The Killers

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 09. Jun. 2009 18:48

Ok. Sej ne, da je bil vsak ta drug človk, ki ga poznam na temu koncertu! :D In vsi zganjajo norijo, da je blo najboljš, a pred tem pa ni noben vedu za njih! I dunno! :)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 09. Jun. 2009 19:32

Hja ne vem no, js pa vem da se ne bi mela neki ful fajn na enem koncertu, če ne bi poznala nobene pesmi (al pa sam ene par). Tud če se ti pesmi zdijo dobre, ni tistga občutka - pač morš jih poznat, da lahk pol poješ zravn in se res vživiš. Vsaj js no. :wink:

Drugač pa, ko je blo tok govora o tej Human - men je pa fajna pesem in kljub temu posiljevanju z njo na vsakem koraku, se je še nism naveličala. :D Read My Mind je pa še vedno men najljubša njihova pesem in ena izmed zloooo redkih pesmi, ki jih lahk milijonkrat poslušam, pa se jih še ne naveličam. :lach: Sicer so pa itak vse pesmi fajne, no izpostavla bi pa še For Reasons Unknown, When You Were Young in Sam's Town (sploh una tapočasna verzija), ki so mi res svetovne. :wink:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 10. Jun. 2009 15:44

Men je bil to eden boljših koncertov. Pri Bones sem mislila, da bom skup padla :lach: Ta Flowers je tolk hot :twisted:
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 10. Jun. 2009 18:03

Ja, blo je noro... =) BTW: Tanov videospot (A Dustland Fairytale):
http://www.youtube.com/watch?v=iHAbpjkrDIk
Uživejtee :)
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 10. Jun. 2009 18:10

Lep spot :hearts:
Use your head and follow your heart.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 10. Jun. 2009 18:37

jemina napisal/-a:Men je bil to eden boljših koncertov. Pri Bones sem mislila, da bom skup padla :lach: Ta Flowers je tolk hot :twisted:


Ja, res je. Meni je bil najboljši del koncerta ravno ob norenju na Bones. :D
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 11. Jun. 2009 13:07

Men pa čedalje bolj postaja všeč A Dustland Fairytale. :D Že 2 dni jo nonstop poslušam in ugotavljam da je FUL dobra in lepa pesem, pa fajno besedilo ma. :P
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 11. Jun. 2009 21:19

Ja ful lepa je, baje da jo je napisu svoji mami, k ma raka.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 11. Jun. 2009 22:38

Sm brala neki, ja. Sej ma res tako ful lepo (ampak žalostno) besedilo.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 11. Jun. 2009 22:56

Jooj, js nevem no, mislim da se mi že meša - od nedelje sem čisto paf, kr skos bi jih poslušala.. pa posnetke gledala.. pa poslušala.. pa novo ozadje mam, haha (mmm :flamingdev:) :D

Samo od koncerta dalje se mi fuull enih komadov noro dopade, pa jim prej nisem tulk pozornosti posvečala. Pa ta zadnji album sploh ni tok grozno slab, kot se mi je sprva zdel.. ene par komadov je prov hudih!

Oh, ko bi le lahko nehala skoos poslušat Bones (in ja, priznam, js sm tud kr okol padala ko je to pel:D), All the pretty faces, For reasons unknown, itd itd itd :hearts: Sej vse lepo in prav.. samo kdo se bo pa učil?!?! :oops:

Ene par posnetkov na YouTube je prov ql (od nedelje), samo se mi jih zdej ne da iskat, bom jutri!

Za A Dustland Fairytale sm tud js slišala, da je o njegovih starših oz. mami (samo nevem, povsod piše drugače - umira za rakom ali je že umrla?) A je katera že videla video? šmrc :(

EDIT: Sem videla, da je ena že prilepla link za video DF, samo ne dela več.. kr malo težko ql video najdt, pa tudi ko ga najdeš ga naslednjič po možnosti več ni, grrr..
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 11. Jun. 2009 23:14

Hehe nisi edina obsedena. :D Drugač pa js recimo za sebe priznam, da sm ena izmed tistih, ki sm postala bolj pozorna na njih zarad tega koncerta in vsega pompa pač okrog tega ... no, sm poznala prej ene par pesmi, tistih tavečjih uspešnic (in so mi ble ful fajne), ampak sm pa potem ugotovila da majo v bistvu še ful drugih isto FUL dobrih pesmi. Do tega odkritja pa najbrž nikol ne bi pršla, če ne bi blo tega koncerta in se ne bi teh killersov tolk izpostavljalo. :lach: Ampak - še sreča, ker bi bla prikrajšana za fuuul dobro glasbo.

Aja pa keya - ful dobra slikca. :cool:
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 11. Jun. 2009 23:33

Vem! :hearts: ;D

Oh, js sm bila že prej na njih pozorna.. sem si že ful časa želela na njihov koncert in gledala če bodo kdaj kje v bližini (pa da se bojo te naši kekci spomnili, da bi morda lahko aranžmaje za njihove koncerte prodajali, pa nevem.. se jim prej očitno ni sanjalo o njihovem obstoju al kaj, ah.. :x ) - pol mi pa pridejo v Ljubljano, wuuhuuu :D Sm misnla da me zezajo, nism vrjela dokler jih nism vidla na odru, do zadnje minute - pa še potem sem med samim koncertom mela prebliske nejevere in sem se samo čudla :D

Samo morem pa tudi priznat, da nisem prej čisto poznala vseh njihovih komadov (predvsem besedila), od novega albuma pa sploh zelo malo.. ohh, no angel kdaj gremo spet? :P

Samo res najbolj zabaven del je bil pa po koncertu - odhod iz prizorišča, ko sem na trenutke misnla da tenisk več ne bom iz blata vn dobila (no, pa misija spravi blato dol iz tenisk tudi ni bila kar tako) :lach:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Jun. 2009 23:54

Blato...groza res! Ponekod je tak drselo, da sm se kar bala da bom padla in me bodo pomedrali.

Js še zmeri ne maram tanovega cd-ja! Prov nervira me...
Naj bo naslednji cd spet v dobrem starem slogu- PROSIM :D

Js sm pa ravno žalovala nad mojo revščino, da ne morem dat 100 evrov za aranžma The Killers v Munchnu (enkrat marca bli), ko izvedela, da pridejo k nam. Ko so se karte začele prodajat sem prvi dan na netu visela od 6ih zjutrej, pošiljala maile vsem možnim stranem, ki bodo začele karte prodajat in jim težila kdaj začnejo, pa če zmanjka da 2 zame prišparajo :D obsedenka!
Jih pa "verno" poslušam že vsaj 3 leta in znam praktično vse tastare komade na pamet.
Tanov cd sm pa enkrat poslušala in od takrat le še Spaceman :hearts:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 12. Jun. 2009 10:42

Hehe keya, čimprej gremo spet, ane. :D Sej js sm drugač že šla gledat mal kdaj pa kje bojo še kakšni koncerti v sklopu te turneje, sam mislim da ne bo možno it nikamor. :( Bo treba čakat na naslednjo. Upam sam da ne bo treba čakat predolg. :P

*mala*, men je pa tud tanov album ful fajni - v bistvu so mi vsi super in se ne morm odločt, kter od teh je najboljši al pa najslabši. :)
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 12. Jun. 2009 12:04

Blato praviš? hehe, če si se mal sprehodil okoli, si najdel otočke s travo, kjer ni bilo blata. Pa se je dalo zaradi tega tut skakat na muziko :)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov