The Killers

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Mar. 2009 21:57

^^ Ja, res. Povsod kjer Eventin prodaja.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 25. Mar. 2009 8:10

Hehe, folku se kar trga od teh Killersov. Malo sem brala po tujih forumih, pa so vsi čist navdušeni nad koncerti, kar jih je bilo. Baje je bil München zakon. Mi bomo morale pa še do junija čakat. Morali, sorry Saso. :lol: :lol:

OK, punce, v kakšni družbi boste šle? Jaz grem jasno z dragim, pa še dve koligici sta včeraj po karte leteli. Samo se mi zdi, kakor Facebook kaže, dabo dosti znancev tam.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Mar. 2009 12:08

Js grem z fantom (ki jih sploh ne posluša, tak da bo nekje pri šanku :P), pa 2 bratrancema in njihovima puncama. Taka stalna družba :)

Itak da so navdušeni, če pa ful dobro zvenijo v živo. Sm pa tud js hotla jt v Munchen, sam ni blo financ, tako da super da bodo v Slo.

Spaceman (live)- z najnovejšega albuma
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 25. Mar. 2009 12:14

meni je pa najljubša read my mind :D
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Mar. 2009 12:42

Men je pa z tistega cd-ja For reasons unknown najljubša. Tak fajn besedilo mi je (ko sem lih ta komad ful poslušala, sem se prov najdla v njem). Drgač je pa men ogromno komadov.

Somebody told me (kero smešno besedilo)


Well somebody told me
You had a boyfriend
Who looked like a girlfriend
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 25. Mar. 2009 12:48

Ta ja, pa

Jenny was a friend of mine
Sam's town
Mr Brightside
When you were young
Indie rocknroll

:flehan:

Jao, men jih je še zdej ful neprijetno poslušat, k sm jih res ful z bivšim preposlušala, pa res jih zdej ful časa nism prenesla. Zdej se pa ponovno vračam v njih in ustvarjam nove spomine na skladbe :D
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 25. Mar. 2009 17:22

Ej sončk, če bo ta koncert res tako dober kot vsi obljubljajo, bodo po njem Killersi samo tvoji in se bivšega še spomnila ne boš :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 26. Mar. 2009 10:34

Ja, upam da res, k ga mal mori tole. No sej, Michelle Branch me pa spominja na še prejšnjega bivšega in ne vem, vedno ko slišm kšn komad od nje, se nanga spomnem. Pa sm oba že pošteno prebolela. Kok je to bedno no :roll: A se še keri to dogaja?
Uporabniški avatar
°rainbow°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 3. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a °rainbow° » 26. Mar. 2009 10:42

Jaz sem jih spoznala prek Singstar Rocks, majo tam gor komad Somebody told me, njihov prvi videospot drugač. Pesem mi je tak skoraj najboljša gori :D

Drugač pa sta mi Human in še posebej Spaceman dobri, sem si dol potegnla tudi ostale z novega cd-ja, samo jih še nisem uspela poslušat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Mar. 2009 11:37

sončk napisal/-a:Ja, upam da res, k ga mal mori tole. No sej, Michelle Branch me pa spominja na še prejšnjega bivšega in ne vem, vedno ko slišm kšn komad od nje, se nanga spomnem. Pa sm oba že pošteno prebolela. Kok je to bedno no :roll: A se še keri to dogaja?


Žal ja :D sam na srečo s sami bednimi komadi (kakimi hrvaškimi- katero fazo sem mela pri 17), tak da mi čist kul da tistih komadov ne poslušam nič več. Edino na komad With or Without you (U2) sm si morala že 2× nove spomine ustvart. Temu komadu se pa ne odpovem :D

Js se že počutim napol na koncertu :D

Read my mind


škoda ker ni videospota nikjer več na Youtube.

Girls Just wanna have fun- LOL
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 26. Mar. 2009 12:38

Huuu ja, to mi deli. Jaz sem tudi že čist naspiridana. Vse smo žrtve :razz:
Treba pogledat, če imajo na Ultrastarju več komadov od Killersov, ziher so. Pa bi bil lahko večer pred koncertom Killer Karaoke Night. :lol:
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 27. Mar. 2009 9:40

hahaha!! Kobilica kje bi pa organizirala te karaoke? Bi morale biti previdne veš. Zaradi kršenja javnega reda in miru, bi nas lahko priprli in potem ne bi mogle na koncert :).
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 27. Mar. 2009 15:04

Ahhh, to bo kar doma, sej bodo vsi sosedi povabljeni, pa bo super žur, ne? Samo res, jaz živim v glavnem med mladimi, pa veš kaj, je kar dostikrat slišat, da gre te dni radio bolj naglas, ko so Killersi, če so okna odprta. Letos bomo doživeli poln hipodrom, gotovo!
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 27. Mar. 2009 15:17

pomoje bo brezvezen oz. ultrakratek glede na to, da ma nek mobitel svoje akcije pa da karta ni ful draga, me pa tak ne zanimajo tolk, da bi jih hotela v živo videt

njihova glasba mi je ql, ampak kar se mene tiče tako depresivno vzdušje ustvari :lol:
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 27. Mar. 2009 15:53

Eh, to pa samo zavist govori. Na samo, da karta ni ful draga, zelo poceni je. Ampak to zato, ker jih je Mobitel povabil (in plačal, I guess :eek:). Valjda niso neumni, da bi jih povabili samo za kratek koncert, kje se pa pol splača tak plac zakupljat pa ves oder postavljat.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov