Bi mu oprostile klofuto?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Če bi vas tip udaril, bi mu oprostile?!

da
29
5%
ne
368
63%
odvisno od situacije
189
32%
Skupaj glasov : 586

Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 13. Jun. 2006 23:45

nikita.. napisal/-a:No to je ena od stvari k bi jo naredu prvič, zadnič pa nikol več.
Pa sigurno bi ga nazaj,moj reflex

popolnoma enako
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 14. Jun. 2006 0:35

js mam pa en problem... no, nimam ga js, ampak moja prjatlca... fant jo tepe, pretepa... in to na hard! nazadnje jo je prebutal, ker mu ni skuhala kave in ker ni pomila posode! po tistem je še 2 tedna hodila z modrim očesom, zlomil pa ji je tudi roko... men je to grozno! obupno!!!

večkrat sva se že pogovarjali o tem, js sem ji hotla pomagat... pa če si ne pusti dopovedat! js nevem kdo je tu bolj nor! Fant, ki jo tepe, ali ona, ki se mu pusti?!

Kr nevem kaj nej naredim! Po eni strani se mi smili, po drugi, pa bi ji najrajš še sama prmazala eno!
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 14. Jun. 2006 8:28

sm že rekla NA POLCIJO IN TO TAKOJ..
madona ste ene punce mal zmešane..
oprostite sam tko pač jz mislm..
fant te nima kj pretepat k pol se ga že obravnava za duševno moteno osebo!!!!
pa punce djte se že skulerat, da take tipe ne morte met..
loh vs še ubijejo.. če bi to rade pol uredu, če pa ne pa polcija vabi vašega dragega.. :evil:
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 14. Jun. 2006 8:49

Dadyka15 napisal/-a:sm že rekla NA POLCIJO IN TO TAKOJ..


kaj nej grem js na policijo, če pretepa mojo prjatlco?!
ko bodo pa policaji prišli, pa lahko reče, da si js zmišljujem! Sej ne bo priznala... nevem, res nevem kaj nej nardim, kako ji nej pomagam, preden ji zbije še tisto malo možganov, ki ji jih je ostalo... :evil:
My dreams are my reality...
marilyn
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 168
Na forumu od: 21. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a marilyn » 14. Jun. 2006 9:20

Ja, če ni prehuda, pa če gre za del seksa... :D :D :D
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 14. Jun. 2006 9:26

to je res en hud primer..
a je na kšnga psihologa že pomislila??
ej nevem.. probi jo prepričat..
jz ti druzga ne znam svetovat...
mora bit pa zelo čudna, da se mu pusti tkole pretepat..če je mela vzgojo v otroštvu, da ni smela nič proti fantu rečt pol je možno, da se ji je to preneslo na danes ko je že starejša..men se ne zdi pošteno, da jo lahko fant po mili volji pretepa..morala bi biti vsaj tok trdna, da bi si priznala, da to ni normalno kar dela njen tip z njo pa bi šla na policijo..
s takim človekom ne moreš živet, ker lahko začne pretepat tud otroke ko jih bosta mela..
svtuj ji da gresta skupi na polcijo pa d se lahko k teb presel, dokler se vse ne uredi...
pa velik sreče
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 14. Jun. 2006 9:45

Dadyka15 napisal/-a:če je mela vzgojo v otroštvu, da ni smela nič proti fantu rečt pol je možno


problem je res v vzgoji...ona je skor ni mela... to je to...

boji se ga prjavit, ker bi jo fant tk pretepu, da bi v najboljšem primeru na kliničnega šla- če je nebi kr ubil... in bojim se, da bi pretepu še mene... res je psiho.....
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 14. Jun. 2006 11:51

*pupika* ti poklič 1200-anonimni klici in zaupej problem..ti ostaneš skrita priča, policija te ne izda, mislim pa tud da tud tvojih podatkov ne poberejo...in rečeš, da se to dogaja pač dlje časa in da bi rada da mal opazujejo...sicer je pa pol tud tko, če ga ne ujamejo na "delu", ona lahko potem vse zanika in ga ne prijavi...tko da praktično je to brezveze, ker pšolicija tlele nabi nardila nič....

problem je res v vzgoji...ona je skor ni mela... to je to...

boji se ga prjavit, ker bi jo fant tk pretepu, da bi v najboljšem primeru na kliničnega šla- če je nebi kr ubil... in bojim se, da bi pretepu še mene... res je psiho.....


glede na tale post, bi jst res poklicala anonimne klice...
fora je v tam, da maš ti kolegico in ta kolegica trpi...brezveze je samo gledat kako trpi in kako jo un pretepa, ker s tem pa z tvojim sočutjem ne boš nardila nič...škoda je punce, da bo na koncu končala z zlomljeno lobanjo....na tvojem mestu bi res poklicala, ali pa kakšne telefone za pomoč mladim in potem te že oni orientirajo dalje..ampak v vsakem primeru moreš povedat, da hočeš bit anonimna-če se boš tega lotla...
sm mela pa jst tud kolegico k jo je fant pretepal in je še vedno z njim, ker se pač enostavno ne upa od njega stran..in potem ko recimo končata, se on prjoka nazaj in lubibubi, pa je spet njegova.......to so take ženske, ki si ali ne upajo stra ali pa jim sadomazo svaza sede.......ampak tkole ne prideš daleč...
povej mi, kaj pa starši, a so čoravi??
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 14. Jun. 2006 12:09

evo se strinjam s purple, anonimina linija b i bila verjetno še najboljša rešitev, pa seveda,d a ve da ji stojiš ob strani, ko bo pripravljena it stran od njega.

na žalost je pa res, da če se sama ne zave kaj se dogaja in odloči, da ima dovolj tudi najboljši nameni in dejanja nimajo učinka
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 14. Jun. 2006 16:01

hja, res se ga boji! tud js se ga.. men je fuuul grozn in res si sploh neupam pomislit, kaj bi storu, če bi vedu, da js tul tk razglabljam o njem in da si res želim, da bi šla moja kolegica in on narazen! js VEm, da če bi šla narazen, bi jo pretepu (v najboljšem primeru bi bila na kliničnem v lj)

mislim, da ga ona sploh nima več tolk rada... je vse skup že bolj navezanost in navada, predvsem pa STRAH... pač živita skupi že 4 leta...

hudo mi je zanjo, ker je drugače super punca!
najbrž bom res poklicala anonimno številko in poskušala ostat anonimna. kr se ga res bojim!
My dreams are my reality...
L3jchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 25. 5. 2006
Kraj: SŁowenia

Neprebrana objavaNapisal/-a L3jchy » 16. Jun. 2006 15:02

NE, NE in še enkrat NE... :grrdev:
to sm mu tut že 100x povedala,da če bo name 1x roko položu,jo bo prvič in zadnič...pa ni važn kok ga mam rada....pa tut če pol jokam 100 let skp...sam tok se pa spoštujem,da si tega neb dovolila... :tanz: :respekt:
(no sj tut moj men skos govori,da tega neb ženski naredu ane,sam useen...nikol se ne ve)... :?
Uporabniški avatar
Dirty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dirty » 16. Jun. 2006 17:49

marilyn napisal/-a:Ja, če ni prehuda, pa če gre za del seksa... :D :D :D




Haha...se strinjam, to prov paše, v bistvu takrat paše tud če je bl močna...heh :D

Drgač pa...NO WAY, jst bi ga nazaj!
I'm a bad girl and bad girls do bad things...
Vivka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 23. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Vivka » 16. Jul. 2006 21:46

Klofute ne bi nikol in nikdar oprostila :evil:
Kot je izjavla ena moja prijateljica:
˝Ko se te dotakne (vemo v kakem smislu) enkrat, adijo ZA VEDNO˝
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 16. Jul. 2006 22:11

Mene je enkrat fant udaril..no ne vem če se sploh temu lahko tako reče, ko se je razjezil brez razloga pa sem se začela ful dret nazaj. Rekel je da se nimam pravice dret pa da me ni mogel drugače utišat...saj ni blo nekaj močno. Nikoli se ni opravičil ali rekel da mu je žal. Zdaj je od tega že več kot leto pa se še vedno spomnim na to in ni mi vseeno.
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 16. Jul. 2006 22:53

*pupika* napisal/-a:js mam pa en problem... no, nimam ga js, ampak moja prjatlca... fant jo tepe, pretepa... in to na hard! nazadnje jo je prebutal, ker mu ni skuhala kave in ker ni pomila posode! po tistem je še 2 tedna hodila z modrim očesom, zlomil pa ji je tudi roko... men je to grozno! obupno!!!

večkrat sva se že pogovarjali o tem, js sem ji hotla pomagat... pa če si ne pusti dopovedat! js nevem kdo je tu bolj nor! Fant, ki jo tepe, ali ona, ki se mu pusti?!

Kr nevem kaj nej naredim! Po eni strani se mi smili, po drugi, pa bi ji najrajš še sama prmazala eno!

*pupika*, jst mam podobn problem. moja prijateljica(17) ima že 3,5 let tipa. z njim se vsaj trikrat na mesec skrega in ga pusti. čez dva dni pa je že spet z njim. vse se je pa začelo pred približno 1,5 leta nazaj, ko jo je prvič udaru. in to se je kr pogosto nadaljeval.sej ne rečem, včasih ga je tut ona nazaj. ampak ne vem zakaj se je vsakič k njemu nazaj vrnila. zmeri mi je rekla:konec je med nama, tega mu ne bom oprostila.... ampak mu vedno je :( . enkrat ji je tut že grozil z nožem. višek pa je dosegel pred približno tremi tedni. dobila sta se pr njej, ker je bla sama doma, on pa je mau dva popravca in se mu je ona ponudila da se z njim uči. naredila mu je zapiske, vse mu je pomagala... no in potem mu je hotla prevert znanje...in on si ni nč zapomnu in je postal živčen...zvezke je začel metat po tleh...njej je pa tut prekipel a ne...v njeni hiši bo on tm neki razmetavou ; pa gaje odrinla mal od sebe stran. on je pa ponorel...in jo je z nogo v trebuh brcnu z nogo okol štirikrat, pa po nogah, da je mela naslednji dan vse plavo, pa še brcnu jo je v ženski spolni organ :evil: . naslednji dan ji je pa po msnju reku, če se gre še enkrat z njim učit...mislm halo, kaj mu ni jasn...ona je rekla da je konc med njima...ampak jst ji ne verjamem, ker je ona men to rekla že neštetokrat. res ne vem kaj naj naredim da bi jo spametovala :( .

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov