Želim nasvet, ker sem se izgubil nekje v osončju

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 07. Jul. 2014 16:15

Uf, soncim se dost, ne skrbet.

Pa brez zamere, ampak to pridigo sem ze nestetokrat slisal.

Izbral sem si tak nacin zivljenja in takle mamo. Ima pac pozitivne in slabe lastnosti :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jul. 2014 16:39

sej obstaja ful asocialnih žensk, nekje se boste že našli :D
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 07. Jul. 2014 18:01

@wasd:
itak da ne boš šel kar z eno, ki ti neustreza. :) Vsaj veš kaj hočeš in od tega ne odstopaš, kar je dobro. :) Boš pa že prej ali slej našel eno, ki ti sigurno bo ustrezala. ;) Tudi če si asocialen. Bo pa ena do tebe pristopila, pa bo :P
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 07. Jul. 2014 19:01

za vsakega se najde sorodna duša, ampak res pa je da popolnoma brez vsake iniciative iz tvoje strani ni šanse, da kaj najdeš. Že da si asocialn, samo če tak ne maraš ljudi okoli sebe pol ne bi želel met punce tak, da si socialen, samo malo težje ti bo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 09. Jul. 2014 19:29

Nikoli nisem rekel, da ne maram ljudi okoli sebe. Itak pa ne cepim samo notri in imam tudi postranske dejavnosti.

Neko prisilno socializiranje, samo za namene spoznavanja partnerja, mi je pa ena izmed vecjih neumnosti, ki bi jih lahko pocel.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3501
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Jul. 2014 11:05

trust napisal/-a:
wasd napisal/-a:Eh, enako.

Pa en izgovor, drug izgovor itd. itd.

Ok, adijo.

PC bo vedno za, ko si bos hotel ogledat kak film ali odspilat kako igro.


Točno to! :)



To ni noben izgovor/opravičilo! "Geeki" imajo lahko tudi čisto spodobne dečve pod roko, nekateri srečneži pa celo take, ki tudi same z veseljem poprimejo(mo) miško :D


floribunda napisal/-a:js pol se bo treba pa malo na sonce spravit.

ziher obstajajo stvari, ki te zanimajo. maš eno celo sekcijo ženskih programerk, ki se dobivajo, majo razstave in podobne zadeve.

socializacija je skill, ne nekaj kar ti vile sojenice položijo v zibko.



En velik +1 pod tole. Je pa res, da bi se sama ful težko spravila v neko novo družbo v wasdjevem primeru.

Iiiiiin, vidim da je že sam prišel do istega zaključka :D.

Kakorkoli, ni za obupat, ne glede na to, koliko si star. Mene osebno bolj odbijajo "preveč" socialni tipi, vaški "plejerji", ki v življenju razen večerne pive s kolegi in vikend maratonov po lokalnih žurih ne vidijo prav nič.... Sem ravno ta teden spoznala enega takega, ogromno potenciala, a on pri 30ih še vedno ne vidi prek roba kozarca...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov