Moderatorji in uporabnice ter uporabniki foruma

Predlogi, kritike, mnenja, sporočila, želje, pohvale, vprašanja... o portalu in forumu revije COSMOPOLITAN.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2436
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Nov. 2013 7:31

Ok, meni videz deluje malo nedodelano, nič kaj moderno, ampak moj svet se zaradi tega ne bo podrl. Kaj pa so drugače opevane novosti in funkcije? Se mi ne da vsega pregledovat :)
Mam pa eno pripombo in če ne spremenite, odprem temo za zbiranje podpisov (ne uno že obstoječo, ker hočem samo sledečo spremembo, ni treba vsega nazaj spreminjat, kot to zahteva določeni pekovski izdelek) in v vsakem postu v naslednjem mesecu grozim z odhodom: ko nekdo objavi povezavo, se le-ta ne odpre več v novem zavihku, ampak preusmeri iz foruma, kar je nadležno, ker zdaj bom morala dat "odpri v novem zavihku," to bo pa trajalo, da se navadim + 2 sekundi mojega časa. Tako da zdaj moram skoz nazaj na forum klikat, ker vedno pozabim.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 08. Nov. 2013 15:07

Vsem nam predstavlja forum izziv, da se nanj navadimo, seveda, če je le volja posameznika. :)

Go for it :respekt:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Nov. 2013 10:43

andrkavr napisal/-a:Če bi imel 4 roke bi te verjetno vtaknili v kak freakshow že kot froca.


Zakaj se tega talenta že nekaj dni ignorira?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 10. Nov. 2013 10:44

Ker je RES talent.
!
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 10. Nov. 2013 15:33

mah, meni je tudi grd design. zgleda, kot da ga je narisal en froc iz srednje sole, ki je ravno ugotovil da obstaja css. sicer pa je itak cela stran stara - niti malo moderna - in se mi niti ne da nastevat, kaj vse fali. no sicer pa jaz se tudi pocasi poslavljam od tukaj (pa ne zaradi videza).
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 12. Nov. 2013 16:03

Še js, še js!!! :D

Očtino ena noviteta je tudi limit poskusa vpisa. Jaz pač vsake tolko zalaufam krep kliner na kompu in zbrišem vsa shranjena gesla itd. No, v soboto sem se htela pol prijavit in ne vem al sm se zatipkala al whatever, skratka javilo mi je ''Presegli ste limit poskusov registracije. Prosimo vas, da vpišete kodo, ki jo vidite na spodnji sliki.''

Ok nič novega, čeprav ponavadi je tako da ko 3x faliraš, vpišeš to neumno captcha yes i'm hoomin in ostale zadeve foro. Jbg, pač mam žnj ''standarnih'' gesel in včasih pozabim katerega imam za kaj.

Ampak.... kje je slika? Ni je blo. Vse do danes. Vsak dan sem se probala prijavit, slikice s kodo nikjer. Še dober da sm trmasta ko vol, da sm probavala, pa še to sam zato, da lahko zdaj javim napako. Torej, očitno tu nekaj ne štima oziroma vsaj ni štimalo (ne vem od kje se je zdej odločla pojavit, ampak hooray!).

Da ne bojo kritike sam na izgled foruma, naj bo še tu in tam kaka na (ne)funkcionalnost ;)

Takole to zgleda
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 12. Nov. 2013 16:24

Posredovano. :)
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 13. Nov. 2013 23:50

Modi in admini, a nič ne blokirate te nove spamerje, ki se v zadnjem času na veliko pojavljajo na forumu? Kolikor se spomnim včasih tega ni bilo, je razlog večja ranljivost skripte? :D
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 14. Nov. 2013 8:56

reCaptcha je neuporabna. Samo to. Smo šli nazaj na "Ali si človek?"
!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Nov. 2013 9:43

mastermind napisal/-a:Modi in admini, a nič ne blokirate te nove spamerje, ki se v zadnjem času na veliko pojavljajo na forumu? Kolikor se spomnim včasih tega ni bilo, je razlog večja ranljivost skripte? :D


ne bi vedla v čem je problem, ampak se jih trudimo odstranjevat, kolikor hitro pač gre.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Nov. 2013 9:46

Zakaj se pa ignorira obnašanje admina ter kritike uporabnikov na račun novega izgleda itd?
The world is as you are.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Nov. 2013 10:15

1. se jih ne
2. stvari se sproti rešujejo, kar ste najbrž vse opazle. ni ravno tako, da tehnični del administracije sedi pa v luft gleda.

kar se mene tiče, sem spremembe vesela, ker je zadeva glede nekaterih stvari bolj funkcionalna in pregledna. form follows function. čeprav je pri obojem še prostora za izboljšave.

in ker se spomnem zadnje menjave oz. upgrejda foruma, ko je bil čisto isti halo, pa je blo na koncu vse ok in smo se vsi navadli novega foruma in ga sedaj celo pogrešamo. tako, da se mi ne zdi vredno delat take drame. changes make the world go 'round.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 14. Nov. 2013 11:43

Jz sm se na forum že navadla in mi je všeč. Še vedno pa bi tud men blo fajn, če bi bilo vse skupaj malo širše. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
andrkavr
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 6. 2000

Neprebrana objavaNapisal/-a andrkavr » 14. Nov. 2013 11:46

hvala lepa za take kritike.

ne spomnim se, da bi se kdo potrudil napisat zakaj in predlagal konkretno izboljšavo.
nazaj stari forum (ki je bil seveda lep in dodelan in zelo pregleden (spet brez pojasnila zaradi katerih stvari konkretno)) tehnično ni mogoče it.

ne, "grdo je, jaz zdaj grem za vedno" (in pridem cez eno uro pogledat ce me kdo prosi naj ostanem...).

vse bo v redu.
!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Nov. 2013 12:23

cela situacija malo spominja na tole

:D

Vrni se na cosmopolitan.si

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov