Fant in čudna facebook sporočila

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 20. Avg. 2015 22:15

Katy in hayley - ko vidiš takšen neumen komentar kot je tale nad mano človeka mini razlagati stvari dalje. :rolleyes: Kot da ni situacija že tako bedna, se potem najde neka uporabnica, ki ima namen samo provocirati. Tako da nima smisla razlagati stvari dalje.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 21. Avg. 2015 16:18

Potem drugič tudi nima smisla odpreti teme, če ti niso všeč iskreni komentarji :rolleyes:
Vedno iste zgodbe na tem forumu ej, samo čakam potem čez par mesecev kakšno izpoved o varanju v priznam da.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2015 17:52

Meni se glede na Nellein odziv zdi, da je bilo nekaj podobnega kot je MarijaNana napisala.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Avg. 2015 18:11

Sem istega mnenja, da ji je nekaj natvezil, zdaj ga brani in zato ne želi povedati razpleta. Sem pa mojega vprašala za moško mnenje in pravi, da če ni v rednih kontaktih tudi izven fb(da nista prijatelja), da želi spet malo zabluziti, sploh zaradi tega, ker ti za pogovor in možno kavo ni povedal.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 21. Avg. 2015 18:36

Ja, najlažje je biti pameten preko foruma. :wink:

Fanta sem pustila. Pa ne zato, ker me je strah, da bi me prevaral, ampak ker zahtevam iskrenost pri vseh straneh in mi je laganje ena izmed najbolj podlih stvari v zvezi. Če sem sama 100 % iskrena, želim tudi to nazaj. Zaupanje pa sem izgubila in mislim, da nikoli ne bi bilo več enako.

Sva pa ostala prijatelja (ja, kolikor je to možno seveda) in ni zamer, ker sva razčistila. On se je sicer opravičeval in se želel narediti kar se da nedolžnega (v smislu ''saj to ni nič takega''), ampak je na koncu priznal, da je storil napako.

No, toliko o ''lubi bubiju''. :rolleyes:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Avg. 2015 18:43

Ne rabiš tega vzeti kot provokacijo. To je le zgledal kot primer 3/4 uporabnic, ki se pridejo potožit, potem pa se potegnejo vase in potrpijo, čeprav jim načeloma ni do tega.
The world is as you are.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 21. Avg. 2015 21:21

Mja. Okej ... če ti ustreza tako 'reševanje problemov', samo meni je pa to vseeno malo preveč radikalno. Ej, zapuščam te, ker si se pogovarjal s punco, s katero si se nekoč lupčkal po intimnih predelih. Hm.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 21. Avg. 2015 21:28

Na prejšnji strani si pisala o tem, kako mu je ziher oprostila, češ kakšna naivna trapa, zdaj pa se zdi to preveč radikalno? :lol: Am kaaaj? :rolleyes:

Če ga je pustila, je že verjetno začutila, da ni vreden zaupanja. Lahko da je bila še kakšna druga stvar v preteklosti, ki je dodatno podkrepila to odločitev. :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 22. Avg. 2015 15:20

^^ Verjetno je kaj med tema dvema skrajnostma, a ne?
kierary
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 26. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kierary » 29. Avg. 2015 13:59

Kaj pa menite na to, da se fant dopisuje prek fb sporočil z dekletom, s katerim sta se nedolgo nazaj spoznala. Pa ne samo, kako si in kaj delaš, temveč se med seboj tudi hecata in obnavljata spomine ne določene dogodke, na katerih so bili skupaj. Poleg tega je to dekle ne dolgo nazaj svojega fanta pustila in se mi zdi, da noče, da bi bila samo prijatelja. Fant mi že reče, da ima rad samo mene, vendar se zadnje čase (sicer zaradi njegovega dela v gostinstvu) bolj po redko vidiva, vendar ima še vseeno čas, da tej punci odpiše. Sploh ne vem kaj naj si mislim :/
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 29. Avg. 2015 15:44

Mislim, da to kaže na to, da se je v punco bodisi zaljubil, bodisi ga privlači in bi rad imel (samo) seksualno razmerje z njo, bodisi ga vajino razmerje dolgočasi, bodisi je začutil, da mu zgolj odgovarja pogovor z njo ... KOliko se pa s teboj pogovarja? Primerljivo? Meni je ta situacija sumljiva in mi ne bi ustrezala.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Avg. 2015 16:04

Najbolje,da mu kar poveš, da te to moti in potem razčistita. Zdaj odvisno tudi koliko so ti pogovori dolgi, pogosti.. Če niso tako pogosti mogoče ni nič takšnega.. Kaj pa vajin sex štima, je dovolj pogost (za tvoje kriterije), tudi to ti marsikaj pove.. Lahko mu za foro začneš še ti ko se ne vidita pisat kakšna bolj 'naughty' sporočilca, če mu že ne. Mogoče mu pa samo malo manjka pozornosti, če se bolj poredko videvata..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Avg. 2015 16:25

Če sta samo prijatelja in se malo hecata to mene ne bi motilo.

Če pa je začel tebe 'zanemarjati' in ima več časa za njo kot za tebe (da tebi ne odpisuje, njej pa ja) je pa čas za alarm.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 29. Avg. 2015 19:32

Meni je ''sumljivo'' vsako novo poznanstvo, ki postane zelo intenzivno. Mi tudi nikakor ne bi bilo prav, da gre moj fant ven, spozna tam neko punco in začne z njo furat nek prijateljski odnos in celo obujat prijetne spomine na skupna doživetja. W00t?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Avg. 2015 19:44

Ma ja če postane zelo intenzivno že,ampak saj ta punca ni napisala ali je postalo zelo intenzivno. Mogoče so ta sporočila samo tu pa tam. Pa tudi odvisno al je to neka oseba, s katero se družijo tudi prijatelji ali družina fanta ali kar neka nova.. Če ima fant samo prijateljstva, brez kakšnega nenadnega intenzivnega druženja mi je še ok.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]