The Killers

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Mar. 2009 20:35

Ja, men tud tisto perje ni jasno :D ma jim vse oprostim- so pač posebneži :) mi je pa lep videospot (vse žvalce, ozadje), pa pevčevo malce nevrotično delovanje :) madonca, mam js čudn okus (se vsi zgražajo tud npr. nad tem kak mi lahko Keith Richards iz Rolling Stonsov simpatičen in dobro zgleda).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 02. Mar. 2009 22:10

A katera mogoče ve kje bodo te karte prodajali?
V katerih prodajalnah?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2009 11:40

Za uporabnice paketa Itak:

Brezplačna vstopnica, če si Itak:
Če si Itak, si pravočasno priskrbi brezplačno vstopnico! Pošlji SMS s ključno besedo KILLERS na 1917, in če boš med 5000 najhitrejšimi, je vstopnica tvoja.

Hitr se zagrebst!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 04. Mar. 2009 12:51

No, prvih 5000 vstopnic je že pošlo... :cry: zakaj nism pr mobiteluuu!?
No če kdo slučajno ne bi šel se zelo priporočam za vstopnico, kupm po 'zmerni' ceni, če pa je na svetu kakšna tko dobra dušca da mi jo da po mi pa res lajf polepšate :D ker si res zelo, zelo želim it, sam majo vsi okol mene simobil... če ma pa že kdo mobitel, pa paket ni itak, glede proste prodaje pa me full skrbi da bo sam ene par kart, pa da bojo takoj šle... tko da, PM please! :flehan:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2009 12:53

^^ Obljubljal so 15.000 kart v prosti prodaji. Upam da jo dobim. Drgač bom besna :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 04. Mar. 2009 12:56

Ei enako... :S sam tm piše DO 15.000... to me skrbi :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2009 13:09

Js sm nora na njih odkar jih poznam, in nazadnje bom še obstala brez karte- vsaj glede na mojo srečo :D ko pridejo karte, jih kupim ene 8 :D (nas gre cela družba).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 04. Mar. 2009 13:23

Ooo fajn =) Men so tut noro dobri, an... Pa mi je prou na bed k vidm da gre folk sam zarad tega na koncert k jim je Human ušeč, alpa k so zastonj karte... eni pa tkole trepetamo, an :P Js tut upam da dobim uno karto, ker drgač si ne oprostim, hehe :D Držmo pesti * :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2009 13:26

Pol bodo pa vsi razočarani, ker ne bodo vsi komadi v stilu Human, saj je zadnji cd popolnoma različen od prejšnjih dveh (to je tak k na koncertu od Dan D, ko vsi poznali samo komad Voda, ker posneli novo verzijo s Siddharto, pa mogoče še Čas...pa taki oboževalci :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 04. Mar. 2009 13:28

Hehe, an... Ma, neki bo že... (upejmo) :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2009 13:31

Aja, še to: upam da bo Si.mobil kako kontro dal Mobitelu :)
Js navijam za U2 v Sloveniji :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 04. Mar. 2009 13:45

Jh krkol prpelejo pr simobilu, ne bo bolš k Killersi, an... U2 bi blo supr, ja... alpa Simple plan :S... Razn če jih še 1x prpelejo :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2009 13:50

The Killers pa še zmeri rabjo met 20 let glasbenega delovanja za sabo, da se bodo lahko primerjali z legendami kot so U2, The Rolling stones, Led Zeppelin, Pink Floyd, Queen, itd...

So dobri, niso pa najboljši!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 04. Mar. 2009 13:54

To je res, ja... sam zame so zakon :)
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 04. Mar. 2009 16:03

Jst sem takoj ob 9h zjutraj poslala msg in brezplačna vstopnica je moja...pa dragi jo ma tud...pa še 6 kolegov ;).

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov