Želi, da malo počakava z zvezo

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

taJša<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a taJša<3 » 07. Maj. 2008 18:06

aia pa hvala vm :oops: :oops:
Prtička
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 18. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Prtička » 07. Maj. 2008 18:33

izgovor. če čutš kr morš-hočš to takoj in čimprej.
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 07. Maj. 2008 18:48

ja men tud to deluje k en izgovor

drgač pa če bosta po njegovi ugotovitvi da je prpraulen na zvezo s tabo še oba za bosta skupi če boš pa umes najdla bolšga pa tok bolš :)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 07. Maj. 2008 18:50

Ful dobr naslov teme, kot da se tvoja situacija tice celotnega moskega spola.
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 07. Maj. 2008 20:35

midva z mojim sva bla na začetku tut bl na izi ker on se ni hotu prehitr navezat na osebo k bi ga lah prizadela...pač ni vedu kako sm jst fajn :P pa nism nč težila...bla sva skupi pa tko je pol use sčasoma pršlo=) mislm d bi tko lah tut ti nrdila...ker če boš z njim hodila vn pa tko se družla pač in se bosta obnašala k da sta skup bo prej al slej tko =) mislm da so pač tipi po tem k se opečejo pač sm mal bol pazljivi ;)
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 08. Maj. 2008 8:05

mislim, da preveč razmišljaš. kam pa se ti mudi? tudi do poletja sta še dva meseca (mogoče malo manj) in v tem času ga lahko osvojiš, če ti bo uspelo... in tako kot ti je predhodnica napisala, druži se z njim. da te spozna in mogoče kaj bo. če pa ne bo, pa itak imaš alternativo - "poletje", pod kar smatram avanturice. :wink:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Maj. 2008 9:24

Jst pa mislim, da ima tip kar prav, da noče tvegat s teboj, ker deluješ čisto neresna. Po eni strani govoriš o ljubezni, čudežih in tako dalje, hkrati pa jamraš, ker nočeš zaradi njega zamudit poletnih avantur. Bi prej rekla, da te dajejo hormoni, kot pa neka resna ljubezen.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 08. Maj. 2008 10:19

Mah,meni bolj to diši po izgovoru.Naj se tip zjasni takoj,kaj bi rad.
Uporabniški avatar
Marilena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Marilena » 08. Maj. 2008 11:38

Že kar nekaj časa sta prijatelja... Včasih je dobro v redu premisliti, ali se splača zavreči prijateljstvo in z osebo poskusiti kaj več, ker to kar si imel s to osebo v okviru prijateljstva ni (lahko) izvedljivo po morebitnem propadu zveze. Fant ti je povedal, da želi čas, pusti ga, naj premisli. Kaj boš imela od tega da se zaleti v neko zvezo, čez dva tedna pa ugotovi, da bi pa morda raje bil le tvoj prijatelj?

p.s.:Enako velja zate- če nisi pripravljena dati max. v zvezi, se vanjo ne spuščaj. Poletne avanturice??Na to kalkuliraš že zdaj, preden se je sploh kaj zgodilo, kar pomeni,da morda le nisi dovolj zrela za kaj resnega... :D Mislim, da si moraš določene stvari še razčistiti...
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 08. Maj. 2008 13:51

Podobno situacijo sem imela. Sicer sta bila z bivšo dosti dlje skup.... in če mene vprašaš bit z nekom, ki ni prebolel bivše... hvala, ampak ne hvala. Ni mi teba o njej poslušat nonstop in biti njena zamenjava.
Sicer pa, če je bil z njo 3 mesece in če nista bila navezana...dvomim, da jo preboleva...izgovor. Ali pa si ti dobila napačne informacije in je bil v njo totalno zatrapan...
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
morskazvezda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a morskazvezda » 08. Maj. 2008 14:12

verjetno tud on čaka da bo poletja konec..zakaj bi se odpovedal avanturam :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 08. Maj. 2008 18:52

Mahagonij napisal/-a:Ful dobr naslov teme, kot da se tvoja situacija tice celotnega moskega spola.

:D, sevede se more, sej ste ja vsi moški prasci :clowm:

drugač pa da prijatelju rečeš, da ga moreš še malo spoznat, se mi zdi rahlo čudno. če sta bila le znanca, pa je drugačna zadeva. in tudi to, da 3 mesece ni dovolj za prebolet 3 mesece zveze, je lahko čudno. tkole bi rekla, da bi se in rad še mal zgonu, preden začne s tabo :)
...just breathe...
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 08. Maj. 2008 20:49

taJša<3, kaj pa si on misli da je, da ga boš TI čakala?!!! Mislim halooo.... Ti maš svoj lajf in ga boš živela po svoje. Ti sam lepo uživaj v pomladi in prihajajočem poletju!
Ko pa bo on začutu, da bi bil s tabo, pa nej te poišče pa boš potem TI razmislla o tem... :P

Ti si tu glavna, ne pa on!!
UŽIVAJ
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 09. Maj. 2008 13:45

^^ mislim, halooo? :unknown:

jullia_ napisal/-a:Jst pa mislim, da ima tip kar prav, da noče tvegat s teboj, ker deluješ čisto neresna. Po eni strani govoriš o ljubezni, čudežih in tako dalje, hkrati pa jamraš, ker nočeš zaradi njega zamudit poletnih avantur. Bi prej rekla, da te dajejo hormoni, kot pa neka resna ljubezen.


tak občutek sem dobila tudi jaz.
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 11. Maj. 2008 16:30

če sta že bila skupaj, tako ali tako normalno prijatelja ne bosta več mogla biti. ko se enkrat zapleteš, tega ne moreš več izbrisati in oba bosta vedela kaj se je dogajalo.
po mojih izkušnjah, ko se tip enkrat s tabo zaplete, potem pa ugotovi da ne more zaradi bivše in da bo lahko s tabo pozneje......navadne buče :roll: očitno je ugotovil, da zanj nisi to kar išče. move on punca. drugega ti ne preostane.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov