mano :) bedaki dedji :D lahko da tvoj ni takšen.. smao primer je :)
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 02. Avg. 2008 13:28

Glej čist možno je,da če ima doma probleme kot si rekla,da se mu zdaj pač enostavno ne da še ukvarjat s tabo. da pač rajši kam gre (morje,kampiranje),da pozabi na probleme in je to to. seveda dela na napačen način. zdaj če se dobita,mu povej kaj čutiš kaj se ti zdi, in boš vidla.drugega ni. mogoče čuti pritisk tudi s tvoje strani,in je zato takšen.
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 02. Avg. 2008 13:55

jst bi rekla,da si mu po domače povedano "dol padla",ker se obnaša res idiotsko. očitno ne ve kaj hoče,če sploh kaj hoče
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 02. Avg. 2008 14:08

Mogoče bi si pa mogla vzet mal časa frej...pa naj dobr razmisle kaj hoče in če želi še ostati s tabo ti dovguje opravičilo,razlago, zagotovilo, da tega ne bo več naredil... :wink:
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 02. Avg. 2008 14:08

Najprej nej ti povem, da je vsak tip prve pol leta največji srčk in se ti najbolj posveča. Pol pa že mal začne pogrešat svojo družbo in se vrača nazaj. Zdj pa sploh če ma take frende da nimajo resnih punc pol nastane še večji problem ker mogoče tip mal pade v dilemo če je prpravlen na resno zvezo in pol rab nekj časa zase da to mal premisl in se prepriča.
Ker pravš da ma probleme z družino je to še večji psihičn napor za njega in pomojm res ne rab da ga še ti tko živciraš. Mal ga pust na miru nej mal zadiha ne ga klicat. Počakej da te bo on. Pa čeprou boš mogla na klic čakat en tedn. Takrt boš sama vidla da k te bo začeu ful pogreešat da te bo poklicou in tut teb bo to sedl ker boš vidla da nisi edina v zvezi ki se trudš da bi se vsaj mal vidla pa slišala pa da boš vidla da nisi edina k koga pogreša.
Nikol pa ne spust svojga ponosa. Če boš vedla da maš ti prou, vztrajej pr tem in mu ne popuščej. Ne klič ga in se mu ne opraičuj za stvari ki jih on dela narobe! Ker če boš to začela delat se bo on tega navadu in te bo zmerj kriviu za vsako stvar k se bota skregala in s tem boš počas dojela da te tut spoštuje ne več. Ne tebe niti tvojga mnenja. Morš bit fuuuul močna, samozavestna pa prepričana v svoje mišljenje.
Res ti rečm da samo ne pust tega da bo hodu po teb, ker takrt k bo to začeu delat, ga boš težko navadla na to da boš dobila njegov spoštovanje.
Sama sm bla v podobni situaciji in vrjem da je blo iz dneva v dan težje dokler nism dojela da morm js neki zase narest, da ne smem popuščat, ker sm bla sama na konc čist brez energije, volje do česarkoli. Edin kr sm še počela sm doma sedela, jokala, ga čakala če bo mogoče pršu, on pa je veselo hodu okrog s frendi.
Pol sm pa spoznala eno žensko k mi je ful pomagala s tega vn, k mi je ful nasvetou dala. In sm tut sama začela vn hodt, tko da je vidu da ne mislm več samo njega čakat.
Od takrt se je ful spremenu, se oba ful spoštujeva, se mava rada in se mava zaenkrat nasploh super.

Upam da boš rešila svoje probleme pa upam da ti je to kej pomagal, ker vem da se ta moment grozn počutš.
Upam da nism zdj tole zafilozofirala preveč.
Držim pesti zate pol pa sporoč kako se je izšlo.
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 02. Avg. 2008 14:09

Dasha!,oprosti,ampak meni se zdi,da ga čisto preveč kličeš :(
Pravzaprav,v vsem tvoje postu,zaznam težave le pri tebi,majhen del pri njem.
Opisala si ga zelo lepo-je prijazen,nebi te varal,se vedno opraviči,ampak zdi se mi,da je izgubil interes do punce,ki ga ves čas kliče po telefonu in zahteva od njega pojasnila,zakaj ni pisal,klical,predvidevam,da odkrito pokažeš tudi slabo voljo in razočaranje nad njim.
Te povsem razumem,ampak glede na to,da sta najbrž mlada,mu pusti nekaj časa tudi zase.Če ga rabi več,kot se tebi zdi sprejemljivo,se boš pač morala posloviti,nikar pa od njega ne zahtevaj,da počne nekaj kar mu ni všeč,še posebej ne pričakuj,da bo to naredil zato,da ne boš slabe volje.
Upam,da ni prepozno za vaju.Pokaži,da ga imaš rada,čas ko je odsoten,pa izkoristi za stvari,ki jih rada počneš.Pokaži mu,da znaš uživati tudi,ko nista skupaj. :wink:
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 02. Avg. 2008 17:17

študentka20 napisal/-a:Glej čist možno je,da če ima doma probleme kot si rekla,da se mu zdaj pač enostavno ne da še ukvarjat s tabo. da pač rajši kam gre (morje,kampiranje),da pozabi na probleme in je to to. seveda dela na napačen način. zdaj če se dobita,mu povej kaj čutiš kaj se ti zdi, in boš vidla.drugega ni. mogoče čuti pritisk tudi s tvoje strani,in je zato takšen.


ja to nebi smel biot problem...družinski problemi namreč. Vsaj pri nama ni, ker če je res zaupanje v nekem odnosu si povesta vse med sabo in drug drugega spodbujata. Moj mi vse pove, kar se tiče problemov z njegovo družino in me zaradi tega ne pušča v temi, oz. da bi pozabil name.
Uporabniški avatar
študentka20
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 553
Na forumu od: 10. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a študentka20 » 02. Avg. 2008 17:37

emkica napisal/-a:
ja to nebi smel biot problem...družinski problemi namreč. Vsaj pri nama ni, ker če je res zaupanje v nekem odnosu si povesta vse med sabo in drug drugega spodbujata. Moj mi vse pove, kar se tiče problemov z njegovo družino in me zaradi tega ne pušča v temi, oz. da bi pozabil name.


ja sam vsak človek je drugačen,in vsak drugače odreagira. lahko da je on takšen,da se zapira vase in ko ima družinske težave noče vedet za nobenega,razen za to da gre čim prej proč od familije. ali pa preprosto res nima jajc za konec!
življenje je igra,igraj jo,
življenje je izziv,sprejmi ga,
življenje je iskanje,razišči ga,
življenje so sanje,uresniči jih. (sai baba)
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 02. Avg. 2008 17:48

emkica napisal/-a:ha to mi zveni k tip, k nima jajc, da bi ti konc dal...pol pa dela same slabe stvari, da bi mu ti dala konc...da nebi on izpadu svinja..tipično za moške


ja res tipično. se je tud meni že zgodilo na žalost. res sm bla čis brez ponosa. na koncu me je pa itak on pustu in še obrnu vse tko kot da sm jz kriva za vse...
upam da pri tebi ne bo tko, čeprou mam bol slab občutek. :( ker mi je to ful znana zgodba. ne se mu pustit da tko s tabo dela. drži se
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 02. Avg. 2008 18:27

dasha!

Jz mislim, da to kar ti dela tvoj fant sploh ni lepo od njega. In na tvojem mestu bi ga posedla na stou, zavezala, če bi trebalo in se pogovorila z nim zakaj je tak, ker nek razlog mora bit.
Ampak tud ti si se mi zazdela na trenutek malo preveč vsiljiva s konstantnim klicanjem.

Pogovorta se in če se bo nadaljevalo to njegovo obnašanje, ga kr lepo odjebi, ker to že ni fant s takim obnašanjem. :/

Srečno!
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov