Želi, da malo počakava z zvezo

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 21. Maj. 2008 21:06

Neresnost... Če maš nekoga rad / bi ga mel rad se splača počakat, ne pa praviš da nočeš začet ker bo poletje in bo dosti drugih... S takim razmišljanjem ni čudno da se ne meče po tebi... Ker pa bi se, če mu reče punca da ga ne more čakat ker bo poleti raje koga drugega spoznala. Daj se sama v njegovo kožo... Bi mela fanta ki želi vse takoj al bi rada da je vmes čas za pravo spoznavanje in romantiko...
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 21. Maj. 2008 21:20

taJša<3 napisal/-a::oops: ok mugoče mau bedna tema ampak druzga kokr da se na vs ubrnm ne vem več....enostauno ga ne razumm...no da sploh puvem o čem gre...no maj je mesc za ljubezn in men se je isto zgudil...prjatla sva že kr neki časa ampak maj je naredu čudež u men...bla sva skupi cele pučitnce po tem je pa reku da bi on mene rd še mau spuznou in da sicer hoče da sva skupi ampak ne zdei ....ampak da nei ga počakam....a se mi splača al je to zanga sam izgovor?



Točno to se je zgodil meni.
Bla sva skupi par tednov, mislna sm to je pa " love of my life " , blo je najlepš z njim. In pol mi reče da me hoče še mal spoznt.

Sej nočem strašit, bom realno povedala,: zdej ni od tega NČ.

Tud pokliče me ne več.

Jeba, hehe :)
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 21. Maj. 2008 22:41

to j odvisn od situacije pa tud od tega kakšna j bla ta negova prejšna zveza...
lohk da j to k j že prj reku bigboi da pač hoče vidt kaj bo polet lohk pa da če j mev za sabo kšno dovgo zvezo da pač rab mal časa zase...
jst na tvojmu mestu se neb udala...če ti j res ušeč pa da veš da si ti tud nemu bot mal ustrajna pa trmasta...
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 21. Maj. 2008 22:45

pa če je napisala da sta bila prej že prijatelja. potem je logično, da bi jo moral poznati. se vam ne zdi?
jaz še vedno zagovarjam....če je tip s punco in ji potem reče da prekineta ker se morata še malo spoznati, to pomeni, da je pač ugotovil, da mu kot punca ne odgovarja in ji ne zna direktno tega povedati.
lahko se sliši še tako kruto... bolje je da se zavedaš resnice, kot pa da se slepiš kakšna huda romanca te čaka.. vmes lahko ravno zaradi tega spustiš nekoga, ki bi te resnično cenil...
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Uporabniški avatar
_Larissa_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _Larissa_ » 21. Maj. 2008 22:53

exdancer napisal/-a:pa če je napisala da sta bila prej že prijatelja. potem je logično, da bi jo moral poznati. se vam ne zdi?
jaz še vedno zagovarjam....če je tip s punco in ji potem reče da prekineta ker se morata še malo spoznati, to pomeni, da je pač ugotovil, da mu kot punca ne odgovarja in ji ne zna direktno tega povedati.
lahko se sliši še tako kruto... bolje je da se zavedaš resnice, kot pa da se slepiš kakšna huda romanca te čaka.. vmes lahko ravno zaradi tega spustiš nekoga, ki bi te resnično cenil...


ja lah bi blo tud to...
sam sto ludi sto čudi...
itak smo si usi drgačni pa usak ma svojo zgodbo za sabo...
lohk tud da pa k sta bla frenda da j blo prehit zanga k j biv pač u zvezi pa je noče zdj en cajt pa se j ustrašu da b se spet zalubu...
itak so pa tle gor sama ugibanja pa usak lah svoja doživetja pove pa še useen nav nuben ugotovu kaj se nemu po glav plete...
najbol bi blo itak da se čiist do končno pogovorita pa da ga praša zakva j to dobr...sam on ve....
Uporabniški avatar
evian182
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evian182 » 22. Maj. 2008 9:31

jst tud mislm,da je najbolš da se odkrit z njemu pogovoriš... k dlj k se bo to vlekl... slabš bo... pa bl boš trpela...

čeprov pa k en reče, da pač te more bolš spoznat...to zame ni dobr znak...
pa tle je še ena ovira, ker sta prjatla... če mu zlo velik pomenš kt prjatlca... bo zlo težko šel v to zvezo... če bi bla pa kr ena, k bi mem pršla... bi pa verjetn biv s tabo... ker nima kj za zgubit... pr teb pa lahko zgubi prjatlstvo...
taJša<3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a taJša<3 » 22. Maj. 2008 19:04

bigboi napisal/-a:Neresnost... Če maš nekoga rad / bi ga mel rad se splača počakat, ne pa praviš da nočeš začet ker bo poletje in bo dosti drugih... S takim razmišljanjem ni čudno da se ne meče po tebi... Ker pa bi se, če mu reče punca da ga ne more čakat ker bo poleti raje koga drugega spoznala. Daj se sama v njegovo kožo... Bi mela fanta ki želi vse takoj al bi rada da je vmes čas za pravo spoznavanje in romantiko...



to sm js sam ugutuvila da bi blo dobr da ga ne čakam zarad puletja ampak on ne ve kakšn je moi mišlenje o poletju....pa zdei sva se že puguvurila in sva pač frenda...tko da ja to ''a se loh še mau spuznava'' ni lih dobr znak...dobr sva pa pač usai frenda še bolša kokr prei...sei učasih mi je še vedno mau čudn sam ie vedno bolš :D :D

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov