tokio hotel

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Apr. 2008 16:57

Lourd napisal/-a:
KiLLyKa napisal/-a:Sanja Grohar tema je že zdavni zaklenena.

Zaklenila se je zaradi tebe, ker si se kot njena zaprisežena fanica, skregala z čisto vsakim, ki je imel kaj čez njo za povedat.

Itak pa ne vem, kaj si mislit o človeku, ki je že z več kot polovico foruma skregan??!! :roll:
Get some life women!


Ženska, zakaj mislš da sm se registrirala na ta forum? Ker mi je par bejb rekl da ste same nebom rekla kva tle. In fajn vam je kosti metat da mate kej za glodat in gledat kako se pizdakate.
In ja moj namen je bil da se tema od Sanje zaklene. In mi je kul da je zaklenjena.
Zdej pa hit the fsckin ignore button and ignmore my posts or smth.

P.S. sm istočasno pisala post kot Evelyn tale NACI :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 17:04

ja zdej se vi odločte, kdo je dobr in kdo ne.. men so tokio hotel in sanja grohar vsi enako prtegneni. pa zakaj se tok borite za enga k mu je vseen za vas. :)
zakaj pa bi mogla obzorja razširt če mi je un tip k ena mlada punčka ? meni osebno je tak in nisem edina
Uporabniški avatar
Black Amber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 12. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Amber » 11. Apr. 2008 17:07

..Evelyn.. napisal/-a:Ve se pa tud ne obregnte ob vsak post v kterm uporabnca napiše, da sta ji pač dečka grda in muzka bedna(kr je nešteto komentarjev tud odgovorov v smislu "dj tih bod, kaj si pršla težit, ti nč neveš oni so zakon bla bla") pač ma vsak svoje mnenje o bandu, sam ve pol to spremenite v prepir in posledični zaklep teme.

Kot je že Infinity povedala na prejšnji strani, ni problem, če nekdo reče, da jim njihova glasba ne sede ali da nekomu Bill vizualno ni všeč. Lahko tudi reče, da je grd - jst s tem nimam problema. Sej je tud uporabnica mily napisala, da ji pevec asociira na žensko... pa se nihče ni spravil na njo, ker je bilo mnenje na nivoju. Ni pa na nivoju, če nekdo reče, da "hvala bogu, ker niso prišli jodlat" :roll: Take izjave so polne cinizma in se točno vidi, da se želi izzvat provokacijo.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 17:11

ja sej nevem zakaj bi mele ve problem s tem, če je on eni grd?
Uporabniški avatar
Black Amber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 12. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Amber » 11. Apr. 2008 17:25

^^ pa saj je že milijonkrat omenjeno, da noben nima problema s tem. V postu nad tvojim sem nazorno napisala:

Lahko tudi reče, da je grd - jst s tem nimam problema.

Kaj ti ni jasno?

Tukaj se gre za povsem druge zadeve, ki jih nekateri niste sposobni razbrati... to so grdi, provokacijski in cinični izrazi, ki ne spadajo v nobeno debato, ne samo tole! Osnovno pravilo komuniciranja nam veleva, da poskušamo mnenje izraziti čim bolj dostojno, brez nestrpnih napeljevanj in žaljenja ljudi okoli sebe.

In če nekdo napiše: "jest bi se počutla pedofilsko lezbiko če bi bla fenica od une tamale punčke" (izjava od densy) je zame velika žalitev in zelo žalostno, da se nekateri poslužujete takšnega izrazoslovja.

In potem smo mi 14-letnice, ki nimamo pojma :roll: Res vam svetujem, da ornk pretuhtate, kdo bi se moral tukaj zamisliti nad seboj.
Uporabniški avatar
Lavender
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 24. 6. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavender » 11. Apr. 2008 17:29

Zelo dobro napisano Black Amber.

No, zdaj se pa vsi malce umirite, ker tole ne pelje nikamor :wink:

Jst osebno imam precej pozitivno mnenje o Tokio hotelu, ker za moj okus ustvarjajo dobro glasbo. Kar pa sodeč po izjavah nekaterih ljudi, ni za vsaka ušesa.

Osebno jih spremljam že kar dolgo časa in lahko rečem, da vem že veliko stvari o njih. Bolj ko sem jih spremljala, boljše mnenje sem imela o njih. Vsak komad je poslušljiv in kvaliteten po svoje. Tudi člani skupine so mi zelo v redu, ker kljub vsej slavi niso izgubili tal pod nogami in imajo še vedno glavo na pravem mestu.

Meni se zdi pohvalno, da jim slava ni stopila v glavo in imajo še vedno ustvarjalno žilico.
Zadnjič spremenil Lavender, dne 11. Apr. 2008 17:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 17:29

^ tebi žalostno, meni smešno. sej če nebi ble tok obsedene tut mi nebi mel veselja žalt to skupino..

ma ne sj men tut čist dan unič če zvem da ena uporabnica foruma ne mara dove kreme za roke, pa da drugi smrdi chanelov parfum.. :cry: ko sem to zadnič slišala, sm bla čist fertik
Uporabniški avatar
Letty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 6. 12. 2007
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Letty » 11. Apr. 2008 17:44

Ok, malce sem preletela prejšnje strani, ker mi ni bilo jasno, čemu tolikšno razburjenje.

Jaz osebno ne poznam dobro Tokio hotela, tako da ne morem komentirati njihove glasbe. Bežno poznam par njihovih komadov, to je pa tudi vse. Bolj so mi znani vizualno iz raznih revij, v katerih nisem dobila slabega vtisa o njih. Ravno nasprotno: tipi imajo svoj stil in v tem ne vidim nič slabega. Sploh vokalist je zelo kreativen kar se tega tiče in meni osebno so všeč ljudje, ki imajo svojevrsten imidž.

Če se pa malo obregnem ob izjave fanov in anti-fanov v tej temi, pa lahko rečem, da se mi zdijo izjave njihovih fanov bolj konstruktivne in resne od anti-fanov. Oni jih pač poslušajo zaradi glasbe in ne vem zakaj imate nekateri veselje do tega, da jih provocirate?! Veliko bolj se mi zdijo tehtne in kredibilne izjave njihovih oboževalcev, ki pravijo, da jim je njihova glasba všeč, kot pa izjave "fuuuuj kakšni so"... "na kozlanje mi grejo" :roll:

densy napisal/-a:sej če nebi ble tok obsedene tut mi nebi mel veselja žalt to skupino..

Res ne vem, kaj je tako zanimivega in veselega v žaljenju nekoga?!
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 11. Apr. 2008 17:50

dei densy resno ni se ti treba lih na usak post kjer gdo hvali th spravlat in jih pluvat in to u stilu u kakršnem se pogovarjajo užaljeni 14letni adolescenti....mal se pa lhko umiriš....pč kokr j vem si že ene 100 vi isti temi izrazla svoje mnenje in smo tud usi skapiral da mislš da so th en kup dreka...pč ne mislmo usi tko...tko da...če tuki nimaš ene pohvalne besede za napisat o njih pa vidš kko druge razp**diš s svojimi posti..se te ni zdi da je že cait da se mau umiriš?
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 17:54

ja no, zakaj pa v kakšni drugi temi lahko pljuvamo po zvezdnikih (sanja, jernej dermota,.. :D ) pa dejmo eno temo odpret kjer se bomo antifeni zgovarjal o tokio hotelu.. da naujo eni mel dneva uničenega..

se pa zavedam da nisem moderna ker jih ne poslušam in ne gledam rebelde.
Uporabniški avatar
*belina*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 24. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *belina* » 11. Apr. 2008 18:00

Uff, vidim da se kar trejo mnenja. Zelo se strinjam s tretjim odstavkom od Letty, kjer je napisala, da se njihovi fani bolj resno obnašajo, kot anti-fani. Pa saj to je logično... fan bo kvečjemu napisal kaj pozitivnega, v smislu, da mu je skupina všeč in da rad posluša njihovo glasbo... medtem ko od anti-fanov slišiš svega in svašta :roll:

Mah, po eni strani me niti ne preseneča takšen odziv nekaterih, saj je danes 80% glasbene scene skomercializirane, pri kateri nemalokrat izgubiš pregled nad tem kdo koga kopira. Posledično večina ljudi ni odprta do različne in drugačne glasbe. Večina folka je osredotočena na glasbo istega kopita in se jim zdi nepredstavljivo, da bi razširili svoja obzorja in sprejeli tudi nekaj kar odstopa od povprečja. Kaj šele da bi sprejeli nekoga z drugačnim stilom. Meni osebno se zdi Billov stil popoln, in svaka mu čast, da je bil sposoben ustvariti svoj stil, ki ga ni imel nihče dotlej. Temu se reče kreativnost... ena vrsta umetnosti. Nekaj kar mnogi še dolgo ne bodo mogli doumeti.

Tokio hotel so v veliki meri samoustvarjalni band. Povejte mi, koliko glasbenikov je danes možno zaslediti, ki sami doprinesejo k temu, da bi bili uspešni??!! Precej malo! Vsi se pustijo voditi glasbenim založbam, ki jim vsa besedila takorekoč "servirajo" pod nos. Edino kar znajo naresti je to, da se pojavijo na odru, kot nekakšni cucki, ki povrh vsega še na playback zapojejo tisto "lousy" skladbo. Obenem pa si pustijo še vsiliti nekega stilista, ki jim jasno dotajča kako morajo izgledati. Inspiracija na nuli!!! :? Takšni se potem obdržijo na sceni kakšno leto (če še tok sploh) in nato zatonijo v pozabo.

Takšnega principa ustvarjanja kariere se Tokio hotel že od samega začetka niso šli. Oni so se sami našli (torej, niso bili ustvarjeni na nekem "creapy" castingu). Večino besedil napišejo sami in sami ustvarjajo glasbeno spremljavo. Vsak član skupine je po svoje poseben... frontman Bill pa še posebej, tako osebnostno kot vizualno.

Glede njihovih poslušalcev: to niti približno niso samo 13-letnice. Dvomim da neka 13-letnica sploh razume komad kot je recimo "Totgeliebt". Alpa recimo "Spring nicht" je tipičen komad, pri katerem zelo hitro pride do napačnih interpretacij. Če bi kakšna densy videla videospot bi takoj rekla, da se Bill hoče ubit :roll: V resnici pa komad nosi zelo pozitivno sporočilo.

Skratka, prepirati se o glasbi je precej nesmiselno, kajti v vsaki glasbi se najde nekaj pozitivnega in vedno se bo našel nekdo, ki se bo v njej našel in nekdo, ki se ne bo. Stvar okusa če mene vprašate.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 11. Apr. 2008 20:49

Dons sm po radiu slišala da je njihov koncert čist odpovedan.Škoda za vas.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 11. Apr. 2008 22:34

densy napisal/-a:ma jest bi se počutla pedofilsko lezbiko če bi bla fenica od une tamale punčke.


Men je pa dober tip tale Bill. Star je 18,5 tako da lih otroček ni :wink:
Da bi bla pa jest lezba, HAHAHAHAHHAHAHAHA, prej bo Sava nazaj tekla, preden bojo meni babe všeč :D

Ampak ste pa res smešne ene tle gor, ko tako neutrudno pljuvate po njih. Dobr, vam niso všeč, to poveš v enem postu, ni treba pol še v 99-ih pljuvat svojega žolča, saj smo dojeli. Meni se sploh ne da v temo o Murkotu vsake dva dni napisat, kako mi je ogaben, pederski itd. Bi blo čist isto, kar ve počnete v tej temi.

Oh ja ...
Uporabniški avatar
Ancii°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancii° » 05. Maj. 2008 21:21

jz bi se kr pod belinin post podpisala.. :)
čeprou pa tokio hotela nism nikol poslušala in ga verjetn tud v prihodnosti ne bom.. :D
se pa ne bom kregala s tistimi, k ste njihove fanice :wink: :lol:
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 05. Maj. 2008 21:36

Edina pesem, ki mi je poslušljiva in vredu je Monsoon v Ang. verziji(nasplošno nemškega jezika tud ne prenesem), ostalo ah.. me pa ful odvrača ta njegov videz eh.. nimam nič proti, njegova osebna odločitev je kakšen si želi bit ampak dejansko so moški, ki se oblačijo po žensko in izgledajo še vedno moški(kšni glamerji arrr), to pa pač..deklica no. Sicr pa to neb smel vplivat, sj navsezadnje je glasba pomembna..ampak pač zna odvračat to no.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]