BIVŠI ,KI HOČE NAZAJ.

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ALI BI GA VZELA NAZAJ?

DA
20
35%
NE
37
65%
Skupaj glasov : 57

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 28. Mar. 2008 14:33

Naj edino povem da imam visoko samopodobo in se cenim! Morda se bo slišalo preveč egocentrično...ampak jaz sem najboljše kar lahko ženska dobi( v mojih očeh seveda)...in če okleva med mano in nekom drugim... jasno vem, da nima spucano kaj hoče...torej tudi ni ženska s katero bi šel na pot življenja :gruebel: Ob sebi želim žensko z načeli ne da jo vsaka malenkost, ki pride mimo spravi v skušnjavo in zmedo...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 28. Mar. 2008 15:40

Meni se je podobno zgodilo s prejšnjim fantom.. Ko je vidu, da sm z drugim je tudi prosil in vse, ampak sm ostala z novim in zdej sva skupi več ku 4 leta in pol. Sej sama praviš, da je nov vse kar bivši ni bil. Ugotovi al te nazaj vleče ljubezen al navezanost pa tisti občutek "domačnosti".
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 28. Mar. 2008 15:45

Ah,ko je nekrat bivši je bivši.Zdaj se bo trudo,da bo se pokazo v najlepši luči.Dolgo pa tega ne bo mogel skrivat in dan bodo prišle spet vse tiste njegove napake.

Pa še nekaj..v tanovega,ki je super,se počasi zaljubljaš.Hkrati pa praviš,da bivšega še vedno ljubiš.. :gruebel: to pa ravno ne gre skupaj,a ne? Dobro premisli,preden se odločiš za enega.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 28. Mar. 2008 22:29

ryu10kyu napisal/-a:Naj edino povem da imam visoko samopodobo in se cenim! Morda se bo slišalo preveč egocentrično...ampak jaz sem najboljše kar lahko ženska dobi( v mojih očeh seveda)...in če okleva med mano in nekom drugim... jasno vem, da nima spucano kaj hoče...torej tudi ni ženska s katero bi šel na pot življenja :gruebel: Ob sebi želim žensko z načeli ne da jo vsaka malenkost, ki pride mimo spravi v skušnjavo in zmedo...


:zustimm:
glede na to, da se moreš odločat in spraševat druge, kterega izbrat.. se mi zdi da je najboljše, da si vzameš čas zase, preboliš bivšega in si ko boš pripravljena najdeš enega tretjega..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 29. Mar. 2008 15:37

js se na tvojem mestu ne bi vračala...tako kot so že druge povedale...če se vrneš k bivšemu, bo 2 tedna isto, potem pa spet use po starem...in takrat bojo pršle na dan spet use bolečine, ki si jih čutila zaradi njega, use slabe stvari, zaradi katerih si jokala...kje bo on takrat? šel bo, tako kot je že...
zdej pa še neki...maš novega fanta, ki te ima verjetno rad...a maš ti tud njega?? tega ne morm reč zate, kar potrjuje to, da dvomiš, katerega bi zbrala...nevem no...razmisli pri sebi...
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 29. Mar. 2008 15:59

punca me je tedn dni nazaj,skupaj sma bla leto dni...večkrat sma mela probleme kr sn malo nor ko pijem(pozabim čist na njo itd.),večkrat sn ji obljubo da se bom spremenil itd..vzdržal sem nekaj časa vendar slej ko prej si spet isti...jeb**o je to,ni kuj tak..tak da zaj sem ostal sam in mam kaj za razmišljat..jaz ti svetujem da sledi ženski intuiciji.
Uporabniški avatar
NoOne18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 26. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a NoOne18 » 29. Mar. 2008 16:33

Tip ki ti pride jokat ker te pogreša in ti obljubla da se bo spremenil ni omembe vreden! Si pač takšen kakršen si, in če si rekla d si vse vlagala v to zvezo on pa nič, bo tako tudi naprej...ne bo drugačen, mogoče na začetku nekaj dni in nič več, potem se bojo spet pokazale njegove prave lastnosti!

Saj ne rečem, človeku se da pomagat da se spremeni, začne drugač delat, lahko popraviš njegove napake, vendar rabiš zelo veliko časa in trdne volje! Tako da jaz bi na tvojem mestu nadaljevala spoznavanje s tem zdejšnjim fantom in se prepustila ... vendar rečem kot vsi...odločitev je tvoja, in naj bo samo tvoja!

veliko sreče!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Mar. 2008 12:47

če ta
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 31. Mar. 2008 15:03

Roberta R. napisal/-a:glede na to, da se moreš odločat in spraševat druge, kterega izbrat.. se mi zdi da je najboljše, da si vzameš čas zase, preboliš bivšega in si ko boš pripravljena najdeš enega tretjega..


se podpišem :zustimm:
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 01. Apr. 2008 5:25

Jaz bi rekla, da se je tvoj bivši vrnil zato, ker je ugotovil da nekoga potrebuje ob sebi in ne nujno tebe.. Prizadel te je, ne pusti mu da te ponovno prizadane..

Pusti preteklost in pojdi naprej.. Korak za korakom pa bo :)
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
ursiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ursiika » 01. Apr. 2008 10:57

Punce zakon ste, hvala za vse nasvete!!!!! :bussi:
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 01. Apr. 2008 12:57

punchka napisal/-a:
Roberta R. napisal/-a:glede na to, da se moreš odločat in spraševat druge, kterega izbrat.. se mi zdi da je najboljše, da si vzameš čas zase, preboliš bivšega in si ko boš pripravljena najdeš enega tretjega..


se podpišem :zustimm:


tud js... Pod razno ne hodi nazaj k bivšemu ker sama veš kašne so ble njegove napake, tega drugega pa tud pust pr mit, ker mu očitno ne morš vračat čustev...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 01. Apr. 2008 13:12

Dagi napisal/-a:
punchka napisal/-a:
Roberta R. napisal/-a:glede na to, da se moreš odločat in spraševat druge, kterega izbrat.. se mi zdi da je najboljše, da si vzameš čas zase, preboliš bivšega in si ko boš pripravljena najdeš enega tretjega..


se podpišem :zustimm:


tud js... Pod razno ne hodi nazaj k bivšemu ker sama veš kašne so ble njegove napake, tega drugega pa tud pust pr mit, ker mu očitno ne morš vračat čustev...


Vse kar so punce povedale do sedaj, se strinjam. Jaz se ne bi vrnala nazaj. Ko je konec, je konec. Ni več poti nazaj. Vzami si čas zase, uživaj in razmisli, če je morda drugi fant zate. Morda pa bo prišel mimo tretji, ki te bo očaral v hipu. Ne obupaj pa veliko sreče! :)
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 01. Apr. 2008 14:09

lej za svojega vem, da bi ga uzela nazaj, ne morem pa soditi kaksno razmerje sta vi2 mela prej in na kaksnih lastnostih so temeljili vasi odnosi, niti ne poznam vajinih karakterjem, zato si ne upam ničesar trditi.
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 01. Apr. 2008 19:50

Z bivšim sva bila skupaj skoraj tri leta, ko me je zapustil. Takrat niti ni hotel več imeti nobenih stikov, odganjal me je od sebe in grozno sem trpela. Ko sem ravno začela novo zvezo, se mi je pričel oglašati in me vabiti ven. To se dogaja še zdaj po 5 mesecih nove zveze. Ta novi fant je popoln partner zame. Je tak, da ga ne bi mogla nikoli prizadeti in ga tudi ne bom. Mi je pa bilo zelo težko, ko me je bivši začel vabiti, saj mi je bil takrat še vedno blizu. Imela sem kar težke borbe, da se je vse izteklo tako, kot se je moralo. Zdaj vem, da ga ne bi vzela več nazaj. Daleč od oči, daleč od srca ...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]