tokio hotel

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 05. Apr. 2008 13:45

kamis napisal/-a:Ok sori,ampak čist usak k ne pozna te skupine na začetku reče da je un tip baba,pa ne se sprenevedat,ker ga res lahko hitr zamenaš.Pa niti mau ni sexy,kao str 18 a zgleda pa k 15 letnik.


A si hodla do vsazga na tem svetu s sliko Tokio Hotel in sprasvala, ce se mu zdi da je kje zenska na tej sliki? :roll: Mislim lej, teb pa parim k jih poznas na prvi pogled deluje kot zenska, kar pa NE pomen, da res zgleda kot zenska. Zal mi je za tiste, ki slabo vidjo no. Lahk marskej lepga na tem svetu spregledajo :D

Ce teb ni sexy, se ne pomen da ni a ne. Js sem 100% da ne nikjer na svetu ne obstaja moski, ki bi bil za vsako zensko sexy.

Tko da babe, ne vem kaj hocte dosect s tem, da klele neke nas prepricujete, da Bill zgleda kot zenska. To, da mate vec kot ocitno okvaru na vidu nam je ze jasno :D
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 05. Apr. 2008 16:51

men se zdi da ns tiste k th ne poslušate gledate zviška kao o bed neumne najstnce kdaj jih bo pamet srečala....sam pol pa uprašte se gdo je bol zrel pa use to tisti, ki obsoja npr. th glasbo sam zart njihovga videza in misl o tej so sigurn bedni poglej sam kaki zgledajo..al tisti ki najprej preposlušajo komade in use in si ne ustvarjo podobe glasbe na osnovi videza glasbenika k to musko ustvarja
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 06. Apr. 2008 11:45

joooj bejbe jst sm s tistim mojim postom povedala samo svoje mnenje.In nism nobenga v ničesar prepričevala.Ok razn tega da k prvič vidš unga tipa(je Bill če se ne motm ne??) da morš dobr pogledat a je tip al baba?A ve ste res takoj u štartu k ste vidle njegovo sliko,razn če ste prej vedle,ble 100% da je on pa tip?Ker fant ma res ful nežne in ženstvene poteze obraza.Pa nč slabga ne mislm s tem da ne boste spet jezne name.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 06. Apr. 2008 11:50

kamis napisal/-a:joooj bejbe jst sm s tistim mojim postom povedala samo svoje mnenje.In nism nobenga v ničesar prepričevala.Ok razn tega da k prvič vidš unga tipa(je Bill če se ne motm ne??) da morš dobr pogledat a je tip al baba?A ve ste res takoj u štartu k ste vidle njegovo sliko,razn če ste prej vedle,ble 100% da je on pa tip?Ker fant ma res ful nežne in ženstvene poteze obraza.Pa nč slabga ne mislm s tem da ne boste spet jezne name.


hehe ja tut moj folk je vs mislu da je baba. ene par jih je še gledal v cajtngu kao kva je huda bejba :D
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 07. Apr. 2008 20:43

kamis napisal/-a:joooj bejbe jst sm s tistim mojim postom povedala samo svoje mnenje.In nism nobenga v ničesar prepričevala.Ok razn tega da k prvič vidš unga tipa(je Bill če se ne motm ne??) da morš dobr pogledat a je tip al baba?A ve ste res takoj u štartu k ste vidle njegovo sliko,razn če ste prej vedle,ble 100% da je on pa tip?Ker fant ma res ful nežne in ženstvene poteze obraza.Pa nč slabga ne mislm s tem da ne boste spet jezne name.


Jap js sem takoj vedla da je tip in verjamem da je se marsikdo. Ce ma nekdo nezne poteze in zgleda kot angelcek, se ne pomeni, da ne more bit moski. Js kar nekaj taksnih poznam.
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
swim girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 21. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a swim girl » 07. Apr. 2008 21:21

V bistvu je make up in frizura tista, ki mu malce "raznežnita" obraz. Sej to je logično. Ampak brez make upa in tiste frizure on sploh ne zgleda kot pupa... ker jst sm že dosti slik vidla, na katerih je imel naraven videz in je popolnoma moško zgledal. Ni šans, da bi šel mimo mene in da ne bi vedla da je to tip. Poleg tega pa je še zelo velik... 1.87.

Ves ta njegov videz in nastop je samo del njegovega imidža oz. nek "stage personality" ki ga ima mnogo glasbenikov. Men osebno je to zelo všeč. Itak da v privatnem življenju ne hodi tak po cesti.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 07. Apr. 2008 21:26

No dejte mi prpopat slikco njega v privat življenju ker me res ferbec matra kakšen je brez čupce pa make-upa :D
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 07. Apr. 2008 21:33

Poglej na stran 25 te teme...
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
Bloodelf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 19. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bloodelf » 07. Apr. 2008 21:37

swim girl napisal/-a:Poleg tega pa je še zelo velik... 1.87

Ja to je res... jst ko sm bla na njihovem koncertu v Strasbourgu kr nism mogla verjet, da je tok velik. Ker na TV-ju mi sploh ne deluje tok visok.

Jst mam v bistvu celo avtogram od njega :D Dobila pa sem ga po koncertu, čist na ključno, ko smo ga z enimi frendicami srečale pred halo, ko so se vračali v tourbus. Vem da je blo fuuul enih bodyguardov okoli njega in se jim je ful mudilo... ampak vseeno ko sem ga vprašala, če lahko podpiše avtogram, je takoj stopil do mene in fuuuul prijazno odgovoril da lahko. Pa še tko prisrčno se mi je nasmehnil da sm se skor stopila :D V glavnem mene je ful presenetil. Tip je neverjetno vljuden in prijazen. Ker če pomislim, bi lahko komot šel naprej in se delal da me ne vidi.
Uporabniški avatar
Celeste
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Celeste » 07. Apr. 2008 21:55

Men je drgač njegov brat fuuuul hud :D

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
trisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a trisha » 08. Apr. 2008 11:09

^^ o men je tud njegov bratec čist hot :P
Slika
Slika
kamis: brez make up-a je tak kot njegov brat itak sta dvojčka in sta skor ista u obraz
ma majo d pridejo u Slovenijo na koncert, drgač grem jst kr u Italijo al pa u Avstrijo, ker jih bi ful rada enkrat u živo vidla :)
Uporabniški avatar
Nevada tan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 21. 7. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nevada tan » 08. Apr. 2008 16:22

trisha napisal/-a:Slika

aaaaaa kok je hud :hearts: Njega se pa res ne bi branila :D

Drgač pa ja... onadva sta enojajčna dvojčka, kar pomeni da sta skor identična. Različna delujeta le zaradi popolnoma drugačnega stila oblačenja. Vendar če ju bolj pozorno pogledate v obraz, je skorajda težko najti razliko... usta, nos, oči in vse obrazne poteze imata čist iste.

Men sta na splošno oba ful huda! Vsak na svoj način :)
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 10. Apr. 2008 17:27

Bloodelf napisal/-a:
swim girl napisal/-a:Poleg tega pa je še zelo velik... 1.87

Ja to je res... jst ko sm bla na njihovem koncertu v Strasbourgu kr nism mogla verjet, da je tok velik. Ker na TV-ju mi sploh ne deluje tok visok.

Jst mam v bistvu celo avtogram od njega :D Dobila pa sem ga po koncertu, čist na ključno, ko smo ga z enimi frendicami srečale pred halo, ko so se vračali v tourbus. Vem da je blo fuuul enih bodyguardov okoli njega in se jim je ful mudilo... ampak vseeno ko sem ga vprašala, če lahko podpiše avtogram, je takoj stopil do mene in fuuuul prijazno odgovoril da lahko. Pa še tko prisrčno se mi je nasmehnil da sm se skor stopila :D V glavnem mene je ful presenetil. Tip je neverjetno vljuden in prijazen. Ker če pomislim, bi lahko komot šel naprej in se delal da me ne vidi.
omg....ful lpo im jealous
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 11. Apr. 2008 12:22

densy napisal/-a:
kamis napisal/-a:joooj bejbe jst sm s tistim mojim postom povedala samo svoje mnenje.In nism nobenga v ničesar prepričevala.Ok razn tega da k prvič vidš unga tipa(je Bill če se ne motm ne??) da morš dobr pogledat a je tip al baba?A ve ste res takoj u štartu k ste vidle njegovo sliko,razn če ste prej vedle,ble 100% da je on pa tip?Ker fant ma res ful nežne in ženstvene poteze obraza.Pa nč slabga ne mislm s tem da ne boste spet jezne name.


hehe ja tut moj folk je vs mislu da je baba. ene par jih je še gledal v cajtngu kao kva je huda bejba :D

Tut jst sem skos mislala, da je punčka. Prisežem. zadnjič sem bla čist šokirana, ko so povedal, da je koncert odpovedan, ker ima pevec...., pa oba z mojim, kak pevec???

V glavnem res je nek vmes. Sej pomoje, ko bo odrastu, bo bolj "moški". Zdej je še fantek :wink:
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Apr. 2008 12:26

Pa niso pršli jodlat...i'm glad :D
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]