techno

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 26. Jul. 2007 20:09

no tale tema je pa na en način taka kt o metalu samo tle se pa združmo oboževalci technota in pa komercijale, mogoče tudi trance ali pa rave.
uglaunem djmo mau prekomentirat te zvrsti glasbe in pa tisti ki sovražte tako musko prosim vzdršte se komentarjev ker vsak ima svoj okus!
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 27. Jul. 2007 0:57

Je sploh kira ki hodi na te partye taka da se ne nafila z iksi,exstasyem,...itd itd :D ? Pomoje je malo takih ki tega ne probajo.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 27. Jul. 2007 6:39

Vrjameš ali ne, ne nafilajo se vsi z drogam in alkotom, ko grejo na party-je. Jst sm včasih na full vn hodila na tako musko in nism bla niti pjana niti zadrogirana. Ne rabmo vsi nekega ekstazija sam zato, da nam bo trgal na šranc al pa na ne vem kaj.

Let's go back to music :D
Trance-zakon.
House-zakon.
Techno-zakon.
Šranc-niti ne tolk, ampak paše na vsake tolk časa.
Komerciala & dance-zakon, zakon, zakon :D

Ja, sm bl soft glede te muske. Preplesala sm še pa još v Heavnu na Trebiji, potem smo se preselil v Lipo, kasnej pa v Fun-a. Zdj ... zdj pa ne hodm več vn, vsaj na tako musko plesat ne. Staram se :D
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Jul. 2007 8:18

the big red machine napisal/-a:Je sploh kira ki hodi na te partye taka da se ne nafila z iksi,exstasyem,...itd itd :D ? Pomoje je malo takih ki tega ne probajo.


ja saj ravno to je problem ker večina ljudi kar misli ok zdaj pa če gre na techno party se bo pa kr fiksal. ne ni res. veliko ljudi oz večina gre na party taradi muske&prijateljev. ok so pa tudi nekateri ja ki se fiksajo. na žalost je tega preveč ratal ampak VSI PA NE probajo.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 27. Jul. 2007 9:02

Tud jaz poslušam to muzko pa se ne filam s tabletam itd. Ok saj techno mi je zakon pa vse, ampak se vseeno ne more tako plesat kot pa recimo na house al pa dance, tako da meni je bolj všeč to zadnje...Šranc pa mi ni niti malo všeč, ker na tisto pa ne moreš plesat in se ti lahko samo zmeša, če poslušaš :D ! Drugače pa ja house & dance rulz :cool: !
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 27. Jul. 2007 9:42

Jst mam eno prjatlco, k je čist nora na scranz, na 3/4 partyev gre... Probala je pa že vse od x-ov pa do koke :?
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 27. Jul. 2007 12:09

rdeče vrtnice napisal/-a:no tale tema je pa na en način taka kt o metalu samo tle se pa združmo oboževalci technota in pa komercijale, mogoče tudi trance ali pa rave.
uglaunem djmo mau prekomentirat te zvrsti glasbe in pa tisti ki sovražte tako musko prosim vzdršte se komentarjev ker vsak ima svoj okus!


Hm..ne štekam da si taka ljubiteljica, pa ne ločiš najbolj zvrsti...rave? kakšna muzka je to?
pa ne vem no, brez zamere, tist ki dejansko posluša techno pa trance... v pravem pomenu... nekako ne posluša komerciale...ker je to različno kot dan in noč.
Mislim tko no...dej mi pliz razlož u bistvu kje ti to glasbo poslušaš pa kakšne izvajalce, da bom vedela sploh o čem govoriš.
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Jul. 2007 12:40

em če poslušaš zihr razumeš.
drugače je trance rave in techno vse drugače kot techno.
js poslušam mal trance mau rave, mau techno, v večini pa komercijala. in pa kaj pol če je vse različno? posluša se pa še vseeno lasko al kako?
tema je za vse te zvrsti.
poslušam pa različne izvajalce. drugače pa večinoma po komadih in ne po izvajalcih.
drugače maš pa itak po netu ful informacij.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Jul. 2007 13:08

Smreka napisal/-a:
rdeče vrtnice napisal/-a:no tale tema je pa na en način taka kt o metalu samo tle se pa združmo oboževalci technota in pa komercijale, mogoče tudi trance ali pa rave.
uglaunem djmo mau prekomentirat te zvrsti glasbe in pa tisti ki sovražte tako musko prosim vzdršte se komentarjev ker vsak ima svoj okus!


pa ne vem no, brez zamere, tist ki dejansko posluša techno pa trance... v pravem pomenu... nekako ne posluša komerciale...ker je to različno kot dan in noč.


aha. in zakva pol rečmo če človk posluša techno, trance ne more še komarcijale? to si zdj lih tk poveda tk d človek ne bi smel poslušat pač zraven še komercijala.

opažam da tlele na tem forumu ni vredno odpirat novih tem ker te itak vsak malo starejši in bolj izkušeni prekurca.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 27. Jul. 2007 13:35

Rave je subkultura.

Tut js poslušam elektronsko glasbo, še najbol mi pa ugaja trance. Najljubši dj mi je Tiesto! :tanz:

Drgač pa zlo rada poslušam tut rock :musik: in pop (kar se vrti po radiu). Nism sam u eno zvrst usmerjena. Da bi npr. non stop poslušala sam techno al pa metal. Oni ljudje, ko sam eno vidijo, ponavad vse druga povprek šimfajo. Js sm pa odprta skor za vsako zvrst, tk da s tem nimam problemov.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 27. Jul. 2007 13:43

Glej...ne jemat tega kot kurcanje al pa karkol tazga...
Sem v temu preveč časa, doma mam producenta take glasbe, in če si pač odprla tako temo me zanima, na kaj točno ciljaš.
Poznam ne samo zvrsti, ampak tud podzvrsti in producente tud osebno (je tud del mojga biznisa), in bi pač rada, da mi razložiš določene stvari, da ti bom znala odgovorit.
Mogoče se pa še ti kaj naučiš?
Za začetek - rave ni zvrst glasbe, ampak je bila sprva subkultura, način življenja, lifestyle, ki je v sedanjih časih pač izgubil identiteto in je del mainstreama.
Glede tega, da če nekdo posluša trance ne sme komerciale. Glej, nisem rekla tega, ampak po izkušnjah sodeč, pa poznam ogromno ljudi s te scene - če poslušajo to, pač ne poslušajo komerciale, ker je razlika taka, kot če bi punker rekel, da posluša punk in atomik harmonik. Mogoče se sliši čudno, ampak tako je.
No in še vedno bi blo fajn, da daš vsaj primer (ime komada, če izvajalcev ne poznaš), da vidim za kaj točno gre.
Sori ampak ne morem se pogovarjat o določeni glasbi, če ne vem, kaj točno si pod tem predstavljaš. Na področju te glasbe je pač tako, da si nekdo pod techno predstavlja DJ time, nekdo pa Umeka.
Informacij po netu pa nekak ne rabim, ampak hvala useeno :)
Drugač pa tud jst poslušam vse sorte glasbe (razen komerciale:), ampak je tko naneslo da sem iz te skor diplomirala :)
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Jul. 2007 14:09

tle js ciljam na techno in komercijalo. ker sta si tud kar malo podobna.
rečmo pod komercjalo si jaz predstavlajm dj tima.
mah ey res brezveze da sm sploh odpirala to temo...
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 27. Jul. 2007 14:15

teologinja napisal/-a:
Tut js poslušam elektronsko glasbo, še najbol mi pa ugaja trance. Najljubši dj mi je Tiesto! :tanz:


uuu jaaa, Tiesto, sploh Traffic ... jao, ker hud komadič :twisted:

Sj DJ Time je komerciala. To ne morš uvrstit pod ne vem recimo Techno, če to ni. Vsaj za moje pojme ne, ne bom pa neki pametovala tle, k vidm, da mamo poznavalko tuki gor :P (absolutno ni mišljeno slabo, ampak prej odlično :gut: ).

Aja, pa zakaj pravš, da je brezveze, da si odprla temo? Men je všeč in ker vidm, da ma Smreka več pojma kokr jst, se bom kej nouga naučila. V tem ne vidm nobenga problema. Je pa res, da ne morš enačit rave s technom, ker je tle pač razlika.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 27. Jul. 2007 15:28

Smreka napisal/-a:Glede tega, da če nekdo posluša trance ne sme komerciale. Glej, nisem rekla tega, ampak po izkušnjah sodeč, pa poznam ogromno ljudi s te scene - če poslušajo to, pač ne poslušajo komerciale, ker je razlika taka, kot če bi punker rekel, da posluša punk in atomik harmonik. Mogoče se sliši čudno, ampak tako je.

Hm..jz poslušam metal.. pred petimi minutami pa sm si vrtela Rihhano..
Ogromna razlika.. pa mi vseen paše tud pop, rnb whatever.. Nmorš rečt kej tazga, da tko pa pač je, ker ni.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 27. Jul. 2007 15:28

jagodka85 napisal/-a:
teologinja napisal/-a:
Tut js poslušam elektronsko glasbo, še najbol mi pa ugaja trance. Najljubši dj mi je Tiesto! :tanz:


uuu jaaa, Tiesto, sploh Traffic ... jao, ker hud komadič :twisted:


Ta komad je zakon! :D Ampak nevem če smem poslušat..kr poslušam tud metal..pa joj.. :roll:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron