Želim nasvet, ker sem se izgubil nekje v osončju

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 03. Jul. 2014 18:07

hmmm... mogoče ste pa preveč agresivni? V smislu da takoj povabite na zmenek, namesto da bi želeli najprej spoznati, da ugotovite če vam sploh ustreza in če se ujamete. Nevem. Samo ugibam :)
Lahko pa da dajete takšne znake, kot da se za njih ne zanimate, v smislu da jih želite samo za prijateljice in so zato potem presenečene ko želite kaj več. Sta premalo napisala, tako da lahko samo ugibam kaj bi lahko bilo narobe.
Po mojem bi morala malo spremeniti pristop? :) Ker vrjetno delata kaj narobe, pa se sploh ne zavedata. :)
Se mi zdi da moraš ujeti pravo ravnotežje, med tem da ne izgledaš kot nek obupanec in tem da te ne kategorira v frenda :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 03. Jul. 2014 19:27

Tbh se meni sploh ne da jit teh igric, ker so skoda casa in zivcev.

Ce slucajno srecam kaksno, s katero se zastekam, v mojem setanju po svetu, super, ce ne pa tudi prav. Se imam lahko fino tudi sam, ceprav vcasih osamljenost pusti grenak priokus.
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 04. Jul. 2014 22:16

sicer ne vem kako deluješ v reali, ampak na tem foumu si eden redkih normalnih in zanimivih tipov, zato na tvojem mestu ne bi peveč skrbela. če ne drugače, lahko pobaš z online dejtanjem?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Jul. 2014 23:05

now kiss! :D

online dejting ni ravno zanesljiv, lahko pride do velikih razocaranj. trust pa je, kot vem, itak se zeloooo mlad.. :) se bos ze nasel v tem svojem osoncju, nic skrbet.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 05. Jul. 2014 10:04

Ne da pride do razocaranj, ampak razmerje Z:M je tako v prid zenskam, da tudi, ce si nek normalen moski, bos tezko prisel ven iz povprecja, ki ga sestavlja polno retardiranega folka, ki se ne zna obnasat.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 05. Jul. 2014 11:23

Vrjemi da ženske opazimo normalne. ;)
Sicer pa kot je maniac rekla, mi tudi deluješ en bolj normalnih tipov in boš sigurno našel eno zakon. :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 06. Jul. 2014 18:19

Tezka, ce si hardcore asocialen clovek :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Jul. 2014 19:43

wasd napisal/-a:Ne da pride do razocaranj, ampak razmerje Z:M je tako v prid zenskam, da tudi, ce si nek normalen moski, bos tezko prisel ven iz povprecja, ki ga sestavlja polno retardiranega folka, ki se ne zna obnasat.


ekzekli. sanse da moški dobi žensko prek online datinga so res zelo male, preprosto zato ker so ženske precej oblegane in zasipane z retardiranimi potrebnimi pa osamljeni dedi, ki drugače ne upajo ogovorit punce, na internetu pa jim pišejo bolane stvari kot na primer si že v ritko namesto pozdrava ipd. :D in pol moreš bit res majster, da prideš pri kateri ženski do biločesa, ker avtomatsko vsaka misli, da si isti kot vsi ostali retardiranci.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 06. Jul. 2014 19:52

lollypop-@ napisal/-a:Vrjemi da ženske opazimo normalne. ;)


Tole si bom sprintal pa v okvir dal
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Jul. 2014 20:21

takoj zatem pa nas friendzoneajo tak da don't bother :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2488
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 07. Jul. 2014 9:12

Sam ce eno zensko na online dating strani 10 tipov napade s slikami svojih ticev, bos ti z normalnim cloveskim pristopom izstopal, ne? Pa ce je se vedno na dejting strani, potem ocitno se ni obupala nad mosko populacijo in se verjame, da se bo nasel tam kak, ki se zna obnasat. Ne vem, mogoce se motim :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jul. 2014 11:26

wasd napisal/-a:Tezka, ce si hardcore asocialen clovek :)


kaj pa služba, šola in ves ta folk, ki jih v okviru teh zadev človek spozna?
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 07. Jul. 2014 11:42

_patchouli_ napisal/-a:Sam ce eno zensko na online dating strani 10 tipov napade s slikami svojih ticev, bos ti z normalnim cloveskim pristopom izstopal, ne? Pa ce je se vedno na dejting strani, potem ocitno se ni obupala nad mosko populacijo in se verjame, da se bo nasel tam kak, ki se zna obnasat. Ne vem, mogoce se motim :D

se povsem strinjam. :)
Ravno v tem je stvar. Večina jih pristopi na tak način, da jasno povejo, da hočejo samo seks. In če prideš ti z normalnim pristopom - izstopaš. Pa ni nujno da se gre samo o teh dejting straneh. Tudi na fbju če pišeš normalno ti bo pomojem večina odpisala. Od tu dalje je pa potem na tem, kako se ujameta. :)
Normalen ali izviren pristop, je šele začetek. V smislu, da začnete govoriti z neko osebo, da se ji približate,... Potem pa morate vseeno pokazati, da se zanimate zanjo. Se mi zdi, da frendzone nastane, ker potem ne znate pokazat, da vas zanima in ne ustvarite zanimanja v njej. Pa da me ne boste narobe razumeli. Itak da si v osnovi takšen, kakršen si in nima smisla se pretvarjat da si nekaj, kar nisi. :)
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 07. Jul. 2014 15:58

floribunda napisal/-a:
wasd napisal/-a:Tezka, ce si hardcore asocialen clovek :)


kaj pa služba, šola in ves ta folk, ki jih v okviru teh zadev človek spozna?

Taka sluzba/sola, da je 90% populacije (ce ne se vec) moskega spola.

@lizika:
Velika vecina zensk na teh straneh je ali nezanimivih (sploh ni skupnih ali meni vsecnih interesov) ali pa ze imajo froce. Vsaj glede na podatke v profilu. Mozno, da sem zbircen, ampak sem ze toliko star, da ne bom glih sel za vsako, ki toplo lula :) Pa tbh, ceprav sem zelo tehnoloski tip, mi te strani sploh ne sedejo.
Zadnjič spremenil wasd, dne 07. Jul. 2014 18:59, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jul. 2014 16:09

js pol se bo treba pa malo na sonce spravit.

ziher obstajajo stvari, ki te zanimajo. maš eno celo sekcijo ženskih programerk, ki se dobivajo, majo razstave in podobne zadeve.

socializacija je skill, ne nekaj kar ti vile sojenice položijo v zibko.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov