Bo iz te zveze kaj?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 10. Mar. 2008 21:58

če sm js prov prebrala sta padla v uno fazo zveze, kjer se dolgočasita oz. njemu se prov veliko ne da. joj sej je ogromn takih tipov, moj bi tud vsak dan ležu pred tv, pa ga je treba včasih samo malo porint, pa se pol kmal spomne. pač predlagi sama kakšen izlet, kino, večerjo, sprehod. povej mu da bi pač kam šla. glej najlažje je zravn njega ležat in bit tih..reci mu. sej mamo vsi take vikende, ker se ti res ne da okol skakat. mene bol skrbi, da se že tko zelo malo vidita, pa še pol k se nevesta kaj bi en z drugim počela. js se z mojmu vidm vsak dan že tri leta, pa nama ni zmankal idej. sej včasih paše tud ležat en zravn druzga, se stiskat in bit tih :)
glej če hočš da vama rata bosta mogla delat na zvezi, pomoje se čist premal slišita in zgubljata stike, nista več navajena en na drugega. js vem, da bi s svojmu visela ceu dan na telefonu če se nebi vidla. nevem no :?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Mar. 2008 21:59

e?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 22:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 10. Mar. 2008 22:16

ne razumem kako te loh tip prisili da likaš pereš in pospravljaš? tud jaz pospravljam in pomivam, ampak zato ker sama hočem in to delam ko mi paše, če se mi ne da, pač ne delam tega.
do monotonosti pride ko se najdeta dva neinovativna, al pa en couch potato k noče delat kompromisov. js sm na istem in te razumem. vedt morte da je razlika če se s tipov vidš vsak dan po eno urco al pa če si cel teden sam in sta skupaj sam čez vikend. tko je zlo težko ustvart dober odnos in tisti vikend postane predolg, če se nič ne dogaja. rešitev je da daješ pobude za kšne izlete itd. ... in čakaš da te bo tip uslišal. to je zlo utrujajoče in na konc se ti bo zdel bebast da sam ti delaš za zvezo. tud sama mam podoben problem in zaenkrat odlašam in olepšujem stvari in čakam na bolše čase, ker sem ostala brez idej.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Mar. 2008 22:31

lesnik...
prvo d ti probam malo pomagat, ker s mi zdi d trpiš: js bi na tvojem mestu kej predlaga...kšno novost...tko ku so že druge omenle...kšn kino, večerja, sprehod po primorski (odvisno kje si :wink: )...karkoli, kar že dosti časa nista počela (to je pa po moje ful stvari)...dej pobudo...boš vidla d bo malo bolj pestro...
ku drugo pa ti povem še svoje mnenje: ženska kej si ti njegova služkinja? kej mu maš za prat, likat, zlagat cunje, pospravljat use mogoče po sobi? kej ne zna tega sam nrdit? če že dela, je po moje zadost odgovorn, d bi znal kej tazga tud sam nrdit...res nevem kej si mislt... :?
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 10. Mar. 2008 23:03

ohjej... za tvoje druzinsko stanje mi je pa res hudo :(

edina svetla tocka, ki jo tukaj vidim je to, da imas vsaj kam iti za cez vikend. pa, ce je to lepa primorska toliko bolje. vendar se tudi meni zdi kot, da te ta fant izkorisca, ker pac ve, da imas trenutno stisko v zivljenju...

poskusi resiti zvezo tako, da mu predlagaj nekaj novega, kar bi lahko skupaj pocela. kot prvo pa poskrbi, da te bo zacel spostovati in te ceniti kot svojo partnerko in kot zensko nasploh. kajti ti si njegova partnerka in ne oseba, ki pride cez vikend njemu pospraviti sobo, oblacila, prah, posodo itd. to, da malo pomagas naokoli ze, ampak, da pa nardis generalko vsakic, ko prides pa tudi ne...

skoda tudi, da te on nikoli ne preseneti s kaksnim darilcem :( to bi skoraj moral. vsaj s kakim cvetkom s travnika. al pa sem jaz vecni romantik :wink:
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 10. Mar. 2008 23:26

Pomoje si se ti podzavestno "obesila" na njega, ker imaš slabo družino...to, da njemu kdaj kaj pospraviš, se mi ne zdi nek big deal ali pa da te zdej izkorišča zaradi tega...Kaj bi pa bilo, če mu ne bi prala in likala? Pomoje niti opazil ne bi...če bi ti zatežil, da takoj pospravi, pol vzamem nazaj, pa te res malo izkorišča :)

Pomoje je problem bolj v tem, da imaš ti samo njega, pa se, kako bi rekla...preveč trudiš in te ima pol za samoumevno.

Kaj pa reče, če mu ti kdaj rečeš, da bi kam šla skupaj?
Petko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 21. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Petko » 11. Mar. 2008 9:35

tanika* napisal/-a:js vem, da bi s svojmu visela ceu dan na telefonu če se nebi vidla.
:roll:
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 11. Mar. 2008 9:48

škoda k ljudje ne vidijo razlike med realnostjo in pretiravanjem, ko hočeš kaj poudariti :roll:
Uporabniški avatar
_sanja_*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a _sanja_* » 11. Mar. 2008 9:57

Najprej moram povedat, da mi je žal za tvojo družino.

Na žalost morm rečt, da iz te moke verjetno ne bo kruha. Prvič zato, ker si bla stara 15 let, ko sta začela (redki so tisti, ki ostanejo skupaj), drugič pa zato, ker že zdaj škripa.

Js tud svetujem, da mu predlagaš, da bi kj drugega počela. Mi2 bi tud včasih najraj gledala tv, pa sma se zmenla, da ne boma sam doma in grema na sprehod, jest al pa na pijačo, žurat, al pa skupi po trgovinih, kam na obisk... V glavnem dost je možnosti. Pozimi sma šla dostkrat na kako smučišče kr na pijačo (ker js ne znam smučat :oops: ) in naučila sm ga kekse pečt :D Na začetku se je branu, zdj mi pa vedno rad pomaga kadar kj kuham al pa pečem. In prav fain mu gre :D :hearts:
Tko da mislim, da je dost možnosti za prebit rutino. Predlagi kaj novega za spremembo, zdj ko bo pa vedno toplejše vreme se bodo pa možnosti za kaj novega samo še povečevale.
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 11. Mar. 2008 10:10

Js ne vem, kje je iz njenga prvega posta videt, da on njo izkorišča? Rekla,da včasih ona pomije posodo včasih on, da mu opere in zlika..Večini moških se pomivat ne da in to da mu ona zlika, je mogoč čist njena dobra volja. Nikjer ni napisala, da jo sili, da ji teži naj čisti.. Ne vem, zakaj ko ženska napiše, da čisti in pere jo moški takoj izkorišča. Ona je sam opisala tipičen vikend, nikjer pa ni sledi o izkoriščanju-vsaj men se tko zdi.
Vseen pa tudi js mislim, da iz te moke ne bo kruha, pa ne zato, ker on njo izkorišča,ampak predvsem zato, ker je punca še mlada in to, da so jima že sedaj vikendi monotoni.
In glede tanike, ki je napisal, da bi ceu dan visela na telefonu, če se neb vidla. Vsak normalen razume i da tud js pa moj se ne vidva ceu teden in ja skoraj cele dneve visiva na telefonu, kar je tud normalno, ker če bi bila naša komunikacija odvisna le od vikenda, bi ta zveze že davno propadla.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 11. Mar. 2008 15:38

Ne vem za ostale, ampak jst pri fantu doma ne opravljam gospodinjskih del, ker sem tam pač na obisku. Tega ne mislim popolnoma dosledno, ker recimo skuham čaj, kosilo skupaj kuhava, pripravim mizo, pospravim posodo,... Ampak to so vse tiste sprotne zadeve. Niti slučajno pa ne mislim likat, kopalnice pucat,...
In ja, zame to je izkoriščanje, pa še popolnoma v domeni žensk, ker recimo še nikoli nisem slišala, da bi fant pri punci doma likal. Očitno imamo samo mi dovolj dobre volje, da poleg svoje bajte še tuje pedenamo.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 11. Mar. 2008 15:42

Ne vem za ostale, ampak jst pri fantu doma ne opravljam gospodinjskih del, ker sem tam pač na obisku. Tega ne mislim popolnoma dosledno, ker recimo skuham čaj, kosilo skupaj kuhava, pripravim mizo, pospravim posodo,... Ampak to so vse tiste sprotne zadeve. Niti slučajno pa ne mislim likat, kopalnice pucat,...
In ja, zame to je izkoriščanje, pa še popolnoma v domeni žensk, ker recimo še nikoli nisem slišala, da bi fant pri punci doma likal. Očitno imamo samo mi dovolj dobre volje, da poleg svoje bajte še tuje pedenamo.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 11. Mar. 2008 16:19

jah ona pa ni na obisku, živi tkorekoč pr njemu, ko ni v domu.
Nikjer ni rekla, da jo izkorišča in sploh to nima veze.
Bistvo tega problema je pa ta, da je pač zveza padla v rutino, brez vznemirjenja itd, usedta se, pogovorta se, pomislta kaj je všeč enmu kaj drugmu, mal vikende sprementa če se le da..že sam sprehod lh dost spremeni.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 11. Mar. 2008 16:30

Eh..men pa tole ne deluje glih na problem v vezi... Mislm da je Zvončica omenla... Men to deluje kot pribežališče nekam, stran od zavožene familije, mogoče fant kot nadomestk za očeta? Mogoče v njem iščeš družino? Mogoče si zato tako sprijaznjena s tem kar se dogaja? Ker pri teh letih počet tole za fanta in se it na pol gospodinsjtvo mislim, da je bolj nadomestek.
Sej a veš, ful se mi smiliš, ker si kar predstavljam, da ti ni lahko v življenju in da boš morala bit zelo močna, da boš tole dala skozi - no saj za svoja leta tudi si. Ampak jaz ti predlagam, da se raje nasloniš nakakšno prijateljico, mogoče družinsko? Kakšno zrelo osebo? Tole mislim da ti bo prej škodovalo kot pa koristilo... pri teh letih vsekakor nisi zrela za tako vezo...
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 11. Mar. 2008 17:40

Ja, to je res en tak zacaran krog.. Sicer se men ne zdi, da te izkorisca.. Mogoce si sam mau predobra zanj, ker mu vse to naredis.. Sicer navsezadnje ti med vikendom nudi streho nad glavo, ko nisi u Lj. No, ne vem no..odvisn kko to zdej uzames..
Ej, kaj pa v primeru, da se razideta? Kje bi bla drugac ti med vikendi? Pa se mladoletna si.. delas solo, s starsi nimas stikov.. prou obcudujem te :)
Sam drugac pa js ne vem kko bi u tej zvezi zdrzala.. skoz eno in isto.. Sam ce ga mas res rada, se bos maksimalno potrudila, da mu das kasno idejco za popestritev zveze, mar ne ?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov