The Killers

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 07. Jun. 2009 14:18

Uživajte danes na koncertu še namesto mene :P Potem pa poročajte kako je bilo :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 07. Jun. 2009 23:09

Torej, kakšni so kej vtisi? :D Men je blo FENOMENALNO, noro res!!! Killersi so zakon, ful majo dobre pesmi in koncert je bil nor! Upam da bom mela čimprej možnost it še na kak njihov koncert, ker bi bil greh, da še ne bi kdaj šla. :P Joj pa še ves čas je zravn mene stal en fuuuul luštn Hrvat, ki je znal skor vse pesmi na pamet in je ful lepo pel. :love: V glavnem, aaaaa noro!!! :D
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
addie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a addie » 07. Jun. 2009 23:14

Men je bilo super!!!!!!!!!! Same dobre so zaigrali, ozračje fenomenalno, sam mal prehitro konec.
Uporabniški avatar
keya
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: wajt krajna

Neprebrana objavaNapisal/-a keya » 07. Jun. 2009 23:30

Men je blo tud čist fenomenalno, aaaaa :D

Ej ej, no angel.. sabo me vzameš, smrtno resno ti pravim!!! :P :D Js bi tudi šeee.. al sm dejansko že gledla ene 20min nazaj kdaj majo spet kak koncert tu okoli, lol :D

Čist.. ohh.. :love:
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 07. Jun. 2009 23:39

Hehe ni problema, z veseljem te vzamem zravn - itak bom rabla interesente. :D Js sm tud ČIST navdušena, fuuuul je blo fajn!!! To je enostavno treba še kdaj doživet, hehe. :D
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Jun. 2009 23:50

Matr je blo zakon. Še rajs jih mam k prej. Zdej so se res usidral na 4. mestu mojih naj bendov :-) Pa kak je Brandon kjut... Edin me mičkn motil, da preveč komadov z tanovga cd-ja (zame je že vsaka razen Spaceman preveč), no pa vsaj niso pozabil na vse največje uspešnice.
Sicer pa kero blato- sm bla k en pujs...
I love them!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Jun. 2009 23:57

Jaaa jst sm se tudi mela noro :D :D čist sem si dala duška (čeprov sm mela tako bedno srečo da so bli zraven sami zaspanci ko se v dveh urah niti premaknli niso in so me pol mal čudno gledali x) ----> ne štekam zakaj hodijo na koncerte PLUS se rinejo v prve vrste?? jao.. :roll: )
In baje sm bla ene 5x na unmu ekranu čist od blizu, jst se niti enkrat nisem vidla :D Aja ko so letele palčke sem se kmalu ubila in mi je mankalo lajk 5 cm da bi eno dobila >.<
Pa notr smo se s frendo prševercale na tak način da smo poklicale ene tipe ki smo jih poznale naj pridejo ven, so dobili une rdeče štempilke, so prišli do nas, je vsaka primla enga za roko, in na srečo je tam ratala taka gneča da so pogledali sam enmu ker sva ITAK parček.. mja za vsak slučaj sem se ugriznila u roko, je blo kr podobno =P

A ve gdo zakaj so ble ene ceste zaprte? jao..

EDIT: a ve kera kolk folka je blo? :]
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 08. Jun. 2009 0:06

*mala* napisal/-a:Pa kak je Brandon kjut...


A ne da. :D

Sam mal se mi pa zdi bedno, ker so zastonj karte dobli tud kr eni ki jih sploh ne poslušajo, pol so se pa te karte kr delile okol, kot da niso nič vredne. Se mi zdi, da so s tem kr nekak "razvrednotl" skupino, ki pa je sicer res fenomenalna, majo ful dobre in kvalitetne pesmi - pač niso kr neki, no vsaj za mene ne.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Jun. 2009 0:24

^po drugi strani so jih pa prek neta za 80e prodajali :razz:
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 08. Jun. 2009 8:24

no angel napisal/-a:
*mala* napisal/-a:Pa kak je Brandon kjut...


A ne da. :D

Sam mal se mi pa zdi bedno, ker so zastonj karte dobli tud kr eni ki jih sploh ne poslušajo, pol so se pa te karte kr delile okol, kot da niso nič vredne. Se mi zdi, da so s tem kr nekak "razvrednotl" skupino, ki pa je sicer res fenomenalna, majo ful dobre in kvalitetne pesmi - pač niso kr neki, no vsaj za mene ne.


Hmmm, ne vem zakaj se ti zdi bedno? A pol bi blo bolš če bi jo js (ki sem jo dobla zastonj) šla pol naprej prodajat za npr. 20€? Sem jo pač podarila naprej, ker jih sama ne poslušam.
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 08. Jun. 2009 9:17

Men je blo tudi fajn, prišli smo točno ob prvem komadu, res ni bilo treba veliko ugibati, kateri bo prvi. :D Edino malo prekratko se mi je zdelo, kaj pa vem, ene dve urci sem vseeno pričakovala. Blato pa skor tak kot na Rock Otočcu.

Jaz sem vprašala tipa pri enem jurčku, koliko ljudi naj bi bilo, pa je reku da 10 tisoč, samo nimam pojma, kolk bi jih dejansko lahk blo, ker nimam predstave o tem.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 08. Jun. 2009 10:34

Res je blo super. Drugače niso enden izmed mojih najljubših bandov, ampak so mi že od vedno kul. Noro vzdušje, super komunikacija z občinstvom, karizma ... Eden boljših koncertov. Mislim, da bom šla še kdaj. :) Sem pa prvič opazila, da je pevec zelo povabljiv. :D
Uporabniški avatar
Calorie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 16. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Calorie » 08. Jun. 2009 12:38

Za vse, ki se sprašujete, kako je bilo :):

http://www.youtube.com/watch?v=zmN0YjfhwXg
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 08. Jun. 2009 13:16

Mene so pozitivno presenetili - predvsem izvedba, vokal, plus je tudi to, da so komadi malce drugače aranžirani kot na zgoščenkah, kar je super kul za koncerte kot take.

Malo sem pogrešala stik s publiko, nekako odmaknjeni so se mi zdeli - mogoče pretirano zrežiran nastop?

Sicer super!
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 08. Jun. 2009 14:30

Jst nism šla, k me je zajebu kolega, cel dan se mi ni javlu... Ampak kokr gledam na YT so eni papki kr stal tm pa bull k budale, k so killersi pel "when you were young" :eek: Mislm zakaj pol sploh grejo, to ni vaška veselica, se strinjam, da so se karte kr razvrednotile, k so jih kr talal naokrog...
Sicer pa upam, da bo v bližnji prihodnosti v Beogradu (zihr bo, tm je vse) in da bodo karte ful drage, tko da bom šla tja in bo ogromn folka, k bodo poleg tega tut poznal besedila in tut mal migal zravn :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov