Ali me vara?

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 16. Mar. 2008 12:05

suspicious_ napisal/-a:ker je veliko tem o varanju, sem se odločila da bom napisala kar tukaj...

Zanima me ali ste kdaj prevarale fanta, vendar mu tega niste nikoli povedale iz takšnih ali drugačnih razlogov. Je to sploh mogoče prikrivati v nedogled?


jst nisem nikoli varala. sicer se je že zgodilo, da sem ga vmes srala s kom, ampak sem bila takrat v odprti zvezi in sem to lahko počela. temu partnerju sem tudi vse povedala.
je pa tole zelo težko odgovorit. če bi prevarala, bi verjetno preverila šanse, ali lahko od koga drugega izve za to in se na podlagi tega odločila, ali naj mu povem. ne vem pa, kako bi to delovalo v praksi, ker sem zelo slaba lažnivka, tudi glede belih laži. ampak če bi v zvezi vse štimalo ter nikakor ne bi hotela izgubit fanta in bi mi bilo res ful žal za prevaro, mu raje ne bi povedala, ker bi s tem tvegala obstanek zveze.
Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 16. Mar. 2008 12:25

curlly napisal/-a:živjo :(

jst sm tkooo žalostna :cry: sploh ne vem kako nej na kratko tole opišem..no nekak tko gre..: ko sm bla pr fantu sm prebrala njegove loge z msnja ko si je dopisoval s svojo prijateljico..in tam sta se skos hecala in potem med vsemi temi heci itd preberem njegove odgovore na njene izjave kot so: a ti ga pomagam narest (k je rekla da bi ga rada mela), uu zdej bom pa več kle (ko je rekla da bo prišla študirat v kraj kjer on živi), uf jst bi te celo prežgačku (k je rekla da bi ga ona špiknila neki), kaaj bi ti deluuu eej.. (ko je rekla da bi ga neki zeznla) pa aaa k bi ti vedlaaa (ko je rekla kaj pa bi naredu?).. tko je nekak povzetek..ful mi je bed..pustila sm ga že pa sm spet začela ker mi je trdiu da to ni nč pomenlo da me ma rad celo joku je itd in ko sm morila in morila je najprej skos govoru da NE VE zakaj je to pisu, zdej enkrat k sm ga prisilila da mi da točn odgovor, je pa reku da je razmišlju in da misli da je zgleda hotu izpast tko faca al kaj že.. drgač sm pa jst že na začetku sumla da je biu zatreskan vanjo, sam k ona ni hotla bit z njim k je bla v enga druzga zaljubljena in tud ona na vse te njegove izjave spolh ni reagirala ampak je večinoma obrnila temo na čist druzga..pametna!

kaj ve mislite??? je možno da res ni nč mislu s tem?

papa*

curlly :(


Tale post me je spomnu name pred več kot enim letom ko sva še bla z bivšim skup. Točn vse oz. vsaj podobno se je zgodilo meni kot se je tebi. Pri meni se je prvo nezaupanje začelo pol leta pred koncem, ko sem odkrila sms-e neke punce (halo??) Seveda se je izgovarjal, da sta samo prijatelja. Čez kake pol leta sem odkrila sliko z eno punco, kako ji deva lupčka na lica. Seveda sem znorela. Prebrala sem tudi različne loge z msn-a. Vedno znova znorela, se jokala in sekirala ter se obremenjevala. Na koncu je vedno iskal neke izgovore, da nisem verjela, vendar sem ga pomoje prebolela že skozi zvezo. Pika na i je bil dogodek, ki ga sicer ne bom omenjala tu. Tako kot tvoj se je tudi moj jokal in se opravičeval češ da nič ni. Na koncu je bil vse tolko fer, da je povedu, da me je prevaru. Seveda je sledila žalost, obup, razočaranje,... Ampak vse se zgodi z smislom, ta smisel pa ugotovimo s časovnim zamikom. Moje mnenje je, da je dobro da si dala fantu konec (mislim halo, ne morš take fore pisat nekomu drugemu, ko si v zvezi :!: :angry: ) In seveda, če ta traja že lep čas. Pomoje tvoj bivši sam ne ve, kaj bi rad oz. mu je postalo rahlo dolgčas. Če bi ga hotela kdaj enkrat nazaj oz. on tebe dvakrat premisli, ker lahk se zgodi, da je na začetku vse lepo in prav, potem pa se začne vse ponavljat. Bodi brez skrbi, če te je prevaru ali ne, vedi da nič ni večno, ampak vse omejeno. Nauči se živeti s tem. Pa srečno. :)
Kar te ne ubije, te naredi močnejšega!
Uporabniški avatar
Anja86
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja86 » 16. Mar. 2008 12:29

Mal sm spet pozna s postom, ampak dobro :)
Kar te ne ubije, te naredi močnejšega!
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 16. Mar. 2008 19:01

suspicious_ napisal/-a:ker je veliko tem o varanju, sem se odločila da bom napisala kar tukaj...

Zanima me ali ste kdaj prevarale fanta, vendar mu tega niste nikoli povedale iz takšnih ali drugačnih razlogov. Je to sploh mogoče prikrivati v nedogled?


Se da ja.. Ampak vseeno ne priporočam :D
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 2:04

Mene pa zanima, ce je to vas varanje:

S tipom sta bla skup 3 leta, prisle so taksne in drugacne tezave in zacnete razmisljat, da bi prekinile zvezo. Vendar tega nekak ne zmorete, ker ga mate se vedno ful rade in bi ga vam blo hudo zapustit. Torej se odlocite za nekaksen premor. Vendar medtem casom mata s tipom se zmer stike, dostikrat se slisita in vidita, vendar bolj prijateljsko. No, in on si medtem casom najde ful dobro frendico, s katero tud obcasno sexata. Aja, pa on med tem casom se zmer upa, da bosta nazaj skup.

Kaj pravite na to? Je to za vas varanje al ne?

Zame ni...
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 17. Mar. 2008 8:30

^^ Men sploh nebi blo važno al je to uradno varanje al ne, ampak hvala lepa za tipa, ki si takoj med premorom (btw v te premore in razno razne pavze tut prbližno ne vrjamem) najde drugo za sex. In premor je bil njemu v tem primeru samo izhod za sexanje naokli brez slabe vesti.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 17. Mar. 2008 11:17

bouhica napisal/-a:Mene pa zanima, ce je to vas varanje:

S tipom sta bla skup 3 leta, prisle so taksne in drugacne tezave in zacnete razmisljat, da bi prekinile zvezo. Vendar tega nekak ne zmorete, ker ga mate se vedno ful rade in bi ga vam blo hudo zapustit. Torej se odlocite za nekaksen premor. Vendar medtem casom mata s tipom se zmer stike, dostikrat se slisita in vidita, vendar bolj prijateljsko. No, in on si medtem casom najde ful dobro frendico, s katero tud obcasno sexata. Aja, pa on med tem casom se zmer upa, da bosta nazaj skup.

Kaj pravite na to? Je to za vas varanje al ne?

Zame ni...


Kot je že Migrena napisala, varanje gor al pa dol. Če more že takoj med premorom začet z drugo seksat pol hvala lepa pa adijo. Če bi men to naredu, 100% ne bi hotla it nazaj skupi.
Mislm halo, medtem ko sexa z drugo še vedno upa, da bo še nazaj skupi s svojo punco. Taki tipi so zame egoistični prasci. Ok no sej isto velja za ženske, če počnejo kej tazga.
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 17. Mar. 2008 13:26

Mnja to sem se zacela tud js sprasevat, ce mu je res tolk pomenla al gre pa sam za navezanost po toliksnem casu. Na koncu sta se tko razsla in njemu ni blo glih kej velik bad za njo :wink:

Drgac je pa ona predlagala pavzo in si na koncu nasla drugega tipa, tko da sta dokoncno prekinila zvezo oz. "zvezo" al karkol je ze pac blo to na konc.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov