Fant in njegove "prijateljice"

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 07. Avg. 2008 11:39

Mah jaz poznam od prjatla geslo za mejl pa se za druge stvari pa od bivsega (k sm zihr da ni sel menjat) pa nikol ampak nikol tega gesla nism uporabla, razen ko me je on prosu da nej pogledam neki k ni mogu do mejla.
Pač ok, si pogledala in ti neki ni všeč...pač ne vem kakšen odnos mata onadva, ne vem kok časa se poznata itd. A se on kej drgač obnaša al karkol..tle je ene miljon faktorjev.
Ne vem vprašaj ga kako kej TaPaTa dotična gospodična pa pol boš vidla kakšen je odgovor..
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 07. Avg. 2008 12:06

cvetkaaa napisal/-a:Resnice, da vohuniš za njim najbrž ne bo vesel. Spomniti se moraš drugo taktiko. Pošlji mu kakšen lep mail, nato pa reci naj ga gre pogledat. ti bodi zraven!

Ja najboljš. Se je treba it neke skrivalnice, taktiziranja, da lahko zveza funkcionira? Naj sprejme odgovornost in naj mu prizna, da je brskala.

Sicer pa, mogoče ti pa fant ni povedal, ker je predvideval, da boš zagnala paniko, ker si dopisuje z neko punco. :wink:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 07. Avg. 2008 12:35

Tudi jaz poznam fantovo geslo (pa tudi on mojega) pa nikoli ne izkoristim tega. Zakaj poznava geslo drug drugega? Ker pač večkrat pride do situacije, ko on (ali jaz) nima(va) v bližini interneta, nujno pa bi moral pogledati določen mail. Koga bo potem prosil, da mu pogleda to in to, če ne mene? Ni to nikakršno merilo tistega splošnega zaupanja, ki mora biti med partnerjema, ampak le ena praktična zadeva, da imaš nekoga, ki lahko neko zadevo opravi namesto tebe. Če ne bi vedela njegovega gesla - se ne bi pretrgala in bi to vrsto zasebnosti spoštovala.

Da bi kar tako, iz dolgočasja brskala po njegovem mailboxu? Morala mi ne da. Ne rečem, če bi pomotoma ošvrknila mail osebe (medtem, ko bi iskala tistega "ta pomembnega" za katerega mi je dal napotek), za katero bi bila prepričana, da je ni več v njegovem življenju - tista nejevernost bi me pomoje prisilila, da grem pošnofljat njen mail. Torej v tem primeru te nima(mo) česa obtoževati. Grdo je res samo (?) to, da si se iz dolgočasja spravila brskat po njegovi pošti. Tega jaz ne bi tolerirala pa če si odkrila še ne vem kako hujši njegov greh. Poleg tega pa... Dobro veš, kako drugače lahko zvenijo sms.i, maili in podobne napisane stvari - vsak si jih zna interpretirat čisto po svoje (ampak kot praviš v vsebini itak ni bilo nič takega - zmotilo te je samo to, da nisi vedela, da sta bila v stiku).

Kot so že punce pred mano rekle - fant ne bo navdušen in ja... Če se misliš s tem obremenjevat, se obremenjuj še naprej in bodi tiho, če pa želiš rešit zadevo, jo reši korektno - priznaj, kar si storila in ga povprašaj po tej njegovi sosedi. Simple, kaj?
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 07. Avg. 2008 13:54

cvetkaaa napisal/-a:Pomoje, da brez potrebe delaš paniko. Če se z eno dopisuje to nič ne pomeni. Tudi jaz imam fanta, ampak imam vseeno kar nekaj kolegov s katerimi se dopisujem. Gre zgolj za dopisovanje, prijateljstvo, ki je bilo sklenjeno že pred tem, ko sem začela hodit s fantom. Res ne vem zakaj bi potem, ko sem spoznala fanta morala s prijatelji pretrgati vse vezi.
Je pa res, da pred fantom nič ne skrivam, ker nimam razloga za to, tako da fant ve za moja prijateljstva.

Resnice, da vohuniš za njim najbrž ne bo vesel. Spomniti se moraš drugo taktiko. Pošlji mu kakšen lep mail, nato pa reci naj ga gre pogledat. ti bodi zraven!


Nardila sm prav to kar si rekla, samo da nisma bila pri računalniku, ko sm mu to omenla. Sm mu rekla nj gre pogledat, pa j reku d bo pol sam pogledu... sm pol še 1x probala pa ni hotu. Pol pa nism hotla prevč drezat da ne bi kj pošinu... :(
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 07. Avg. 2008 13:59

Najprej je najbolj kr nrdiš da se pogovriš z njim. Lahko gresta tut skupej na comp in skoz vse njegove in njene maile.
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 07. Avg. 2008 14:01

kiny napisal/-a:Najprej je najbolj kr nrdiš da se pogovriš z njim. Lahko gresta tut skupej na comp in skoz vse njegove in njene maile.


Ja kako? Zdaj bo pomoje bol težko, ker je odkril, da lohk gdaj kj vidm in bo vse maile lepo zbrisau
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 07. Avg. 2008 14:19

Kaj pa če bi bila tuk iskrena, da bi mu povedala po resnici? Ali je to tako težko? :wink:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 07. Avg. 2008 14:31

Zdj sm se pa še neki spomnla... neki časa nazaj sva šla mimo njene hiše (ker vem kje je doma) in mi je tip reku če nardima en ovink po bližnici pa vem, da je dalša pot. Ona je pa velikrat pred hišo zunaj, torej ni hotu da naju vidi skupaj. Groza me je...
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 07. Avg. 2008 14:41

Kaj ti delaš še s tem fantom ? Če te skriva pred " kolegico" pol najbrž ne štima use, a ?
Usedta se. Ti mu povej, da si mu čekirala mejle in da si vidla kaj je pisu. Povej, da te je prizadelo in da ne veš kaj si mislit.
Počaki, da ti pove svojo stran zgodbe in če bo debilna pač končaj zgodbo. Vem, da je lažje rečt kot pa nardit in zravn pametovat.
Point usega je, sama bom mogla rešit tvoj oz. vajin problem. Ne pa mi na forumu. Slika
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 07. Avg. 2008 14:42

Ti si pa res drama queen, ej. Malo se pomiri, ne sklepaj prehitro, pa se raje pogovori z njim.

Ene babe so pa tudi smotane ... Noge dajo brez problema narazen, ko je pa treba usta odpret ...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 07. Avg. 2008 15:39

p!ka napisal/-a:Kaj ti delaš še s tem fantom ? Če te skriva pred " kolegico" pol najbrž ne štima use, a ?

Tole je itak brez utemeljitve. Bi bilo vprašanje "kaj počneš še s tem fantom, če se ne upaš pogovorit o tej stvari z njim?" bolj na mestu... Na koncu vsega pa sploh ni treba ob vsaki najmanjši napakici kričat o tem, kakšna žrtev si (nedoločnik!) in končevat z zvezo.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 07. Avg. 2008 15:47

iluzija napisal/-a:
p!ka napisal/-a:Kaj ti delaš še s tem fantom ? Če te skriva pred " kolegico" pol najbrž ne štima use, a ?

Tole je itak brez utemeljitve. Bi bilo vprašanje "kaj počneš še s tem fantom, če se ne upaš pogovorit o tej stvari z njim?" bolj na mestu... Na koncu vsega pa sploh ni treba ob vsaki najmanjši napakici kričat o tem, kakšna žrtev si (nedoločnik!) in končevat z zvezo.


Meni bi blo sumljivo,da me Moj ne bi hotu predstavit kolegici. Sm res malce bolj ljubosumne narave in mogoče se mi zato zdi že to čas za alarm. :nixweiss:
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 07. Avg. 2008 15:53

p!ka napisal/-a:
iluzija napisal/-a:
p!ka napisal/-a:Kaj ti delaš še s tem fantom ? Če te skriva pred " kolegico" pol najbrž ne štima use, a ?

Tole je itak brez utemeljitve. Bi bilo vprašanje "kaj počneš še s tem fantom, če se ne upaš pogovorit o tej stvari z njim?" bolj na mestu... Na koncu vsega pa sploh ni treba ob vsaki najmanjši napakici kričat o tem, kakšna žrtev si (nedoločnik!) in končevat z zvezo.


Meni bi blo sumljivo,da me Moj ne bi hotu predstavit kolegici. Sm res malce bolj ljubosumne narave in mogoče se mi zato zdi že to čas za alarm. :nixweiss:

Seveda je čudno, če te tip noče predstavit kolegici, ampak avtorica teme itak ne ve zagotovo zakaj je takrat ni peljal mimo njene hiše... Sklepat nekaj tja v tri krasne brez podlage pač ne smeš :) .
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 07. Avg. 2008 16:04

iluzija napisal/-a:
p!ka napisal/-a:
iluzija napisal/-a:
p!ka napisal/-a:Kaj ti delaš še s tem fantom ? Če te skriva pred " kolegico" pol najbrž ne štima use, a ?

Tole je itak brez utemeljitve. Bi bilo vprašanje "kaj počneš še s tem fantom, če se ne upaš pogovorit o tej stvari z njim?" bolj na mestu... Na koncu vsega pa sploh ni treba ob vsaki najmanjši napakici kričat o tem, kakšna žrtev si (nedoločnik!) in končevat z zvezo.


Meni bi blo sumljivo,da me Moj ne bi hotu predstavit kolegici. Sm res malce bolj ljubosumne narave in mogoče se mi zato zdi že to čas za alarm. :nixweiss:

Seveda je čudno, če te tip noče predstavit kolegici, ampak avtorica teme itak ne ve zagotovo zakaj je takrat ni peljal mimo njene hiše... Sklepat nekaj tja v tri krasne brez podlage pač ne smeš :) .


Nič ne sklepam, ampak vem, da sva šla zaradi nje po drugi poti. Ker ponavadi grema skoz po tisti, zdj pa kr naenkrt po drugi!
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 07. Avg. 2008 16:59

lolika11 napisal/-a:Nič ne sklepam, ampak vem, da sva šla zaradi nje po drugi poti. Ker ponavadi grema skoz po tisti, zdj pa kr naenkrt po drugi!

A prej te je pa skoz lahko vozil tam mimo? Se ni bal, da bi se vidve srečali?

No, kakorkoli... Pogovor?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov