The Killers

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 06. Apr. 2009 17:15

Kje je bilo pa to objavljeno? Al je to 'rekla kazala' ?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Apr. 2009 9:31

Ravno gledam posnetek koncerta The Killers - Live at Glastonbury 2007 :D kak noro (še posebi ker ni novejših komadov). Pa publika je zakon, ko vse poje zdraven- dvomim da bo pri nas isto (no, js vem da bom :D).

Sam se 2 meseca

:D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 08. Apr. 2009 15:26

Glede na porast njihove popularnosti v dveh letih, bo pri nas še bolj noro. Kurrrja polt..............
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 08. Apr. 2009 19:08

*mala* napisal/-a:Ravno gledam posnetek koncerta The Killers - Live at Glastonbury 2007 :D kak noro (še posebi ker ni novejših komadov). Pa publika je zakon, ko vse poje zdraven- dvomim da bo pri nas isto (no, js vem da bom :D).

Sam se 2 meseca

:D



Dej poglej Wembley arena opening act =) Waaaa. No pr ns ne bo tko, že zarad tega, ker bo svetlo, ampak mogoče je to še bl osebno, ker lahko vidijo publiko. No pa tut opening acta zdej nimajo tako dolgega.

Jst bom pa tut pela zravn, vsaj Spacemana pa Dustland Fairytale se bom od novih komadov naučila, stare pa itak že znam :hearts:

Upam, da jih bomo navdušl in da bodo še kdaj pršli. Konc koncev ns bo ful, če bo res vseh 35 000 pršlo, kar je kr več od njihovih povprečnih koncertov :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Apr. 2009 19:14

Sej pomoje se ne bo koncert že ob 6ih začel? Itak še kakšna predskupina? Ali sam js preveč upam da bo to kot dejanski koncert :D

Ava- tud glede na porast popularnosti sem 100%, da bo več kot 75% folka poznal le Human + ša kak komad z tanovega albuma.

Sej pred Human se jih praktično ni slišalo na radiu.

Sončk- hvala za predlog (se da kje prov posnetek dobit za prenest na računalnik, ker tista, ki sem ga višje napisala sem si potegnila z neta v DVD obliki :D)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 08. Apr. 2009 19:23

Pomoje da ne bo predskupin... So se verjetno že ful skeširal z njimi, glede na to, da so tko pocen karte. Bi blo pa fajn kšne Elvis Jacksone vidt :musik:



Ne, jst sm tist posnetek na youtubu našla... Lahko pa poiščeš na torrentz.com, tm gor je ful. Tut tole med drugim



Ful je filing, k je še svetlo in se pevc prov razživi :D Sam dobr, tle je vsaj 200 000 folka =)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Apr. 2009 12:12

^^ Kera nora publika! Zakon! Ko bi blo le pri nas tak (yeah, dream on...). Se mi zdi, da dobra publika res daje ful energije skupini in da se to tud pozitivno odraža v njihovem nastopu. Ne pa da so skoz tiho.

Še mal Killersov live :D



Ker outfit- :lol:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 09. Apr. 2009 18:24

Kakor js vem predskupine bodo. Nastopal pa bojo neuveljavljeni slovenski glasbeniki. A niso en predizbor mel pa to?
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 10. Apr. 2009 14:32

Ja jaz sem tudi neki brala o tem. Sam ne vem kje naj bi ta izbor potekal. A kar tam a že kaj prej?
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 14. Apr. 2009 14:04

Eh kako, Killersi bodo svoj bend pripraljal in do konca zažgal.
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 15. Apr. 2009 7:30

Upam da bodo prodajali kake lepe majčke. Tudi v malih ženskih številkah.
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 19. Apr. 2009 22:48

Predizbor, ja, interaktiven.

Go choose your own headbanger :)

http://dzafest.itak.si/natecaj
Uporabniški avatar
*Kobilica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 28. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kobilica* » 22. Apr. 2009 7:12

Ma ne! Zvezde kot Killersi bodo gotovo pripeljali kakšno svojo predskupino. Tale natečaj bo imel sicer tudi tam nastop, mapak verjetno ne kot predskupina. Si ne predstavljam. Kakorkoli bo, bodo pa zmagovalci res imeli srečo/priložnost.
Bomo že tako tam vsi dobre volje, bodo imeli fajn publiko. In ja, jaz mislim, da bo tudi pri nas fajn publika. Čeprav se pa strinjam, da bi morali narest kakšno peticijo na radijske postaje, naj nehajo samo human rolat :roll:
Uporabniški avatar
Ava87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava87 » 23. Apr. 2009 17:52

Jaz sem vsakič ful vesela, ko slišim Human. Pa četudi je to 5x na dan ;).
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 27. Apr. 2009 15:18

Na www.itak.si pravijo:

"Zmagovalni bend si bo priboril možnost nastopa v VIP šotoru na velikem koncertnem spektaklu Itak Džafest 7. junija 2009 na hipodromu Stožice."

Kobilica ima verjetno prav, da imajo oni svojo predskupino. Lokalni bendi bodo očitno v tem party šotoru.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov