Ali me vara?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 23. Apr. 2007 16:25

purple_rain napisal/-a:
x*Leyla*x napisal/-a:Tudi sama imam podoben problem kot ga je na začetku opisala curlly. S fantom bova skupaj že štiri leta, full se imava rada (js njega ja, on pa tudi pravi tako). Problem je v tem, da za mojim hrbtom dela stvari, zaradi katerih sem zadnje čase neprestano slabe volje. Na msnju ima kar precej stikov ženskega spola, vse lepo in prav. Tudi js imam par fantov. No in stemi puncami ima redno vroče pogovore (npr. kako je potreben, kaj bi jim delal...). Pošilja jim tudi svoje slike, menda in pa tudi preko kamere gre kdaj do konca. Največji problem je v tem, da to počne s puncami, ki jih poznam. Če jih vsaj poznala nebi, bi se mi zdelo bolje, sam vseeno pa tega ne bi sprejela. Zanima me samo kaj menite da naj storim? Full mi je težko to njemu omenit, ker sem tud sama grešila, s tem ko sem šla brat njegove loge. Sam vseeno, sm ugotovila, kakšen je za mojim hrbtom. Do mene pa ves prijazen pa kot da nič ne bi bilo.

Mu naj povem? Če mu povem, pa rečem, da bi zaradi tega konačala(kar sm že pogsto razmišljana), bi še storil kakšno neumnost. Pomagajte!!!
:eek: Mene pa v takem primeru prav nič ne bi vest grizla in bi lepo(ok, mal manj lepo, ubistvu verjetno zelo besno in kričeče) rekla "ej stari, wtf je pa tole?!" in (probala :oops:) odkorakat stran... Al pa kar it stran, mu bo že mogl hitro kapnit v čem je bil probelm..če ne, je pa še večji bebec.


nč na svojo vest študirat, ti nisi kaj kriva. itak če sta skup je nekak logično da od cajta do cajta mal preveriš vse skup.. drugače pa moraš stran, če se do zdaj ni spravo k pameti, se tud pozneje ne bo
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 23. Apr. 2007 16:33

purple_rain napisal/-a::eek: Mene pa v takem primeru prav nič ne bi vest grizla in bi lepo(ok, mal manj lepo, ubistvu verjetno zelo besno in kričeče) rekla "ej stari, wtf je pa tole?!" in (probala :oops:) odkorakat stran... Al pa kar it stran, mu bo že mogl hitro kapnit v čem je bil probelm..če ne, je pa še večji bebec.


:D mja, čeprav jaz sama ne bi tako storila...
ker sem vedno za to, da se stvar razčisti na miren način (not furious), da mi to pač razloži sam. verjetno bi se na začetku držala, tako bi izsilila njegovo vprašanje "kaj je narobe?" in bi mu povedala kako pa kaj... da me je zelo šokiralo in bi rada slišala njegovo stran - zgodbe? potem bi že prišlo kričanje, bes, užaljenost, karkoli, no potem bi se že dalo razčistit ali pač ne.

za štiri leta odkar sta skupaj... pogovor ne bi smel bit problem :wink:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Apr. 2007 16:38

iluzija napisal/-a::D mja, čeprav jaz sama ne bi tako storila...
ker sem vedno za to, da se stvar razčisti na miren način (not furious), da mi to pač razloži sam. verjetno bi se na začetku držala, tako bi izsilila njegovo vprašanje "kaj je narobe?" in bi mu povedala kako pa kaj... da me je zelo šokiralo in bi rada slišala njegovo stran - zgodbe? potem bi že prišlo kričanje, bes, užaljenost, karkoli, no potem bi se že dalo razčistit ali pač ne.

za štiri leta odkar sta skupaj... pogovor ne bi smel bit problem :wink:
Ja ja, sej je res, ampak ... v taki situaciji me sploh ne bi zanimala več njegova razlaga, ne. ;)
Sicer pa, valda, tud od vsakega para odvisno kako sta "uspešna" v komuniciranju...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 23. Apr. 2007 16:49

Mislim, da ko odkriješ nekaj, kar ti partner prikriva in zadeva vajino vezo, ni več važno, na kakšen način si to izvedel, jaz že vem, da ne bi zdržala tega obdržat v sebi, in bi ga pač čimprej vprašala, na 4 oči, ne po kakem telefonu ali kaj.
Enkrat je men prijatlca povedla za neke govorice o bivšem in sm še isti dan zorganizirala, da sva se "izredno" najdla nekje na pol poti, šla prej iz službe in sva takoj razčistila.
pač ga postavi pred dejstvo.

Vem pa tudi za primere, ko so bejbe na tak način kaj odkrile (telefon od tipa ipd) in nikol se ni tip obesil na to, kaj mu je firbcala za njegovim hrbtom, ker je še predobro vedel, da je on v tej stvari zajebal in ne ona, ker je pač preverjala. :evil:
Uporabniški avatar
x*Leyla*x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a x*Leyla*x » 23. Apr. 2007 17:03

nimava nobenih problemov s komuniciranjem, sam da bi mu js karkoli omenla o tem ni možno, ker teh besed kaj se s tem dogaja nikakor ne spravim iz sebe. Mogoče zaradi tega ker ga mam full rada, ker sva veliko lepih stavri preživela skupaj, ker me je starh kaj bi potem brez njega. Po drugi strani me pa žre in včasih razmišljam da mu to nekako vrnem.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 23. Apr. 2007 18:04

x*Leyla*x napisal/-a: Po drugi strani me pa žre in včasih razmišljam da mu to nekako vrnem.


nene... to se ne splača. res. verjetno tudi nobenega zadovoljstva ne bi čutila po tem...
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 23. Apr. 2007 18:50

x*Leyla*x napisal/-a:nimava nobenih problemov s komuniciranjem, sam da bi mu js karkoli omenla o tem ni možno, ker teh besed kaj se s tem dogaja nikakor ne spravim iz sebe. Mogoče zaradi tega ker ga mam full rada, ker sva veliko lepih stavri preživela skupaj, ker me je starh kaj bi potem brez njega. Po drugi strani me pa žre in včasih razmišljam da mu to nekako vrnem.


Em, kaj? Mogoče, ker ga mam ful rada, ker sva veliko lepih stvari preživela skupaj, ker me je strah, kaj bi potem brez njega.... AJOJ! Ne se šalit...
Pa ti jaz povem svojo štorijo...
Bivši
Enkratna zveza, polna ljubezni, miline, razumevanja, pogovorov. Vsak vikend sprehodi ob obali, imela sva svojo "rezidenco" v Portorožu, kamor sva hodila na sadne kupe in banana splite, hodila sva na gradove, kjer sva opazovala morje in sončne zahode,... Sama romantika, idila, popolnost. In nato se je vse skupaj začelo lomit, dokler ni prišla k njemu druga ženska (jaz sem bila takrat v službi). Midva z bivšim sva živela skupaj. Pa menda nista nič imela. In to "napako " sem mu spregledala, da je imel obisk okoli polnoči. Kaj sta se pogovarjala po msn in preko telefona, ne vem, nisem nikoli kontrolirala. Ampak, idilo sem končala in ni minilo 14 dni, ko je že bil z njo.
Moški ne čakajo, da bi se vrnile nazaj k njim, če ena gre, druga pride. Ženske delamo to napako, da čakamo, objokujemo in upamo, da se bo vrnil nazaj k nam.
Zavedaj se, da četudi je lepo, ni nujno to tapravo. Saj je hudo, ko končaš, pa ko gledaš slike, pa obujaš spomine, ampak HEJ, misliš, da ne bi moglo biti še lepše? Mislim, samo vprašam.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Apr. 2007 0:26

Tonja napisal/-a:Em, kaj? Mogoče, ker ga mam ful rada, ker sva veliko lepih stvari preživela skupaj, ker me je strah, kaj bi potem brez njega.... AJOJ! Ne se šalit... /..../ Moški ne čakajo, da bi se vrnile nazaj k njim, če ena gre, druga pride. Ženske delamo to napako, da čakamo, objokujemo in upamo, da se bo vrnil nazaj k nam.
Zavedaj se, da četudi je lepo, ni nujno to tapravo. Saj je hudo, ko končaš, pa ko gledaš slike, pa obujaš spomine, ampak HEJ, misliš, da ne bi moglo biti še lepše? Mislim, samo vprašam.
Se strinjam s vsem napisanim. Punce sploh preveč objokujemo in analiziramo pretekle, razpadle zveze..fantje pa(večinoma), hop naprej, naslednja(če ni že prej v zvezi "naslednja")... :?
Uporabniški avatar
x*Leyla*x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a x*Leyla*x » 25. Apr. 2007 19:25

Evo dans sm mu mail poslala in ga vprašala zakaj to počne in tako naprej. Zdej pač čakam na njegov odgovor. Me prav zanima kako se bo opravičeval, pa kako bo takoj zbrisal vse bloge da ja ne bi imel dokazov. Zakaj so skoraj vsi moški enaki?? Vedno ko pride do česa, so na koncu oni vedno najbolj "bogi", oziroma sami se imajo za največje reveže.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 25. Apr. 2007 19:27

^^ Nisem brala prejšnih postov, ampak če prav razumem je on v svojih blogih priznaval, da te je varu al kako? :eek:
satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 25. Apr. 2007 19:39

Oprosti,ampak SAMA mu dovoliš,da te tako ponižuje!
In ne,niso vsi moški enaki!
Dobila si ga,da je delal neke stvari za tvojim hrbtom,gre do konca(sicer za kamero) s temi puncami...
In tak moški...z njim ne bi bila niti 5 minut po tistem,ko bi to zvedela.
Ženske,kdaj boste sebi na prvem mestu?

In zapomni si,ko se boš spoštovala,ko ne boš dovolila,da nekdo hodi po tebi,te ponižuje,takrat ne boš dvakrat premislila kaj boš naredila z njim.Ne pa da mu še pišeš maile zakaj to dela?
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
x*Leyla*x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a x*Leyla*x » 25. Apr. 2007 19:50

*hox* napisal/-a:^^ Nisem brala prejšnih postov, ampak če prav razumem je on v svojih blogih priznaval, da te je varu al kako? :eek:



Ne ni priznaval da me je varal. Pač z različnimi puncami je prek kamere šel do konca in to sm pač prebrala v logih in ne blogih(moja zmota).
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 25. Apr. 2007 19:52

x*Leyla*x napisal/-a:
*hox* napisal/-a:^^ Nisem brala prejšnih postov, ampak če prav razumem je on v svojih blogih priznaval, da te je varu al kako? :eek:



Ne ni priznaval da me je varal. Pač z različnimi puncami je prek kamere šel do konca in to sm pač prebrala v logih in ne blogih(moja zmota).

Ahaaa, razumem!

Ampak a mu nisi tega nič omenila, razen po mejlu? :?
Uporabniški avatar
x*Leyla*x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 23. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a x*Leyla*x » 25. Apr. 2007 20:00

*hox* napisal/-a:Ampak a mu nisi tega nič omenila, razen po mejlu? :?


Ne zto kr tkarat ko sm to pri njemu brala potem nisma bla več sama in nisem imela te prilike. Zdej ga pa tudi ni doma, tako da sm mogla v mailu omenit, ker ne zdržim več zakaj to počne.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 25. Apr. 2007 20:04

x*Leyla*x napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Ampak a mu nisi tega nič omenila, razen po mejlu? :?


Ne zto kr tkarat ko sm to pri njemu brala potem nisma bla več sama in nisem imela te prilike. Zdej ga pa tudi ni doma, tako da sm mogla v mailu omenit, ker ne zdržim več zakaj to počne.

Me prov zanima njegov zagovor. :roll: :angry:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov