techno

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 03. Okt. 2007 17:21

densy napisal/-a:drgač sploh nisem nevemkakšen privrženec elektronske glasbe. sm bla pa prejšn tedn lih v izoli na morju in sm šla pol še na moralesa v soboto v ambasado. in mi je blo čist hudo :D


ooo srečkica :( :D js bi tud šla na moralesa v ambasado. mmm :( :)
pomoje je moglo bit carsko ane...folka je pa tud blo da so kao mogli narest obvoznco ker je blo tolk avtomobilov parkiranih dol po izoli :D
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
rozica123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a rozica123 » 18. Feb. 2009 23:59

Ja hudo-nov techno wawe prihaja v Slovenijo: Tretji sezonski Elements večer A gre kdo?
pasiflora
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 15. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pasiflora » 19. Feb. 2009 17:40

Jst sm bla pa nazadnje v ambasadi na Guetti- je blo zakon, drugač pa Benassi v Inboxu je blo tud fajn- škoda je blo edino ker ni Satisfaction v originalni verziji vrtel, ampak ga po delčkih ob drugih komadih- brez besedila.. Blo je pa usen fajn! :)

Bo šla kera na Hard Ass Techno :?:
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 21. Feb. 2009 13:33

^^ če bo vse po sreči vidmo ja ;)
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 21. Feb. 2009 13:46

Poslušala techno že dolllga leta nazaj, k me doma še niti podrazno niso spustil na žur. , zdej smpol sm čist prešalatala na rock pa s tipom k je dj, tko da so spet vrnil dobri stari techno časi. moj prvi žur je bil v novi gorici v krimu, ker je poleg spacedjz rolal še ene par dj, med njimi tut moj :hearts: ma najlepš ga je vidt za platarji, tut ko doma rola, se ga kr ne morm nagledat.
drgač sm bla pa 20.12 v ambasadi na sven väthu, pa za novo leto tut, kr dobr je pokal, zdj so pa žuri mal na pavzi, ker nč pametnga ni + recesija, kar pomen da smo mal na slabem z denarjem. :)
je pa res kr je že floribunda rekla.. .sami uvaljeni xi, ni šanse kej kvalitetnga dobit, vsi hočjo nekej uvalit pa na hitr do dnarja pridt.
Our passion is our strength <3

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov