The Killers

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 27. Mar. 2009 17:52

No ja, glede na to, kok so reklamiral "gorillaz", se zna zgodit kj tazga. Sam tut jst dvomim, ker majo Killersi 10 dni pavze pred Slovenijo in mislm da ne bi tok postal na poti sam za 20 minut koncerta. Verjetno majo točno določen minimum.
Je pa res, da oder v bistvu ne bo sam za njih postavljen, ker je to vse del Džafesta, k je nek tak festival.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Mar. 2009 20:20

Js pa mislim (upam) da bo to dejanski koncert dolg 2 uri :D saj je to še vedno del njihove turneje. Dvomim da bi sprejeli kaj manj kot celo plačilo- ne vidim smisla, da bi nastopili za 20 minut. No, vsaj js take ponudbe nebi sprejela.
No, to so bolj moje pobožne želje, ker jih hočem kar poslušat in poslušat....
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 28. Mar. 2009 16:44

Pa že kdo ve koliko bendov bo?
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 28. Mar. 2009 19:47

Kakšen festival Džafest??

Sicer mi je pa najbolj noro to, da bi se mogla Killersov po vseh pravilih že prenajesti. Frekvenca vrtenja njihivega komada po radizu je res nora. Slišim jo po 5x na dan (sem ne šteje to, kolikokrat si jih sama zavrtim :)), pa se jih še kar ne neaveličam.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 29. Mar. 2009 13:19

Uooo, jst sm pa tega njihovga Humana prenajedena do nebes in nazaj. Sm rekla, ajd, bom dala šanso tanovmu albumu, si ga zloudala, nism bla navdušena nad novim disko zvokom in prišla do sklepa, da je samo Spaceman vreden omembe :D - sm si pa tudi jaz znala Jenny zavrtet po 50x :oops:

Itak džafest je pač ta festival, k ga mobitel organizira.
Zadnjič spremenil sončk, dne 29. Mar. 2009 13:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Mar. 2009 13:26

Ma ja, Human je itak vsak dan ene 10× na radiu. K folk sploh pozna še kej druzga od njih? Al sam padajo na najslabše komade?
Sej je kul komad (v primerjavi z ostalimi, ki se vrtijo po radiih), ampak v primerjavi z njihovimi ostalimi je pa lih 1/10. V bistvu je cel cd podpovprečen za njih. Upam da ne bodo ostal v teh vodah.

Na moji karti piše The Killers, js hočem čimveč njih, ne pa ostalih Mobitelovih bedarij.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 29. Mar. 2009 13:50

Men majo dobre pesmi, pa pevec je ful luštn. :D Upam da ne bom mela kakga izpita ravno nasledn dan po koncertu, ker bi res rada šla (karto sm pa tk zastonj dobla).
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 29. Mar. 2009 18:44

Pomoje so skrbi odveč. Koncert bo konkreten, če drugega ne zato, ker so Killersi (sej imajo fajn glasbo pa vse) tudi primadone, ki ne bi podpisale, da se njihovo ime uporablja, če bodo igrali samo 20 minut. Modajo za svoj imidž skrbeti, ne? :lol:
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 31. Mar. 2009 13:22

Ja. Jaz si tudi predstavljam, da oni ne prodajajo svojih koncertov po paketih. Recimo ta tolk in tolk $ igramo 20 min, za mal več 45, za še mal več 1h in tako naprej.... ampak majo pač eno ceno in en program za koncert. Kako pa pol organizator dobi keš nazaj, al s kartami al kako drugače, jih pa pač ne briga.
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 31. Mar. 2009 21:10

Ma ja, ne morejo toliko ljudi povabit na hipodrom za pol ure zabave. Bi bil cel upor.
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 01. Apr. 2009 13:03

Kako boste pa priošli tja? Z busom, avtom? kako je tam s parkirišči?
Andrejca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejca » 01. Apr. 2009 14:58

Pa sej greš lohk k s trolo... Ker ne verjamem, da bo tm kej dosti za parkirat...
Daisy88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Daisy88 » 01. Apr. 2009 15:52

Itak da bo koncert zares! Veš kolk stane samo transport in postavitev odra pa vsega ozvočenja. To da odpojejo svoje je še najmanj :)

Drugače se morm pa tudi jest pohvalit :P. Danes sem dobil karto od Eventima. Prišla je ful hitro, brez problemov in 21€ za tak koncert ... niti ne pomislim, da ne bi kupil. V primerjavi s cenami kateregakoli drugega koncerta je to sitnica. Še Big Foot Mama ima verjetno dražjo karto! :lol:
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 02. Apr. 2009 14:18

Ma kaj Big Foot Mama! Še Ansambel Lojzeta Slaka več računa :)
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 04. Apr. 2009 20:48

Baje nej bi koncert eno uro pa pou trajal. Sam tko, da vas pomirim :D upam da res :cool:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov