tokio hotel

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

just_angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 9. 4. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a just_angel » 11. Apr. 2008 13:50

KiLLyKa napisal/-a:Pa niso pršli jodlat...i'm glad :D

me too :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Apr. 2008 15:39

just_angel napisal/-a:
KiLLyKa napisal/-a:Pa niso pršli jodlat...i'm glad :D

me too :D

yesss ni jih blo. :D

ma jest bi se počutla pedofilsko lezbiko če bi bla fenica od une tamale punčke.
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 11. Apr. 2008 16:06

densy napisal/-a:ma jest bi se počutla pedofilsko lezbiko če bi bla fenica od une tamale punčke.

Res se mi smilijo ljudje s takšnim razmišljanjem. Očitno se niti približno ne zavedaš kako izprijene so takšne izjave. Blatiš nekega mladega glasbenika, o katerem niti približno nimaš pojma kaj počne.
Zgleda da boste morali nekateri še ornk razširiti svoja obzorja, preden boste zmožni gledati tudi dlje od svojega nosu.
Uporabniški avatar
Lopatka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 18. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lopatka » 11. Apr. 2008 16:12

Dobro povedano Frenkie :gut:

Kar na enkrat so njihovi fani ne samo lezbijke, ampak tudi pedofili :roll: Upam, da takšni kot je densy nikoli ne bojo imeli otrok, ker se mi zdi nepredstavljivo, da bi imeli takšnega vzornika kot si ti, ki že po izgledu razvršča ljudi po določenih kategorijah. Mene bi bilo sram!!!
Uporabniški avatar
Buttercup
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 12. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Buttercup » 11. Apr. 2008 16:17

Ah, dokler bo v tej temi dajala kritike KiLLyKa in njej podobni, se nimam kaj za razburjat. Kajti nekdo, ki simpatizira Sanjo Grohar se mi res ne zdi dovolj kompetenten, da bi lahko karkoli kritiziral.
Uporabniški avatar
Hanah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Hanah » 11. Apr. 2008 16:22

^^ Exactly! Če bi pevec iz Tokio hotela slišal, da se nekdo zgraža nad njegovim stilom, hkrati pa poveličuje osebnosti kot so Sanja Grohar, bi se samo smejat začel.

Mislim da ima on več stila kot marsikdo drug na glasbeni estradi.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Apr. 2008 16:34

Buttercup ma popluvam ga lahko kakor mi sede. Ker je to MOJE mnenje in mi nemorš ne ti ne noben drug tega vzet. Očitno si še niste prišle na jasno z določenimi zadevami. Vsakmu je lahko všeč kar NJEMU paše. In ne tist kar VM paše. In vsak ma pravico do svobodnega izražanja svojega mnenja, pa naj bo to DOBRO ali SLABO.

Men so smešni, brez makeupa je Bill grozn za pogledat, shirani so tolk da bl ne morjo bit, povprečna starost oboževalk je pa 14 let.... Oh joy.. res JAKI glasbeniki :lol: Pejte zdej Billu na myspace napisat pa jokat skup z njem :cry: Pa ne pozabt britvic sabo uzet.
Zadnjič spremenil KiLLyKa, dne 11. Apr. 2008 16:36, skupaj popravljeno 1 krat.
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Madisson
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Madisson » 11. Apr. 2008 16:35

KiLLyKa napisal/-a:Pa niso pršli jodlat...i'm glad

Kaj imaš ti od tega, če oni sem pridejo ali ne?! Raje naredi kaj iz svojega življenja, da se ne boš obremenjevala s takšnimi stvarmi kot je prihod ali neprihod neke skupine. Poleg tega pa se malce izobrazi z glasbenega področja, da boš znala bolj kvalitetno in kritično argumentirat, zakaj ti nekdo ni všeč. Ker tvoji dosedanji argumenti, zakaj ti ta skupina ni všeč, niso vredni piškavega oreha.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Apr. 2008 16:38

Ahahah ne me smejat bejba :D

Oh i LOVE BILL he's so cuteeeee aaaaa!
Oh kok je ta pevcluštn, morm jih it gledat?
Iii kera lepa bejbika tale k poje wiiii!
Ooo ker hud komad, čeprov polovico ne razumem!


a to so pa vredni komentarji? Ne ti men tralala tle :)
Go cry me a river now..or smth.
Da se res vsak vtakne v tvoj post, to je pa že višk.
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Infinity
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 13. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Infinity » 11. Apr. 2008 16:42

@KiLLyKa: Z vsakim nadaljnjim postom samo stopnjuješ svojo omejenost. Ni problem, če rečeš, da ti oni kot skupina niso všeč oz. da ti ne sede njihova glasba... ampak s takšnim mnenjem, kot ga imaš ti, kjer drugega tlačiš v drek, zgolj zaradi njegove vizualnosti, pa je skrajno otročje in samo dokazuje tvojo ozkoglednost.

Jaz se nikoli ne bi hotela tako sramotit :wink:
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Apr. 2008 16:46

Zgolj zaradi vizualnosti?
Ne sede mi niti kot pevc, niti kot človk, niti gledat ne morm njegovih intervjujov, niti ga poslušat. Pa če bi bil vizuelno neevmkakšn mi nebi bil kul. Že njegov glas mi najeda. Še kej hočeš mogoče? Da ti narišem? Niso mi kul, pa če me linčate tle, bom pa še 50x napisala da mi niso kul, sam zato da boste mele kost za glodat pa se pizdakat, k ste res smešne do amena.
Pač mi NE SEDE.
Pejte zdej naprej žalvt ker jih ni blo, pa pustte folk da pove svoje mnenje KAKRŠNOKOLI PAČ ŽE JE.

P.S. ob naslednji žaljivki se bova pa na 4 oči menle. Boš u faco povedala kdo je omejen.
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Bloodelf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 19. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bloodelf » 11. Apr. 2008 16:48

KiLLyKa napisal/-a:Ahahah ne me smejat bejba :D

Oh i LOVE BILL he's so cuteeeee aaaaa!
Oh kok je ta pevcluštn, morm jih it gledat?
Iii kera lepa bejbika tale k poje wiiii!
Ooo ker hud komad, čeprov polovico ne razumem!


a to so pa vredni komentarji? Ne ti men tralala tle :)
Go cry me a river now..or smth.
Da se res vsak vtakne v tvoj post, to je pa že višk.


Hahaha... "vredni komentarji" - o tem bi se dalo debatirat! Res ne vem, če bi se tebe in tvoje komentarje dalo kaj bolj resno jemat, saj več kot polovico časa na forumu preživiš v temah kot so:
Nina Osenar, Britney Spears, Ines Turk, Sanja Grohar.

LOL! In pol greš ravno ti nekomu solit pamet, kako nima okusa. Jao ženska :roll:
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Apr. 2008 16:50

Sanja Grohar tema je že zdavni zaklenena.
V temo od Nine sm postala kot zanimivost, kaj se je zgodil in da bosta s Sanjo tožle PB.
Britney je blo treba spluvat, ker je nikakva.
Ines Turk sm pa podala 1 komentar oz. je bil dvojni post.

In človek ki večino časa preživi v temi TOKIO HOTEL men ne bo solil pameti, zato ker mi oni pač NISO všeč in mi NIKOL ne bojo.
Kva bi še rada no? A še kej hočeš mogoče?
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Lourd
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 18. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Lourd » 11. Apr. 2008 16:54

KiLLyKa napisal/-a:Sanja Grohar tema je že zdavni zaklenena.

Zaklenila se je zaradi tebe, ker si se kot njena zaprisežena fanica, skregala z čisto vsakim, ki je imel kaj čez njo za povedat.

Itak pa ne vem, kaj si mislit o človeku, ki je že z več kot polovico foruma skregan??!! :roll:
Get some life women!
Zadnjič spremenil Lourd, dne 11. Apr. 2008 16:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 11. Apr. 2008 16:55

NACI, pa djte mir jeb**o vsi k mate tok proti tej skupini in nj fani debatirajo, kva se morte vtikat in probleme delat.
Ve se pa tud ne obregnte ob vsak post v kterm uporabnca napiše, da sta ji pač dečka grda in muzka bedna(kr je nešteto komentarjev tud odgovorov v smislu "dj tih bod, kaj si pršla težit, ti nč neveš oni so zakon bla bla") pač ma vsak svoje mnenje o bandu, sam ve pol to spremenite v prepir in posledični zaklep teme.
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov