Brat noče na moj maturantski ples!

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Mar. 2008 20:44

No šele sedaj sem opazla to temo nevem kako to ampak bom vseeno pisala...


Nevem a si že mela sedaj maturanca?
Jaz sem v pdobni situaciji kot ti...

Čez slab mesec imam maturanca...starši so ločeni živimo vsak na svojem koncu...sestra bo letos stara 28let...
Atiju sem rekla, da če bo na maturancu ane sem rekla, da bi šla mamica tudi in je reku, da nej se zresnim pri teh letih in naj bom bolj pametna in naj neham take govort...no pa smo tam...ja je rekel, da negre ker gre moja mami...mamica mi je lansko leto skoraj umrla...no in sem rekla, da prov pol nej bo pa doma in gre ona... in da je zeo otročji da nemore tistih par urc potrpet ob mamici že zarad mene...Ampak ne on svoje vleče naprej...
No potem je tukaj moja sestra...klicala sem jo in jo lepo povabila ampak je rekla, da negre ker bo njen Robi ljubosumen :eek: sem si mislila ma pejt nekam...(ona iam otroka in je šal z enim tipom ki je zelo prien in deloven narazen in sedaj živi z enim tipom k je podn...k mafija je res). No in ati meni čez 14dni reče, da če negre sestra tudi ane zakaj je nisem povabila...sem rekla ka? :O
Je rekel, da je njemu rekla, da bi šla ona in to brez problema...in jaz vsa jezna ker se laže ko pes...in jo lepo kličem pa jo spet povabim in zdej mi prbije, da če nebi blo to v tistem kraju da bi šla da tja kao nesme...BUČE PRODAJA...
No in sem jo lepo odje*** mislim halo no...neki se revco dela...doma vejo da je neprenesem ker malo zajamra pa vsi okol nje skačejo...

Tako, da smo za maturanca samo mamica, moj fant in jaz...meni je tok hudo da sploh nebi šla...ampak si zelo želim z mojmu plesati tm...pa meti se fajn...
Pa še v razredu se ne štekamo in mi je prov hudo it....

Grozn je ko imaš tako familijo... :cry:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 17. Mar. 2008 20:54

ma eh kaj jamrate .... jaz sem bla tudi sama na maturantskem.. . samo s fantom... pa sma se priključla k mizi od druge sošolke, ki se dobro razumema, pa mi je prav tako ostal maturanc v lepem spominu...

pa so tudi ostali meli po devet kart... jaz sem bila edina v celem razredu, verjetno v celem 4. letniku, ki sem imela samo dve karti...

pa kaj... glavno, da smo se meli fajn
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Mar. 2008 20:58

Ja oki ane...am saj jaz mam tudi sošolko ki bo samo s fantom k je itak njen soplesalec kakor je tudi moj ker gredo njeni nekam na poroko...ampak vseeno...
Da te lastna sestra oz. brat zafrkava hvala lepa...

Mah ja...jaz nimam nobene...ker sem taka kot sem in ker takoj lepo povem v faco ane...me zdej vsi postrani in grdo gledajo...mi je danes profesor reku naj si ne jemljem k srcu da bo itak kmalu vsega konec in jih nam več gledala...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
mimikad
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 17. 9. 2006
Kraj: bregovi Kolpe

Neprebrana objavaNapisal/-a mimikad » 17. Mar. 2008 22:26

Mi smo bili v 4 letniku taki, da smo se proti koncu komaj še gledali in se je cel razred odločil da nismo imeli maturanca. V celem razredu je bilo okoli 7 oseb, ki so želeli imeti maturanca, vendar se ga ni splačalo imeti za toliko oseb.

Za ta denar sem si privoščla teden Črne gore in še izpit za avto.

Ni mi žal, k me ni bilo na plesu.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 18. Mar. 2008 20:50

Jst grem pa sama na maturantski. ne plešem tko da se mi je zdelo brezveze vabit celo družino.. 37 € na osebo pa ni lih malo.. večerjo pa si lahko nrdijo tudi doma :D
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 19. Mar. 2008 11:00

Hmm...na mojo valeto moj fotr ni hotu it in res na koncu ni šel ker je len in neodgovoren. To se mi zdi še mal hujš kot da ne gre brat.
Mam pa res fajnega brata in je šel on + njegova punca, ter seveda mama.
Na maturantskega tud vem da ne bo šel...ampak mi je že vseeno, kr tega niti več ne pričakujem od njega. Nikol ni bil neki družinski tip in naju je z bratom bolj kot ne mama sama vzgajala.
Na maturantskem boš pa tako zaposlena z svojim videzom, plesnimi koraki in žuranjem...tak da ti bo to kmalu šlo iz glave. :)
Pa uživaj na maturantcu.
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 19. Mar. 2008 11:45

mimikad napisal/-a:Mi smo bili v 4 letniku taki, da smo se proti koncu komaj še gledali in se je cel razred odločil da nismo imeli maturanca. V celem razredu je bilo okoli 7 oseb, ki so želeli imeti maturanca, vendar se ga ni splačalo imeti za toliko oseb.

Za ta denar sem si privoščla teden Črne gore in še izpit za avto.

Ni mi žal, k me ni bilo na plesu.


tako je bilo pri nas glede maturantskega izleta. 2 meseca smo se kregal kam bi šli, na koncu je večina ostala doma. meni je potem v zadnjem letniku postalo zelo žal, ker nisem šla. tako sem sklenila, da na maturanski ples 100% grem, in sm tud šla.

ni mi žal, ker smo se imeli super. za izlet pa še vedno obžalujem, da nisem šla.

glede teme: moj brat tudi ni šel na moj ples, niti jaz ne na njegovega. nobeden od naju ni imel te želje.
A moment on your lips, forever on your hips!
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 19. Mar. 2008 14:03

maturantski.... lahko je lep, ampak je precenjen.moj mi je ostal v lepem spominu, čeprav tud nič ne bi zamudila, če ne bi šla.
je pa bedasto, da se obremenjujete, kdo bo šou. moj brat tudi ni šel, to pa zato ker je 7 let mlajši in bi pač bilo brezzveze če bi biu tam, pa še drago je 10 jurjev za....kaj že??), da ne omenjam tistih 30 jurjev za plesne (da smo se v krogu sprehodli).... :roll:
najlepše je, če si tam z ljudmi, ki te imajo radi in veš, da se boš z njimi lepo imel. pa če se imaš z enim najboljše, so be it...
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 20. Mar. 2008 17:18

ja no pri nas pa fotr nikamor noče it. če pa gre je pa nejevoljen in tko. med maminim rojstnim dnevom je šel umes domov (zakurit) :( precej žalostno
na sestrin maturantski ples ga sploh povabili niso ker se vedno potem pritožuje, jamra da ni družbe in podobno. na bratov maturantski ples je šel pa se je na koncu spet pritoževal. doma pa je rekel da na mojega sploh šel ne bo :roll:
tko da vrjetno bova v podobni situaciji (pri plesu z očetom bom lahko sedela :roll: ) je pa res da je do plesa še vsaj 2 leti tako da mogoče si pa še premisli :P
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 20. Mar. 2008 18:17

Moj maturantski ples je tudi bil, ni bil nič posebnega. Bil sem tam, zato ker se spodobi da se gre. Ne razumem pa zakaj je ta ples toliko pomemben nekaterim.
Moj fotr je isti in ga je težko kam spraviti, še posebno če se zaveda da bi njegova prisotnost ful veliko nekomu pomenila. Jaz sem mami rekel naj gre, ker se je zelo veselila, fotru sem pa rekel naj gre če hoče, da ga nihče ne sili. Pa je potem z veseljem šel pa še prav prijeten je bil :)
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 21. Mar. 2008 8:18

Jaz nisem šla na bratovega maturanca, pa najbrž še opazil ni, da me ni tam. Osebno sicer preziram take prireditve (od katerih nimaš nič, razen ogromnih stroškov in zanič hrane), ampak če bi me povabil, bi najbrž šla. Da bi šla na svojega maturanca, mi ni prišlo na misel.

Teb očitno dost pomeni, ok, pol se boš že mela fajn. Pusti brata pri miru in mu ne teži s tem, ker ti lahko precej zameri ...
Uporabniški avatar
Nnia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nnia » 24. Mar. 2008 15:28

jz mam tud letos maturanckega
moj brt tud ni glih naudušen nad tem da bo mogu it tja oz. sam itk skoz govori da nebi šou sam ga je mami pač "prsilla" u to mislm sploh nima na izbiro no:) ..str je 16 hehe
mi pa ni jasn kk loh eni to spustijo pa kr negrejo tja?
nevem sej ne da men zdej neki ful pomen sam da pa neb šla na svoj maturanci ples pa tud ne ..nevem no jz nebi spustila tega

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov