Znani slovenci

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 08. Jan. 2009 22:58

Valeria napisal/-a:
rammsteingirl napisal/-a:sem ga videla v živo pa ni nič posebnega.


Vizualno res ne, sej ni mulc, da bi vse stavil na videz, on svojo "slavo", če tako rečemo, črpa iz svojega materialnega statusa in družbenega položaja.

Tip je v resnici frajer, podrl je ogromno žensk, ogromno potuje, si privošči, zakaj pa ne, če ima keš, ane..



kdo to???
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Jan. 2009 23:31

^^ Erazem Pintar, kakor sem js zasledila.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 09. Jan. 2009 0:08

erazem ja :)
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 09. Jan. 2009 13:00

nisem prevec spremljala zato sm pa vprasala hvala za odgovor!

Erazem je faca ja :D
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 10. Jan. 2009 10:40

No no, ne vem s čem si zasluži, da je faca. Meni se zdi prou tragikomičen :roll:
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 10. Jan. 2009 10:42

o njegovih čudnih spremljevalkah pa sploh no comment, po pregovoru povej mi s kom se družiš in povem ti kdo si, on pogori na celi črti.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 16. Jan. 2009 9:12

kr.ena napisal/-a:Mnjami. Jonas je pač generacija pred metroji, ko je bilo seksi, če je bil tip
Bil je namrec cisto nepobrit, v enih zgonjenih kavbojkah in oguljeni ledrci, prav zanemarjeno je zgledal
:wink:

Jonas je nekako znal združiti svoj videz in karakter, da je izgledal privlačen tudi takrat, ko ni bil več v najlepših letih. ;D Kakšen je zdaj, pa ne vem, ker ga že dolgo nisem videla. Vem samo to, da je bil Milijonar z njim x-krat bolj zanimiv kot z Boštjanom Romihom (zeeeh!). Iz tega razloga sem nehala gledati Lepo je biti milijonar, ker Romih težko pove kaj smešnega.
Če pa govorimo o Erazmu - ne vem sicer kakšne bejbe si izbira ta tip, ker nobene osebno ne poznam (slika iz medijev pa je kaj hitro lahko precej popačena in izpadeš neka druga oseba na podlagi nekih kvazi govoric). Kar se tiče njegovega statusa večnega samskega moškega - jaz osebno v tem ne vidim nič slabega. Je pač tip moškega, ki raje uživa življenje in daje sebe na prvo mesto, medtem ko so njegovi vrstniki že cca. 20 let očetje, ki preživljajo svoje otroke, morda celo ženo in so zavezani k temu, da so ženi tudi zvesti. Meni se zdi obsojanja vreden tisti moški, ki je poročen in vara svojo ženo kot pa samski moški, ki odkrito priznava, da je alfa samec in želi preizkusiti vse mogoče, preden bo pristal na smrtni postelji. Ljudje smo si pač različni. Zdaj pa mi povejte koliko tako iskrenih in direktnih moških poznate v svojem življenju? Jaz denimo ravno iz tega razloga ne zaupam moškim, ker ti na začetku obljubljajo nebesa, doživiš pa to, da te v času t. i. resne zveze varajo po možnosti z najboljšo prijateljico. Kaj je potem takem boljše? Imeti tipa, ki je (bojda) resen in zvest (zvest ti je lahko samo pes :wink:), v resnici pa osvaja in nemara še kaj več tudi druge bejbe, ko te ni zraven ali imeti tipa, ki že na začetku položi vse karte na mizo, da ne bi bilo potem razočaranj? :wink:
Kar pa se tiče vseh tistih wannabe zvezd (Big Brother tekmovalci ipd. sranje) - to zame niso slavne osebnosti, ampak kvečjemu znane. Pa še to bi rekla bolj težko, ker se mi je že večkrat zgodilo, da sem šla v trgovino, dva metra vstran je stal en Barovec (če se še spomnite tega resničnostnega šova) in ga sploh ne bi prepoznala, če mi ne bi kolegica na poti iz trgovine skoraj rebra potrla, tako me je dregala v njih: "Ga nisi videla?? Pa kje ti živiš ženska?!" Na Zemlji očitno res ne.
Freaked
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 368
Na forumu od: 8. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Freaked » 24. Jan. 2009 16:36

To si tako napisala kot da je družina,žena in kakršnakoli odgovornost v življenju popolnoma odveč. Mislim, da lahko govorim že kar o človeški naravi, vsak si želi imeti družino,dom kjer te imajo ljudje radi in jim lahko najbolj zaupaš. Erazem in njemu podobni tega nimajo. Da moraš do smrtne postelje preizkušati norosti življenja in živeti kot najstnik...to meni in vsakemu zrelemu človeku pač ni kvaliteta. Takšni so malo čudni.
divja20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a divja20 » 08. Mar. 2009 21:09

danes je bil gost v spet doma plavalec Matjaž Markič. Ta tip je pa res ful dober
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 09. Mar. 2009 9:44

Fantje iz skupine Elvis jackson(sicer jih ni 5)...ker so mi kul in dejansko so zlo razpoznavni tud po tujini. :musik:
tamala123xy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 17. 3. 2009
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tamala123xy » 17. Mar. 2009 23:52

ej meni pa niti edn znan slovenc ni neki da bi rekla da mi je hud..mislim velik slovencov je hudih ampak ne znanih
and baby when it's love it is not rough it isn't fun...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Mar. 2009 0:38

Gregor Trebušak, voditelj oddaje Svet :love: :hearts: :clowm:
Sicer na televiziji mi nikol ni delval kot nek seksapilen osebek.biu mi je simpatičen, to je pa use.Ampak ko sm ga v živo vidla, spedenanga v en hud reklc pa hude hlače, sem mislna da bom lih pred njim dol padla :D Model je u živo huuuuud, huuuuud huuuuud :P
ga mam na sumu, da je sosed od mojga fanta, upam da je res :P hehe
eathan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a eathan » 22. Mar. 2009 17:31

odvisno kje živi tvoj fant?;) Gregorja drugače najdeš na Tržaški c.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 30. Mar. 2009 23:00

_ninchyka_ napisal/-a:* Matic Jere


Kaj bi jst njemu delalaaaaa!!! :lol: :oops:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 31. Mar. 2009 0:47

eathan napisal/-a:odvisno kje živi tvoj fant?;) Gregorja drugače najdeš na Tržaški c.


OMG sooooooseeeeeeed, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :jump: :lach:
no, usaj oči si bom lahko konkrretno napasla :D :P

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov